ОПГ «Ладні Ламанчі Обухова»

То хоч в яке село поїхала? Є у нас коротковухі кози, так мабуть правильніше, в сусідньому селі Орли, один чоловік там кізку купив, треба розпитати, як вона.

1 лайк

Не можу дозвонитися , поза зоною постійно . Мені вже самой дуже цікаво , як Лінда облаштувалася на новому місці .:thinking: А ще одна маленька кізонька від Лайми знайшла новий дім , спочатку собі її залишала , але і так забагато …

4 лайка

Ну , що ж , Лінда устроїлася гарно , бабуся щаслива , ходять кругом разом , як подружки :grin::goatlaugh: А село Верещаки .

7 лайков

Це близько від нас, село невеличке, над ставочками. Хай добре буде вашій Лінді.

3 лайка

И бабусе скучно не будет,и коза счастлива)

3 лайка



Вирішила поділитися останніми подіями нашого життя , ось ми з чоловіком ходили у гості , а мій парикмахер зробила таку гарну зачіску , що я вирішила це сфоткати і колись покажу їй для повтора . :wink::thinking:

38 лайков


Одного вечора був такий зачарований захід сонця , що я не втрималася … і чому я не художник ?!

16 лайков


Ввечері ,проходячи повз сараю, я побачила , що серед моїх кішок з’явилася якась занадто не пухнаста особь :joy::joy::joy: повернулася зфоткати , а кошенята вже наїлися та вийшли , крім гостя … нє , ну а що … у нього вдома немає сухого корму :stuck_out_tongue_winking_eye::joy:

27 лайков

Лада, зачіска супер!
І ви з Юрою дуже-дуже гарна пара!:+1:

7 лайков


Зайшли з Тором погуляти з козенятами у вольєр , а їм нема коли нам час присвятити час … то ми зробили селфі :heart_eyes::smiling_face_with_three_hearts:

37 лайков

А тим часом у Юри обнімашки-цілувашки скакали

Столи , лавочки - що ще потрібно для щасливого дитинства ? :crazy_face:

34 лайка

Приколист, Ваш Тор, улыбается, позирует. А мои не любят фотографироваться.

3 лайка

можно быть и фото художником) . при хорошем фотике и чуточку свободном времени можно создавать фотошедевры) тем более ,что у Вас есть" чувство "красоты, да и не раз на Вашей страничке описывались красоты нашей неньки Украины…осталось дело за малым) творить и вытворять)

5 лайков

36 лайков



А ще я хотіла показати , як оберігаю своїх шутих дівчаток від обміняних рогатих . Ось тільки так … до обезрожування резинками . Білий козел вже став шашликом , повединкою був він не дуже чемний , бився , піддівав малих під живіт … дівчатка його боялися , тому було приняте ось це рішення …

Рогата дівчинка доволі гарна собою , на м’ясо не піде , як і просила її заводчиця . Шукаю їй нову домівку ( бо вона ельфік ) , але як не продам , через пару місяців вдінемо резинки , потім весною спаруємося , та вже будемо шукати свою господиню далі :shushing_face::thinking: ось такий план .

19 лайков

Лада, шо то ти їм натягла на роги? Ізолента?

1 лайк

Так , намотали ізоленту . Не туго , але битися перестали . Після того , як у знайомого одна рогата коза задушила свою подружку , намотав нашийник на ріг … Того я так і зробила , змотала роги разом , бо всі мої дівчата носять постійно нашийнички .

7 лайков

Я цього теж дуже боюсь! не раз на пасовищі було таке. Дякую. Поки рано вдягати резинку, то і я намотаю таке

1 лайк

Дивилась оголошення на ОЛХ і побачила знайомих козенят. Лада, це ж Ваші?
https://www.olx.ua/obyavlenie/lamancha-kozlyata-IDEnHD9.html#06ef8b5af0

2 лайка

Капець ! Так це мій козлик , та мій ганок . Я вже відправила на олх скаргу . Дівчата , прошу вас теж написати скаргу на цю об’яву !!! :rage:

8 лайков