ОПГ «Ладні Ламанчі Обухова»

Читаю і сміюся,бо днями у сусідки окотилася коза,яка дісталася їм минулого року випадково,до цього кіз не тримали. Привела одне козеня,і вони не знають як встановити чи то козлик,чи козочка. Пояснила. Вияснили,козочка,назвали Квітка. Через день кажуть- таки козлик. От тепер бачу,що і у досвідчених козоводів таке трапляється. Завтра таки сама піду до сусідки гляну,може все ж козочка).

8 симпатий

Юра мій зробив для кіз кормовий стіл у вигульному вольєрі - будемо весь зелений сезон туди зелену траву класти , додам фото …

А коли ми сиділи та любовалися годівничкою , то почали рахувати кіз … бо якось жодного разу ні лічила все поголів’я :

• 19 дійних кіз ;
  • 15 козодівчаток ( віком від 3 тижнів до 3 місяців ) ;
  • 11 козликів ( з них мабуть 3-4 тільки підуть на м’ясо ) .
    Взагалом 45 голів годуємо ! :thinking: :crazy_face:
33 симпатии

Дай Боже Вам здоров’я та можливості всіх прокормити.

3 симпатии

Ви - мої герої. Я насилу 15 тягну і з них лише 5 дійних. І з жахом думаю, що мріяла про 10 дійних) куда вони мені :thinking::person_facepalming:

6 симпатий

В порівнянні з Ладою, то я ледащиця. У нас дві дійних і три шашлички росте.

4 симпатии

Я своїх уже навіть не рахую. Боюся, що переплюну вас)

11 симпатий

Молодці, дівчата !

4 симпатии

Почали робити нову огорожу від сусідів … вимушено … бо наш балабай Сармат вже переступає метрову сітку :crazy_face: бо там же стая місцевих дворняг-друзяків бігає … Але це поки що друзяків , в Сарматі вже більше 40 кг , а 6 місяців йому буде 22 травня . Як відповідальні господарі балабая - укріпляємося , бо вольєра у нас немає - весь участок для Сармат - вольєр ! А живе він , як і наша старушка Фрейя , у хаті …

30 симпатий

А ще , хотіла показати мою улюбленицю райську яблоньку

Вона не дає плодів , бо яблучка розміром з сушену вишню , але має червоне листя та великі шикарні квіти . Дереву два рочки … сподіваюся побачити його великим та роскошним …

35 симпатий

Ладуся, у Вас так гарно!

6 симпатий

Привіт всім ! Сьогодні у мене був настрій трохи прибратися у дійних кіз та вирішила зняти відео про те , як ми боремося з мухами та комарами

11 симпатий

А ще пофоткала свої хвойники та рози , поки не обсипалися … така краса , жаль , що не на все літо .
Блакитна ялина - посаджена у грудні 2012 року , зріст її тоді не досягав 1 м , сьогодні більше 3 м . А зліва в углу росте молода гліцінія , вирощена з череночка у 20 см , три зими вона вимерзала повністю , у цьому році пережила зиму вже добре та дала нам 1 першу гроздь - квітку бузкового кольору … Юрі вона здалася блакитною . Ох , як же довго ми будемо чекати краси він неї …

Завжди намагаюся пофоткати свої сосни , туї та ялини , бо весь час кажеться , що вони не ростуть … Але потім передивляючись старі фото з сімейної флешки - розумієш , як швидко летить час …

Ось маленька Павловнія на передньому плані , їй другий рік … цікаво буде побачити манюню через 3-5 років .

32 симпатии

Я, те, что отцветают обрезаю, и таким образом растёт дальше и формирует ещё бутоны

2 симпатии

Все дуже гарне. Дівчатка красоточки, ходять з місця на місце, може в інших кормушках смачніше :relaxed:.
Я теж замовила кліносан, перший раз, буду пробувати.

2 симпатии

І я обрізаю відцвівці троянди. Називаю їх Зефірки і віддаю козам.

6 симпатий

Ми з Юрою називаємо цей двіж - аеробікою :wink: , і поїли , і побігали , і поштовхалися …

О , так … кози це обожнюють . Я також відцвіт відрами їм ношу .

Так , звісно , рози деякі ще раз квітнуть , але вже не так рясно , як перший раз .

4 симпатии

красивые какие розы! :heart_eyes: :heart_eyes: :heart_eyes:
и козы конечно

2 симпатии

Дівчата , ще один брат мого чоловіка пішов знову воювати … рф він стримував 2014 - 2019 роки … більше не витримав , а тепер от знову повернувся у свій підрозділ . Допоможіть зібрати грошей на військове авто , є лише півсуми . Я на цьому тижні вже все віддала , треба знову заробити … Важко справлятися лише кругом друзів та родичів . Обухівські волонтери тільки но купили всім містом авто для іншого нашого підрозділу , зараз воно на покрасці та установці обладнання , а тепер Вітька наш запросив допомоги .

Oleksandra Fylypiv

1 год ·

Мій батько Viktor Ishchenko збирає кошти на автівку для свого підрозділу ЗСУ!

Друзі, прошу підтримати! Кожна гривня допоможе ! Прошу репост!

5167 8032 0035 5944

На зображенні може бути: 7 людей та текст

6 симпатий

Відчувається , що у людей грошей немає , все важче збираються суми . Дівчатушки , але ж не треба великих сум - навіть 10 людей по 100 грн = це вже 1000 грн !
5167 8032 0035 5944 Іщенко Віктор - брат мого Юри - підрозділ залишився без машинки - мина … А їм край потрібне авто з кузовом , де можна поставити кулемет та гранатомет . Допоможіть !

3 симпатии

Ладушка, так важко збирати, бо потреб багато. Я перерахувала трошки. Бажаю як найскоріше назбирати.

1 симпатия