Особисте господарство " Кізонька, моя мила"

Женя, так “Страстна п’ятниця”, хіба можна?

От і добре, тепер я буду правильна. Напечу і буду заглядать. Крашанки відправлю в холодильник, красить буду не багато, діти приїдуть на проводи, а у нас ще і іменини у чоловіка, тоді вже я розвернусь на кухні. Люблю пекти Паски, мені купована - то не св"ято. От як сама - то таїнство, настрій, а ще як похвалять , то я радію.

7 лайков

І я не розумію магазинні Паски, тоді свята не відчуваєш.

2 лайка

А почему нельзя ? Ьабушка всегда пекла. Чистый четверг - убираем, в пятницу паску печем.

3 лайка

Я теж сьогодні наготовила теплицю, завтра планую сіяти помідори, накрию ще плівкою і нехай ростуть. Обіцяють погоду сонячну, то земля швидко прогріється. Дожене розсада ту, що сіяти в хаті. я в цьому році тільки перець і огірки посіяла, а , ще цибульку на розсаду, а вона зійшла 1 %. Печалька

1 лайк

У нас на теж на страстну п’ятницю не печуть.

1 лайк

Ну раз можна, то це дуже добре. Будемо пекти в п’ятницю.:hugs:

Наша бабуня казала, що в п"ятницю не печуть, бо пісний день.

2 лайка

Оля, постный день, есть нельзя, а почему печь нельзя?

1 лайк

я не знаю, так запам"яталося в дитинстві. У бабусі завжди Паска була велика, з сушеними вишнями, не було тоді ізюму, а зверху мазали ще гврячу яйцем і посипали маком Це було десь 1965-67 рік, а потім бабуся захворіла і в 1970 померла

3 лайка

Гадать не будем, в четверг после службы спрошу.

4 лайка

А зараз спробую показать своїх козодіток

27 лайков

Це козлик , родився першим, продається.

1 лайк

А це мої довгожданні красуні - чорненька Квіточка, і плямиста Капочка -Капучинка

31 лайк

Покажу краще Капучинку

32 лайка

А це Квіточка

33 лайка

Ніна, красотуні ! Ростіть великі, здорові і молочні! Це вже ти їх націлуєш, будуть лізки -подлізки.

2 лайка

Квиточка красавица. Смотрю на фото и не пойму, ещё одни ушки😊, а это морда котейке на заднем плане.

1 лайк

Ну і ноги довжелезні в них, високі такі гарнюні

2 лайка

Оля, і лізки, і підлизки. Робимо щось і вже механічно відкриваємо двері,щоб побачити ,що вони роблять.Любимо їх, балуємо, як дітей.

1 лайк