ОПГ «Ладні Ламанчі Обухова»

А чоловіка свого не тримайте бо я у мирний час свого сина фактично не пустила до армії всї знають як це робилося а він у перший день війни пішов у воєнкомат і записався до ЗСУ і вже більше як десять місяців захищає нашу Україну Як би я не хвилювалася за нього скільки не доспаних ночей але в душі я пишаюся вчинком свого сина

16 лайков

дай Бог, уже скоро перемога! :pray: :pray: :pray:

11 лайков

Щиро дякую за слова підтримки ! Я не буду його стримувати , він офіцер запасу , і саме тому його аж розриває зараз вдома … стримували до останього лише хворі ноги ( варікоз та розбиті колінні сустави , біль та регулярні уколи знеболюючого ) , але на днях я побачила у нього нервовий зрив , гнів та розпач … а потім пару днів молчазної депресії … а потім він поїхав у військомат підіймати свою справу з архиву . Тепер починає готувати документи та медогляд … Я знаю , що він зможе допомогти хлопцям на фронті , тільки б ноги не підводили . Вже сіли з ним на дієту , бо вага також заважає роботі ногами . Зараз намагаюся составити з ним план дій , бо крім війни у нас ще немале господарство , і він повинен навчити мене всієї своєї чоловічої роботи .
Сльози ковтаю мовчки , бо я нечим не гірша за інших наших героїчних жінок , які чекають своїх коханих з війни , а тим більше матерів , що дозволили своїм синам захищати нас всіх від триклятих росіян .

25 лайков

Ладуся,тримайся рідненька.Хай Господь направить в потрібне русло наміри твого чоловіка.Так потрібні фахові інструктори нашим хлопцям,так потрібні правильні командири новачкам…Мусимо витерпіти той важкий шлях який випав на нашу долю.Віримо що світло переможе темряву!
Наші жінки мужні і сильні духом!
Ми вільні і незалежні! Ми допомагаємо нашим чоловікам своєю витримкою і незламністю перед любими обставинами!
ЧолоВік і Дружина це не “муж і жена”.
ЧолоВік то мудрість і захист,а Дружина то друг і ціле військо в спідниці :grin:!
За справжніми чоловіками які нас оберігають з усіх сил,ніяка війна і ніяке вороже сміття нам не страшне.Мій також зараз працює двірником,мете непотріб з нашої землі.Обіймаю тебе рідненька :revolving_hearts:

26 лайков

Гарно сказано. А ще Дружина це міцний тил

14 лайков

Дякую ! Дякую ! Дякую ! Я пишаюся своїм чоловіком ! Я пишаюся кожним сміливим українцем !
А з домашніми труднощами буду справлятися сама … боюся страшенно лише знову сідати за кермо - кожного разу стрессую не на жарт .

14 лайков

Ладочка все получится. Я первые пару месяцев тоже не понимала на каком свете сама и без помощи мужа. Теперь и за рулем и калитку починить и розетки сделать да и много чего как оказалось умею. Просто обидно что просить некого - у нас мужики перевелись от слова совсем. Поэтому инет мне в помощь ну и подруги конечно.

14 лайков