Особисте господарство “CAPRINA”

Симптоми такі - хочеться іще одну - оту з гарненькими плямочками, потім отого козлика, бо він чорненький з серебристими вушками, а ще оту кізоньку, в неї дуже молочні батьки…

Наступна фаза - народилися козенята, треба продавати, кіз достатньо. Ні, цей гарнюній, а ця така ласкава, а оці ну зовсім классні, не буду продавати. Добудовуємо сарай!

Остання, сама важка стадія захворювання - куди мені цей одинадцятий козел? Ні, хай буде…

Таких, що вилікувалися, не зустрічала)

28 лайков

Да, Инна, , не просто козовиросом! Он их любит , а это главное, хотя вида сразу не показывает, но это его проблемы. Утром подходит и разговаривает с козомордами, хотя в дальнейшем это не желательно… Потом становятся как член семьи.

10 лайков

Мой до разговаривался , до до 43 коз. Пришла пора, Когда менее молочные должны покинуть стадо, покупателей нет, остаётся только резать, а резать не может, и ту жалко и эту, и он прекрасно понимает что просто физически не потянем вдвоём, а представьте что они приведут козлят…

7 лайков

вот поэтому мой муж строг с козами а они с ним.говорит что б потом резать было не жалко.

5 лайков

Доброго дня. Виходить ми іноді з Вами сусіди, мій свекор має в годовиці дачу.

3 лайка

Виходить шо сусіди) А Ви самі де мешкаєте?

Надін ше не дуже добре робить селфі :slightly_smiling_face:

34 лайка

Два погляди на життя

7 лайков

Вже другий день йде дощ, але козульки не залишаються без улюбленої їжі.

24 лайка

Як же у вас гарненько та чистенько у приміщенні. Вікна великі?

1 лайк

Иван , чем Вы белите дерево в сарае ? Известью ?

Нажаль ні, два вікна 1м на 0.8м.

1 лайк

Так, стараємось хоч раз на місяць побілити.

3 лайка

Ого, каждый месяц белите. Трудяги. Молодцы. У меня времени не хватает. А пол бетонный?

И окна, все же, большие. Я сначала хотела сделать два, но потом побоялась, что зимой будет холодно и сделала только одно, теперь жалею. Да и одно окно у меня примерно 1 метр на 0,5.

2 лайка

Зізнаюсь, не завжди виходить білити раз на місяць, також часу бракує. Так, підлога бетонна, я вже десь на форумі писав, я зробив нахили для стікання гноївки, а саму підлогу загідроізолював щоб бетон не вбирав рідину, також за порадою форумчан підстилку з соломи поливаю емками.

4 лайка

Дуже чисто й сухо. Ви дуже добрий господардля своїх красунь. В мене не виходить настільки чисто. За день вже й вичищай, а все тому, що нахилів немає.

2 лайка

Дякую. В мене коридор найвища точка, нахил іде під стіни з обох боків а з під стін на вулицю зроблені два отвори для виходу рідини, тому в коридорі і біля годівниць завжди сухо.

4 лайка

Сьогодні я перелякався. Вийшов на подвір’я, дивлюсь, кози є а Цезаря нема, я давай шукати, обдивився все! Нема! Колись в " Однокласниках " була гра - " Знайди кота " , пропоную гру " Знайди Цезаря " на фото нище -

37 лайков

Это он так в сено закопался? Хулиган)

1 лайк

В нас не було місця для соломи і ми її поклали поверх сіна, подумали, що за літо і осінь частина соломи піде на підстилку і буде доступ до сіна, Цезар вирішив не чекати і зробив тунель!

10 лайков