OLGA Ольга "Кози над Тікичем"

Точно, я в субботу так натаскалась того сена, что руки до сих пор отваливаются. Последние деньки мороза были, надо снимать. А то потом в грязь тюки бросать неохота. А они еще и разваливаются. Красотки мои же потом есть откажутся.

3 лайка

Одказуваться - це вони мастаки, особливо зараз, перед окотом. Балувані вони у нас. Сьогодні ще командувала я чоловікові - вибирай, де більше гіллячок, де лугове сіно. А воно таке зелене, пахне літом! Кладу трошки в кормушки, розтягнуть і все, а свині потім радіють, доїдають.

5 лайков


Не біда, що кізки в декреті. У нас є ХАЛЛУМІ в морозильнику. Піджарили і смакота!

43 лайка

Виглядає дуууже смачно

4 лайка

Не тільки виглядає, а і є дуууже смачно.

4 лайка

Очень, очень, приочень :heart_eyes:
Здорово, что можно в морозилку :+1:t2:

2 лайка

Оля, з Днем народження щиро вітаю,
Щастя і здоров’я тобі бажаю,
Хай сміється доля, як калина в лузі
Нехай будуть поруч добрій вірні друзі.
Нехай тебе щастя, як дощ обливає,
Нехай тебе радість завжди зустрічає,
Нехай тебе любить ,хто милий душі,
Цього я бажаю тобі від душі.
:smiling_face_with_three_hearts:
Зі святом тебе, подруженько!

5 лайков

Дякую, моя хороша!

1 лайк

Олю, вітаю Вас із Днем Народження! Бажаю, щоб Ваший оптимізм був нескінченним і кожен день був сонячним та щасливим!

Прийміть від нашої сім’ї найкращі привітання, та побажання! Хай все задумане і хороше здійснюється, здоров’я буде міцним, діти і внуки радують, а кізоньки лікують душевні невзгоди! З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!

596a6c78940f4624fba20919b5f8b256
279805af8d8494ad3

2 лайка

Вітаю з днем народження. Бажаю бути найкращою бабусею і мамою, люблячою і підтримаючою дружиною, щоб здоров’я було у всієї вашої великої родини. Посмішок, радості, щоб сил завжди вистачало на задумане, оптимізму і бажань. Романтики і співів соловїних. Вітаю вашу родину з таким чудовим днем, будьте всі щасливі :rose:

2 лайка

dr-300x292

Ольга, с днём рождения! Крепкого здоровья и благополучия!
А чего тортика возле ника нет? Скрыть хотели? :slight_smile:

2 лайка

Дякую, Люда. А тортика мабуть не заслужила.

1 лайк

Вітаю Вас!!! Хай щирі друзі, радість у серці , любов у душі -завжди Вас супроводжують.

2 лайка

Олечка! Поздравляю Вас с Днем Рождения! Здоровья, благополучия, радости, и чтобы детки любили и почаще были рядом!

2 лайка

3 лайка

Пожелаем мы Вам, Оля,
Век не знать тоски и боли.
Больше праздников и счастья —
Ярко жизнь свою раскрасьте!
В мелочах ищите чудо,
Избегайте пересудов
И к мечтам идите чётко
Вы уверенной походкой.
Ольги все мудры — уж точно!
Поздравляем! Любим очень. :rose:

2 лайка

images%20(3)

2 лайка