OLGA Ольга "Кози над Тікичем"


Така краса розцвіла у нас. Це минулорічний подарунок знову зацвів, але трошки спізнився. Запізнення я йому вибачила, бо ж краса! Разом цвіте дві квітки, а пізніше розквітне третя.

30 лайков

гарна квітка, соковитий колір

Нічого собі ледащиця!!! Ви ж дуже важку роботу робите!
Як погода завтра дасть, то й ми гребти будемо. Як згадаю, аж в холодний піт кидає :upside_down_face:

5 лайков

Ага, я тоже себя настраиваюсь на такую работу, НАДО! И люблю погребтись впринципе, люблю землю, Ее запах, но сейчас немного заработанная … поэтому с трудом понимаю куда мне эту работу вклинить… а ещё ж клумбочки надо распланировать… отгородить загон для лошадей… ой страшно про все и подумать …:upside_down_face:

8 лайков

Оленька хоть и с опозданием я тоже тебя поздравляю с твоим праздником, пусть Господ отмеряет тебе счастья и здоровья полную ЧАШУ!:smiling_face_with_three_hearts:

3 лайка

Оля, подскажите, пожалуйста, это Вы предлагали грибок кефирный, когда размножаться? Чёт не могу найти, кто из хозяюшек предлагал поделиться

1 лайк

У нас є грибок кефірний, пока молока нема, зберігаю в морозилці. Надіюсь, що оживе. Як розростеться - поділюсь. В минулому році порцій 15-20 розіслала. Давайте разом пам"ятати!

4 лайка

А я не додумалась в морозилку положить! Меняла периодически молоко, меняла, а потом подзабыла- а там какая-то жижа вместо грибка :unamused:

Полетіла наша Белізка з журавлями на зелені луки. Врятували кізоньку і ціпика, один цапик був мертвий. Діток віддали на виховання їхній рідній тьоті (кізочка від Беліз з попереднього окоту), бо нам ще чекати молочка треба.
Душа болить, а серце плаче. Складаю всі пазлики з останніх місяців. Завжди головказа стала підчинятися своїй годовалій доці, Менше їла, а я все думала - кітна, не поміщається. Горда коза стала лізунькою. …
Життя іде далі.

13 лайков

Олечко , співчуваю Хай вона бідненька відпочиває там за райдугою, а ти кріпись. Дай , Боже, здоров’я, а козочки ще в тебе є, то вони тебе порадують і дітками, і молочком. Оля, бережи себе.:cry:

5 лайков

Я з чоловіком сиділи біля неї, ото після дзвінка як пішла, і прийшли 4.30. Ну не сиділи, а робили все, що можна. Спасибі всям дівчатам за науку, козеняток дістали. Нагадувала і Маринку Харківчанку, з мокрою попою, і Катю-ветерін з Юльою архіваріус за масаж матки, і Зою з Расеї за передні-задні ножки, і всіх всіх за науку. Олі ветеренару спасибі велике. Дівчата, ви просто золота наука.
Так радію, що козеняток пристроїли, будуть жити в стаді у тата і тьоті.

15 лайков

Оля, спІвчуваю… Для Белізки земеної травички. А вам здоров’я, тримайтесь!

2 лайка

Оля, мои глубокие соболезнования… :disappointed_relieved: Держитесь…

2 лайка

Олечка, искренне вам сочувствую, держитесь. Пройдет время и будет легче, пусть спасенные малышки подарят вам радость и помогут пережить это.

1 лайк

Олю, щиро співчуваю Вам. Нехай кізочці будуть зелені безкрайні луки. А вам вона залишила достойну заміну, хай зростають здорові і молочні.

2 лайка

Ой-ой! Как жалко! :disappointed_relieved: сочувствую! Зелёных лугов козочек! Что ж случилось?! Держитесь! Да потери это всегда тяжело… но жизнь идёт…

2 лайка

Співчуваю Вам, тримайтесь…

1 лайк

Читаю и плачу разом з вами! Знаю, як це…Дуже жалько… Ми з вами, бо знаемо цю бiль вiд втрати любимок! :cry:

6 лайков

Олечка, сочувствую Вам :sob:. Жалко очень. Слова бессильны. Берегите себя. Козочек и молочка Вам другие дадут

7 лайков

Сочувствую. Пусть козочка с собою заберет все ваши беды. Очень-очень больно и жалко, но постарайтесь не зацикливаться, отвлекайтесь на что-нибудь.

7 лайков