OLGA Ольга "Кози над Тікичем"

Як же важко таке переживати … співчуваю ! Нажаль інколи досвід приходить тільки таким чином …

4 лайка

Оля, співчуваю вам :disappointed_relieved: жалко кізоньку, але життя іде і буде у вас все гаразд. Вона мабуть забрала з собою біду. Зелені луки ій.

2 лайка

Оля дуже шкода кизоньки.Спивчуваю.слава Богу що у вас ще е.Бережить себе та тримайтеся.Видпустить на луки.

1 лайк

співчуваю, болісна втрата

1 лайк

Оля я тоже сожалею,:sleepy::sleepy::sleepy: что так получилось с козочкой пусть там за радугой ей будет хорошо.Я тоже когда-то потеряла свою Лизу (целую неделю плакала заходя в сарай до ее деток) и очень хорошо понимаю как это терять своих любимиц.

4 лайка

А ми віддали діток в хороші руки, там їм буде краще, а нам легше на нерви.

9 лайков

Олечка тримайтесь. Сумна дуже звістка. Добре що малюків віддали в добрі руки, зробили все що могли.

3 лайка

Окотилася вчора в 23 ночі наша Сіма-страдаліца, 2 цапики-альнійці, ноги - як циркулі, не завжди слухають голову, а біжать самі по собі.Окотилася сама, я, як порядочна хазяйка, в 8 вечора залили болтушку, а в 21.30 вишла, подивилась - лежить, признаків ніяких, вим"я не налите, петля як у кози-підростка, десь аж затягнута всередину. Погладила, послухала животика, вушка теплі. Залишила чоловіка чергувати, а сама в люлю. Коли в 11 ночі клацнули вхідні двері і я прокинулась, а чоловік каже - там козенятко! Я вдягалася швидше найкращого солдата! Заходимо, а там двоє, облизані, чистенькі, один стоїть, а другий ще лежить. Під хвостом щось висить, але на пузир не дуже схоже.Витерла малишів, один крикун, кажу - ти мабуть п"яний, бо мамі дріжджі заливали.Принесла солодкої води, козка випила з літру, це ого, вона сама 4 дні не пила, тільки болтушки заливали, а потім ще літрів 3 чистої теплої води. Зчистилась в 0.30 уже 27.03., за півтори години. Потім малиші щось там пососяли, молочка ж мало. Але приложила їх ще раз в 2 ночі і вони поснули на соломці в куточку. І коза уляглась. Щоб їх покой не нарушать і я пішла полежать, бо вже не спиться. В 6 ранку одне козенятко щось сосяло, а друге просила-просила, а воно не хоче, наче і в животику щось є. Мама їсть погано, але якщо три дні не їла, то це вже щось. Листя, ожину молоду сушену ( вона так гарно пахне;), листя з кукурудзи. Кріп не захотіла, сіно перебирає. Залили кальфостонік+цукор+жріжджі+ чай з шипшини і ромашки. Всі лягли відпочивати. Пока так.

29 лайков

Олю, вітаю з благополучним окотом!
Будемо сподіватися, що після пологів, від молодої мами відійдуть всі негаразди і кізонька піде на поправку!
Тримайтеся, у Вас все вийде! :bouquet:

6 лайков

Оце тільки думаю - вколоть кальцій-глюканат?

3 лайка

Треба бути впевненим, що нема гіперкальціємії.
Краще, думаю, Олю ветеринара запитати. @olga79

4 лайка

Оля, слава Богу , що окотилася. Хай поправляється, та і ти потрошку відходь від екстріму, відпочивай по мірі можливості, бо сили ще треба і треба.:hugs:

5 лайков

Хорошо, что роды прошли нормально. Восстановится потихоньку.

Поздравляю вас!

3 лайка

С новорожденными Вас! Будем надеяться, что все будет хорошо, мама поправится и будет здорова! Берегите себя :bouquet:

2 лайка

дай Боже вичухається, вітаю з прибутком

1 лайк

Олю бажаю щоб кизонька одужувала якнайшвидше.а козлятка хай добре ростуть вам на втиху1

5 лайков

Оля, чого вдома не буваєш? Давай вже говори всім новину. А я тебе ще раз вітаю. Багато молоска і сирочків.:hugs:

3 лайка

Шо там, шо там? Коровку купили?)

2 лайка

Інна, не маю права без хазяйки оголошувать.:thinking: Ось вона скоро прийде і оголосить новину.:wink:

1 лайк

Щось Оля неспішить поділитись новиною :frowning_face:

2 лайка