OLGA Ольга "Кози над Тікичем"

Мабуть отам, зверху, хтось дає попередження - не треба три кози. :sleepy: У маленької Донни права дійочка як дві зернинки пшеничні., а ліва - одна. От вам і коза.

Оля, а чому Вас лякає коза із рудиментним соском?

Я зустрічала три кози із такими сосками (розумію що це небагато) але ні одна із них не стровювала незручностей при доїнні. У однієї взагалі від народження соски біли дуже близько один до другого розміщенні, в результаті на середині дійки получився рудиментний сосок розміром із бородавку, каналу молочного він немає і нестровює незручностей при доїнні.

А козочка Донночка КРАСУНЬКА!

6 лайков

У меня есть коза с тремя сосками. Увидела уже дома, когда приехали. Она была после первого окота и этот третий немного мешал. Сейчас вымя и соски растянулись и я про него совсем забыла. И вымя хорошее и доится очень легко. Не дочке, не внучке это не передалось.

3 лайка

Дівчата, дякую за підтримку. Поживемо - побачимо. Праві сосочки абсолютно однакові, ніби два зерна пшениці, близько-близько. А лівій сосочок один, ще і далеченько від правого

2 лайка

У меня она не получается…за это упражнение многие говорят,самое лучшее средство,даже руки немеют ,после упражнения проходят…

Оксана, ви все одно робіть і на якийсь раз вона получиться. Треба розслабитись і рух починати ногами, точніше ступнями двома разом притулиними одна до одної. З першого разу і мені не виходило

1 лайк

Спасибо большое, выше колен не получается,какие-то дёрганье движения получаются

значить ви не розслабляєте тіло. Нічого страшного, вийде за енним разом

1 лайк

Оля,а кто у Вас сегодня именинник?

Сьогодні іменинник чоловік. Це Ви на ФБ побачили?

2 лайка

Да-да! Видела! Ещё не успела там поздравить, поэтому поздравляю пока тут через вас! Здоровья ему крепкого, самое главное! А остальное приложится - есть любящая семья, жена, дети, внуки - это счастье и самое большое богатство! :tulip:

5 лайков

Увидела на ОК))Супруга с Днюшкой :blush::blush::blush:

1 лайк

И я поздравляю с Новорожденным ) Пусть будет здоров и любит, и лелеет супругу!

3 лайка

Спасибі, дівчата! Здоров"я - то основне. Ось на вечір піднявся тиск, у чоловіка, наколола, наче збила. Чи воно погода дає, чи хто зна що.

1 лайк

У мене сьогодні стрес! Вже дві години не можу заспокоїтись.
Такий гарний день, тепло, випустила своїх кізок на вигул. До обіда бігали-скакали, в обід завела кізок подоїть ( це так голосно називаїться), а малиші полягали і сплять. Ну і добре, підете пізніше. Випустила в 15.30 і роблю свою роботу. Ліра мекнула, напоїла всіх, дала трошки бурячків. Всі задоволені. Для малишні нема проблем залізти на мамину лавку, є де полежати на сонечку, в холодочку. В 17 годин несу їжу бройлерам і бачу картину - лежить Донна аж головочку закинула, а права передня ніжка зачеплена у кормушці. Як вона туди попала? Підхватила, труснула - жива! Оченята перелякані, шерстка дибом, стояти не може. Потримала її на руках, цілувала, гладила, наче перестала так хекати, а сердечко тріпоче. Поставила - стоїть і труситься. Обнімались ми хвилин 40. Завела всіх у хлів - ходить, але видно ніжку потягнула. Лежать під лавкою обоє, у них там хатка. Вже декілька раз ходила дивитися - лежать . Пішли з чоловіком їх піднімать, мамку не сосяють, а може справились, як я не бачила.
Зважили, малишам сьогодні тиждень. Донна було 4,000, стало 5,700, Баян було 4,800 стало 6,400. Наче не голодні.

22 лайка

Ох и непоседы. Глаз да глаз. Так и ищут приключений на ровном месте. Хорошо , что вовремя заметили.

9 лайков

Ходила ввечері доїть - мамку ссали, це точно. Встала козюля, трошки шкандибає і трошки ножка припухша. Я перещупала - наче ніде перелому нема, не хрущать кісточки і суставчики гнуться. Як беру за ножку - не плаче. Хоч би обійшлося.

8 лайков

Значит просто вывих. Было во дворе, в кусте калины пол дня на ножке зависла козочка, тоже испугалась и я и козулька. Ничего, все обошлось. Я еще мазала мазью от ушибов.

3 лайка

Оля, не переживай, раз стає на ножку, значить не перелом, може розтяжка або ушиб. Все :hugs:буде добре

3 лайка

Ранком гуляли на вулиці всі, трошки чистила в козюль, бо тиждень в хліві сиділи. Малиші ганяли всі, чоловук каже - ви хоч мамок своїх найдете? От вони йому всі однакові, але ж вони всі різні! Козюня скаче, але якось акуратно на ніжку стає. Нема коли про біль думати - тут такі перегони, хто вище, хто краще, поворот з-під вивертом (десь так у мультику казали)… Надіємось, що все обійдеться.

17 лайков