ОПГ «Ладні Ламанчі Обухова»

Я только что зашла по ссылке, объявления актуально.

2 Симпатий

Странно, а у меня не открывается. Пишет, что объявление больше не актуально.

2 Симпатий

Опаньки,у меня тоже объявление актуально, хотя я пожаловалась на него вчера.

1 Симпатия

Олх за жалобы не закрывает… Скорее всего, автор того обявления читает на форуме, и закрывает обявление. Написали что , оно не актуально и успокоятся, а он сново открыл.

3 Симпатий

Друзі , в мене сьогодні з ранку серце не на місці … Рік тому моя донька з зятем купили цуценя лабрадора ( ще й з моєю допомогою … ) , шоколадний , гарний кобель … але на літо вони відправили його “на дачу” до сватів . Казали , що він там бігає , там свобода …
А сьогодні ми заїхали до сватів в гості і побачили Тайсона НА ЦЕПУ ! Виявилось , що він на радощах зустрічі збив з ніг сваху ( а їй 70 років !!!) , тому я саме сватів не засуджую … СОБАКУ ДУЖЕ ШКОДА ! Ну не можна лабрадора на цепу тримати ! Не знаю , що робити … Юра теж місця собі не знаходить , але важко нам треттю велику собаку буде прогодувати , ось він і запропонував звернутися до вас , можливо хтось мріяв саме про шоколадного лабрадора ?! Тайсону зараз рік , є документи ( але в клуб зрозуміло ніхто не реєструвався ) , привезений з Одеси . Він дуже товстий , тож буде потрібна дієта . Діти в квартиру більше не хочуть його забирати … тому в майбутньому я їм забороню взагалі заводити якусь тваринку - нехай дітьми займаються - це в них краще виходить . :hugs::thinking:Зараз він більший , але в мене фоток немає . Ці фото робилися весною .

20 Симпатий

Який красунчик, настоящий шоколад. Пошвидше найти гарних йому ручок.

3 Симпатий

Лада, может напиши пост в Фейсбуке, я по группам перепощу.

та ні , як би його до своїх пристроїти , щоб не зовсім з виду загубити .

Лада, хотілося б в очі подивитися, вони зразу розповідають майбутньому хазяїнові:“Я твй!”

4 Симпатий

На цьому тижні ми з Юрой вирішили Тайсона забирати додому , викупаємо його , вичешемо ( він зараз страшний ) , полікую очі , бо вони чомусь сльозяться … Тоді почнемо фото та відео зйомку . Так що чекайте на новини про нього ! Від думки , що Тайсону погано - погано і нам … не залишимо ми його на цепу .

21 Симпатия

Лада, здравствуйте! Вы разбираетесь в собаках. Можете что-то сказать по поводу породы - точнее, ее наличие - в этом щенке?


Кто это? :grinning:

4 Симпатий

Судя по фото - це гарненький двіртерьєр . Від вівчарки тільки окрас , але з таким окрасом дуже багато собак на вулиці . В нього навіть вушка можуть встати , але він не породний . Но дууже морда гарна )) це Ваший песик ?

2 Симпатий

Подкидыш. Наверное, мой теперь :slightly_smiling_face: точнее, моя. Была страшная, как скелет с глазами старикашки, даже не фотала этот страх. Выбрасывают под монастырь десятками и пачками(

5 Симпатий

Гарна дівчинка , з Вами її життя буде щасливим ! Як назвали ?

5 Симпатий

Дюшеска. Дюша.

Цитата[quote=“ladusja, post:2052, topic:5787”]
її життя буде щасливим !
[/quote]

Надеюсь :slightly_smiling_face: спаси Господи.

11 Симпатий

Вчора на Покрова ми їздили у Київ на Майдан . Враження получили майже , як в 2014 , тільки люди вже не такі наївні та загартовані вогнем та мечем ! Сила відчувається !!!

Колона йшла з парка Шевченко по Хрещатику на Майдан . Всю дорогу люди дякували ветеранам та хлопали , ком в горле стояв … День Захисника України ! День Козака ! День УПА ! День Покрови !!! … Люди вітали друг друга , бачила , як зустрічалися знайомі та обіймалися . А ще ми зустріли Уляну Супрун , і вона з радісттю зі мною сфоткалася . :grinning::hugs: А яка чудова та тепла була погода ! Хочу надовго запам’ятати цей день !

36 Симпатий

Ладочка,Ви просто чудова людина,і хай Господь береже Вашу сім"ю.Ви випромінюєте такий позититив,що хочеться дивитися,фотографуватися з Вами.Я би не здивувалася,якби побачила Вас на фото з нашим президентом.Ви сильна жінка і хай Вам щастить у всьому і дуже довго.:heart::heart::heart::sunny::sunny::sunny::rose::rose::rose::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

14 Симпатий

Дякую Вам за такі теплі слова ! Колись , можливо , ще зустрінемося та обов’язково зфоткаємося разом ! :wink::kissing_heart::hugs::hugs:

3 Симпатий

А що,гарна думка :smiley::rose::rose::rose:

1 Симпатия