Особисте господарство " Кізонька, моя мила"

Леночка, щиро вдячна за вставлені фото. Дівчинка з такими вушками… красуня. Хай вас порадує молочком!:heart_eyes:

1 лайк

А ці троє “чудасят” такі прикольні. Окрасом пішли в діда Буцефала.

1 лайк

Спасибо Ниночка.Надеемся,что так и будет.
Беленькая малышка родилась уже с маленьким вымячком)))))

1 лайк

Меня окрас честно говоря очень удивил…Родители оба белые,а тут такие рыженькие все родились…:wink::sparkling_heart:

3 лайка

Як удасться у бабку Беліз, то будете з молочком.:hugs:

3 лайка

“КАК ДОЛГО Я ТЕБЯ ЖДАЛА!” Ми народилися. Окотилася моя Белізонька в 7 год. вечора. Народилися мої довгожданні дівчатка(дві, 3100 і 2900) і цапик-богатир.(3600) Цапик схожий на татка Буника, а дівчатка - одна плямиста, а друга-чорненька. Фото будуть, як приїдуть мої фотографи. Емоції зашкалюють , не знаю , що писать. Жду, коли відійде послід. Діток нагодували,гріються.

24 лайка

Вітаю. Хай ростуть здорові

3 лайка

Ніно. мої вітання! Мрії збуваються. оце вам щастя привалило!Діткам рости здоровими. мамі молочка на всіх :hugs:

4 лайка

Дівчата, дякую за привітання і побажання ,хай збуваються. І вам всього найкращого

3 лайка


Ниночка я тоже вас поздравляю С этим Тройным счастьем!Все,как заказывали!Пусть растут вам на радость! Молочные реки в ваш дом!:kissing_heart::wink::revolving_hearts:

1 лайк

Дякую, Леночка, за привітання. Бог на світі є, він мене почув.Будемо глядіть, щоб виросли великі і удойні.:heart_eyes:

3 лайка

С прибавлением ! image

1 лайк

Дякую, Тая! Сьогоднішнє " прибавление" це велика радість для мене:heart_eyes:

2 лайка

Ніна, вітаю з поповненням! Тепер у тебе буде ТРИ кізоньки!

3 лайка

Спасибі,Оля, за привітання. Да, є три кізоньки, але їх ще треба буде виростити. Ну це ми будем старатися,щоб виросли і порадували молочком.

2 лайка

Виростите, вицілуєте, і будуть Беліз 1, 2,3

3 лайка

Беліз одна -єдина. А цим хотіла придумать клички на " Бе", але в голову приходять слова, значення яких - біла. а вони в мене геть не білі.:heart_eyes:

2 лайка

Це хороше заняття на ніч - придумувати імена кізкам. Головне - нерви відпочивають. Уже послід відійшов, подоїли?

3 лайка

Белла, Беня, Беккі, Беатріс, Белучі, Безя, Бека, Бера.
Як мало, то можу ще пофантазувати :smile:

5 лайков

Поздравляю с пополнением. Маме молочка много, много. А Вам здоровья крепкого.
Много молочка, много вкусного сыра.

Бусинка, как такое имя ?

2 лайка