OLGA Ольга "Кози над Тікичем"

Я як у приказці - сім раз за клямку, ніразу в хату. На форумі щодня, а писати у себе нічого. Ростем, доїмось, балуїмось. Випасу нема, та ще і козенят не прибрали, то ж приношу смаколики в мішку. Городи уже обсадили, рання картопля сходить, буряки, суданка, тифон. Люцерка гарна, буде що косити. А дощу у нас мало. Вчора садила капусту - земля волога, а для картоплі можна і більший дощ. Садки цвіли гарно, а що вродить - побачимо.

13 лайков

Доброго дня Олічка, помниш моя Венера ніжка застяла у поддоні і теж не ставала спочатку на ніжку.
Я бинт намазувпла мазью календули і суставчик перші дні фіксірувала простим бінтом.
Мазь зняла отьок і біль але пізніше вийшло що була тріщинка і зараз одна часть внутрішня на правій ножці товща але все обійшлось ну я пізно почала фіксувать сустав як помниш вона пригала на трьох ножках у цьому була моя помилка.
Коли прийшла моя вет лікар загадала повязку знять і тільки суставчик з мазью і простим бінтом фіксувать.
Народила нормально а зотіла було дорізать.
На все воля Божа все буде добре.Це такий мій досвід був із застрянням ножки.

4 лайка

Катя, наша Донна ганяє добре, така пронира, як і її мама. Ножка нормально, вона, видно, тільки застрягла але не пошкодила нічого.
Але краще подивитись і перестрахуватись, чим потім себе лаяти.

4 лайка

Дай бог щоб було все добре, адже вони в нас як маленькі діти, то скачуть то плачуть а ми як на іголках, особенно коли вони манюні і такі гарнюні.Хоть правда є кози дорослі яких ми також любимо як дітей.
Я так люблю їх дорослих обнімать с переду а вони мені голову ложать на плечі аж пронімає до кісток.
Олічка все буде добре , хай ростуть і радують вас.

1 лайк

Маленька Донна, коли я дою її мамку, жує мою одежу. Я її відганяю, а вона знов своєї. Хустину стягне, рушничка забере. Остальні просто скачуть, а ця все на зуб пробує

2 лайка

Оля, Донна в тебе- хазяйка. Як не скаже,що я все вмію, я все знаю. Домашня вона.:yum:

2 лайка

Казав мені знайомий зоотехнік - подерж козеня, а там побачиш, буде та дійочка рости, чи ні. Пока в шашличні плани вона не входить.

2 лайка

Від шашликів - печінка болітиме, а від молока-ні.:joy:

5 лайков

Не болітиме, навіть меньший внук казав - буду їсти шашлик.

6 лайков

От і добре, а ми переживаємо, раз дитина сказала, значить так і буде.:wink:

1 лайк

Цієї ночі у нас був гарний дощ. Земля промокла. Дивлюся на цибульку, що вчора ввечері посадила - нормальок, а біля цибулі було 4 помідри, то я і їх втикнула - такі гарні в росі стоять. От тільки арахіс не посадила - накрапав дощик і я полінувалася, вечір, сусіди скажуть, що щось колдує. :grinning:
Сьогодні будуть паски і крашанки, завтра і в понеділок у нас поминальні дні. Роботи - море. Картопля вже сходить, так що сапу пора клепать.
Дівчата, в кого як огірки ростуть? Ну немає росту в теплиці ніякого, вже досадила насіння там, де пропали рослинки. Такого мені ще не було. В таку пору у нас вже огірки були, а це стоїть, огірочгк 5 мм. і не цвіте. Редьку і шпинат вже поїли,воля їм. Розсаді помідорів теж чогось бракує. Вже і садити пора, а вона маленька.
Вчора їздила прибирати на кладовищі, садила квіти. Людей було багато і всі бідкаються на городину. Може після дощів поправиться. А трава підросла, от ще одного шашличка віддамо на м"яско для дієтичного харчування хворої бабусі і будемо виводити козюль пастись на сусідній город.

7 лайков

Головне чого бракує- температури. Ночі нижче +15 проягом 10 днів ідуть кореневі гнилі ( професійна агроном-тепличник клнсультувала). Ми висадили гарну розсаду, вже один огірочок встигли зірвати, а тоді холод цей і печалька, погнили , з 30 посаджених- 4 шт лишилося.

2 лайка

О, це відповідь на мої проблеми. Було холодно, вкривала, але було 5 холодних ночей, ранком -4 -5 градусів… Коли разово холодно, то таких проблем не було. одного року передали приморозки, так ми сітку з огірками в теплиці зняли і поклали на землю (огірки вже були заплетені на сітку), зверху накрити спандексом і всякими куртками і все вижило. Сітку підняли і далі росло.

3 лайка

Я даже в теплице только вчера посадила)

3 лайка

Вчора, 7.05. відкривала сезони. Була перша качотта в цьому сезоні. Ну і почався сападін. Прополювала буряки кормові, мишію - море, ще дрібний, не вибрать, буде на все літо робота. Суданка радує, як не буде морозу. З розсади висадила тільки цибулю Кенді, думала щось сьогодні садити, так холодно. А ще сьогодні похорон - померла моя бабка-сусідка, 5 днів не дожила до 93 років. Моя порадниця, помічниця. Між нашими городами немає межі, так, протоптано. Бувало, прийду з роботи , а вона на нашому городі сапає - а що, каже, я вже своє висапала, а ти на роботі, сім"я, господарство, то я поможу. Не день народження я завжди носила її букет з помідорів, капусти, перцю. І посадимо разом. Жалко, але хоч довго не лежала.

17 лайков

Дуже важко розтаватися назавжди із подругами, а ще важчк, коли вони ще й і сусідки… знаю по собі бо по обидві сторони від себе втратила друзів.
З одної сторони подруга через хату, переборола один рак, померла від другого. І по другу сторону хати , а ми навіть у суміжному заборі вирізали калитку, щоб не оббігати через дорогу, жив кум, він ним став зовсім незадовго до розставання…молодий чоловік, але теж рак, якмй він не зміг перебороти…
Вони хоть і приїзджали сюди тільки як на дачу, але ми дуже встигли здружитися за ці роки.

…пройшло вже 4 роки, але мені досі ще здається, що коли загляну до них у двір, то побачу, як кум сидить у бесідці та шуткує…або подруга, що через хату радується, що привезла посадити нові квіти, та дрібні сувеніри для сиру із своїх подорожей для мене…
…Але бабця своє віджила на славу…нехай вже мандрує собі далі і бачить інші світи…а нам ще жити далі і набувати розуму…

20 лайков

Оля співчуваю Вам. Царство небесне бабусі.Померши в такі дні люди потрапляють до раю. Видно дуже гарна була людина. Таких сусідів вже мабуть не буває. Я таких не зустрічала.

6 лайков

В нас була така сусідка, старенька бабуся, царство їй небесне, вона нам завжди допомагала і в городі і перебирати картоплю, все чим могла. Мама з татом на роботі, ми з братом у школі, а вона нам допомагає тим часом.
Колись люди дружніші і щиріші були чим зараз, зараз всі злі, паркан повище, хата з краю і все.

12 лайков

Похоронили бабку Полю, багато людей було. Сидимо на поминах, а я і кажу - найбульше переживаю, які в нас будуть сусіди, коли хату продадуть. У нас городи без межі, ораємо разом, весною протоптали стежичку і все. І на цій стежинці бур"ян вирубає той, хто його побачить, а гарбузи , як копаємо картоплю, перенесуться туди, де їхній корінь. За 23 городніх сезони у нас не було суперечок. Поживемо - побачимо.

20 лайков

Оля, такие соседи сейчас дороже золота. И чаще всего, это люди пожилые, старого воспитания. Молодых сейчас учат по-другому, с точностью до наоборот.

5 лайков