ОПГ "Весела Коза"

С Днём Рождения сыночка. )

2 лайка

Говорять - що донечку Бог дає для утіхи, сина для захисту! В тебе є і те, і інше - ти дуже щаслива мама! Щастя і здоров’я вашій сім’ї!

10 лайков

Щастя і мамі, і синочку!

1 лайк

3 лайка

Вітаю, чудове свято, 15 років це вже стаж :slight_smile: взаєморозуміння і підтримки, щоб між вами бігали тільки коти радості, добра, і здоров’я.

2 лайка

Дякую дівчатка.
Наче вчора було. Час летить. Але чомусь нема відчуття що і я старію :-), недавно з сином на дискотеку зібралась, ой сміху було :slight_smile:

6 лайков

Новий рік, нові мріі



Та

Та

9 лайков


Моі чумазики

28 лайков

Класнющие такие😍Сколько корсикам уже?

Месяц и неделя
Спасибо

а вы знаете что питомцы похожи на своих хазяев или хозяева на питомцев особенно характерами

1 лайк

Знаю, поєтому берите- не пожалеете, я хорошая :grinning:

10 лайков

А ушки купировать надо?

По желанию будущих хозяев. Я не буду купировать ни уши ни хвост. В случае участия щенков в выставках, к международному формату купированых не допускают

Гарнюні! Колись і я зважусь на собаку, бо в селі без пса ніяк. Я по натурі міська кошатниця і спроможність виховати собаку викликає сумнів.
У мене у сусіда алабаї і я бачу, як важко йлму з ними справитися… А він профі…
Гарних тобі покупців! Подивилися на твоїх малявок і на крок наблизилася до бажання колись таки купити пса)

5 лайков

Дякую.
У мене й алабайка є- чудова дівчинка.
А взагалі в мене зараз разом з малятами 17 песиків.
Дорослі: дві німецікі овчарки, алабай, кане корсе, дві хохлаті, кокер спаніель і дворняжка :grinning:

7 лайков


Батьки моіх малят

21 лайк

Як вони вживаються в одному дворі? Чи вони у вольєрах?

Хохлаті і кокер в будинку, інші у вольери з підігрівом, кане корсо з малятами у тепому будиночку. Колись він будувався для нутрій😀
Але всі дружать, проблем ніяких нема у стосунках. Побігать звичайно выпускаю разом. На вигул ідемо на повідках і в намордниках.
П.с. Якщо ви думаєте, що в мене двір схожий на псарню, то це не так.:grinning:

5 лайков

Кане корсо ваши взрослые просто произведения исскуств!!! Шедевры!!! Видно что выращенны в любви!!!

1 лайк