OLGA Ольга "Кози над Тікичем"

Діждалася вечора, говорила з подругою. Каже - дядько хороший, скотинку держать, міняють часто. І батьки його теж корів держали. І купив він у сусідньому селі ламанчулю, маленький рижий тузік, а ще козу на молоко, але вона була в запуску і не покрита.Оце недавно покривав обох. Ну, не повезло. Але для мене головне в цій розмові було слово ЧАСТО, міняють худобу часто. Два варіанти : !, Шукають кращу. 2. Доводять до ручки і міняють. Але я не спитала, чому міняють. Отакі справи.

10 лайков

Та, в мене теж клієнтка на козу була, каже:пару місяців тримала-потім надоїло, а тепер знов хочу. Ага, біжу продавати

8 лайков


Така краса у нас . А ще буде цвісти біло-червоний, тільки трошки пізніше, тільки починає стрілочку виганять. В минулому році мені його на ДН подарували, бачу, що знов буде подарунком.

42 лайка

А у нас ВЕСНА!!! Прилетіли шпаки і уже зучора співають у сусіда на старому горіхові . Там у них хатинки в дуплах. А ще багато лебедів бачила на заплаві. Ранком було -8, а зараз сонечко і +6.
Хто цікавиться - сьогодні супермісяць, вже о 18 годині треба дивитися.

14 лайков

Оля, а что это значит? Куда смотреть и для чего?

2 лайка

По- перше, це цікаве астрономічне явище. Місяць зійде в 17.05, сьогодні повний місяць, В 18 годин він буде перебувати на найближчій відстані від Землі в цьому році. Візуально виглядатиме більшим і яскравішим. Так пишуть астрономи. Ну а дивитися на схід,

11 лайков

Ну подивилася я на місяць, гарний , великий, якравий. Стояли з сусідом на дорозі і любувалися. А місяць так швидко пливе по небу, зачаровує.

5 лайков

Оля, спасибо за подсказку, мы тоже с детьми посмотрели! Очень красиво!

1 лайк

А я при місяцеві :full_moon: ще квітничок свій видрапувала від старих залишків квітів

4 лайка

Ой-ой! А как же если морозы, как птички выживут и что кушать будут… Рано для них вроде бы.

2 лайка

У нас у квітничок ще не залізти. Ранком вішала стірку то було підмерзло, вдень посохло, хотіла зняти та і залишила до 16 години. Болото. А на вечір уже болотце потвердішало, геть і до галошів не липло. а по городах навіть собаки не бігають - топь. Снігу вже нема, тільки десь в холодочках.

1 лайк

У нас уже справжня весна - зранку підморозило, а після обіду сонце і вітерець гарно підсушили землю… прийшла з роботи а чоловік уже взявся в садку старе листя згрібати. Я в квітниках почала прибирання.

4 лайка

Нам ще треба почекати. Але підсніжники, які років 5 назад подарували мені на ДН, вже цвітуть. Всі тюльпани вигнали трубочку-листочок, нарциси і всі ранньовесняні посходили. Вже боюсь козюль випускати на прогулянку без надзору, але вони молодці, в болото не йдуть, тільки по плитці. Ходять, як на подіумі.

3 лайка

Як добре, а у нас ще сніг лежить.

2 лайка

В мене біля квітника ще купа снігу лежить. Це ти , Оля, пишеш за тюльпани, а я іще й не дивилася, Треба , мабуть чимось накрить, бо кури перелітають, ще поскльовують.

1 лайк

Співав сьогодні шпак на сусідському горіхові про весну. Так гарно виводив! Сьогодні хоч вітер утих, але і від вітру користь - так попідмітало дороги, чистенько.
Сніг зійшов, часник пробивається. Таки весна скоро!

9 лайков

скоріше б весна, вже руки чешуться прибрату у дворі, деревця висадити

6 лайков

А у нас этой ночью -12, к обеду около 0… Снега ещё сантиметров 15-20 лежит.

4 лайка

Наслухалася я шпака, та і пішла робити пиріжки з весняною начинкою. Зварила рис, яєчко, цибулька виросла на підвіконні, ну а кріп чекав черги в морозильці. Смакота! Весною пахне!

14 лайков

Як сьогодні погано на вулиці, вітер і мокрий сніг. Добре, що зняли сіна з горища, можна спокійно сидіти на форумі і читати новини. Дивлюся на своїх красунь - Белізка важна така стала, всим своїм видом показує, яка вона беремчаста, Сімка-цілувака, підставляє спинку, щоб почухали, Ліра - вона Ліра, як ви човна назвете, так він і попливе. Це довгоноге створіння грається з собакою, а як її надоїсь гра, то вона наступає на собачу цепочку і лупить Річі своїм безрогим лобом. Насварюся на неї і тут наступає момент істини - Ліра підставляє лоба і Річі облизує її вушка, лобик. ЛЮБОВ! Вони виросли разом, на руках тулилися разом, Річі навіть дозволяє суп із своєї миски попробувать. Річі у нас запасливий, хазяйський собака. Вчора чоловік майструє брудер для курчат, так він у нього всі обрізки позаберав і переніс собі в будку. А один кусочок був довгий і тонкий. Річі взяв його посередині, а будку не проходить. Як він сердився! Тільки кінокамери не було.

15 лайков