OLGA Ольга "Кози над Тікичем"

Колись дочка рекомендувала свого лікаря знайомій, та поїхала в Золотоношу, а лікар уже в США. Лікарню оборудовала амеиканська церква, та що в неділю ходять.Вони ж і забрали лікаря до себе - хороший спеціаліст всім потрібний.

7 лайков

Вчорашній сніг порозкидали, сонечко бачили, на вечір зоряно і -17! ЗИИИМА!
А дороги у нас почищені, таки є влада, нова, тільки обрана. Кругом така білизнА, аж очам боляче.

5 лайков

Везёт вам… А у нас с дорогами совсем гаплык :frowning: Самое багатое село в районе, а дороги почистить не могут :frowning: Паршивцы

5 лайков

И у нас почистили и даже на нашей улице :heart_eyes:

3 лайка

Все зависит от руководителя. Кто-то ответственный хозяин, а кто-то только карманы оттопыривать для взяток. Первых единицы) Уже хоть бы как-нибудь совмещали, да многие не считают нужным обращать внимание на электорат)

1 лайк

Вот наши из второй категории :frowning:

1 лайк

У нас і за попередньої влади в селищі чистили дороги. Ями кругом, не полатані, але сніг чистять.

2 лайка

Везунчик,у нас дороги не чистят даже в центре,немного главную трассу,а так капец просто,спасибо Владе и громадами,отварачиваются и уходят,хоть пиши заяву хоть нет

1 лайк

Десь диск виліз у попереку і перекрив нерв(. Далеко до нас( Є в с.Шубівка старенький дуже лікар. До нього з Києва їздять досі. Його вся районна лікарня ненавиділа, бо там де ВІН брався до діла, був толк. Невропатолог хороший, мануальник. Я завдяки йому ходжу на сьогоднішній день і все роблю. Чубко Ол-р Петрович. Або в Ржищеві Власик.Теж старенький. але за нього пів-району молиться. Цей живе в Кагарлику, можна зв"язаться. Є ще молодий невропатолог у поліклініці. Хвалять його. Толковий, на курси часто їздить.

3 лайка

Спасибі, Галя. Справа в тому, що як хожу, то нічого не болить. Треба весну і окоти і все перестане.

4 лайка

Оля, треба і весну і окоти, але треба не дуже запускаться. По моєму давньому і гіркому досвіду - лікуй, поки болить. Ну, видужуй, подруженько. Буду думать за тебе, щоб видужала.

5 лайков

Оля, мені помагає при любих глюках в хребті вправа “золота рибка”. Подивіться в неті. Проста ,але дієва і любий зробить(лежачи на підлозі на спині),
зробіть запит в ютубі -“упражнение золотая рыбка для позвоночника”

4 лайка

Оля, швидше виконуйте завдання на конкурс, у вас усі шанси потрапити в десятку!

13 лайков

ОЛЯ! Держу за тебе всі кулаки! Займись ділом!:heart_eyes:

7 лайков

Інна, Галя, якби я все вміла, то давно б зробила всі завдання. Сироварню я не зароблю, козликів мені не треба, і все інше теж. Нехай молоді стараються, а я їм перегляди додам і сердечки. Якось так.

12 лайков

Жаль, можно было б Иннину косметику взять :blush:

2 лайка

Олечка у меня все ОК, я под же наберу, была на роботе и телефон розря.
Только за рядила, у нас Малюта родила две козочки:hugs:

5 лайков

Оце сижу і жду вечора. Чого завжди все цікаве проходить без мене? Я ходила на похорон, помер близький сусід, добрий дідусь, порадник і виручалочка. Прихожу додому, а чоловік розказує - приходив сусід моєї подруги, тепер у нього є кози, чи коза, колись була корова. Так прийшов подивитися, на чому сплять наші кози., він ще в суботу питав у чоловіка, чи можна прийти. Чоловік повів його до кіз, показує, які лежачки, кормушки, соляночки для лизунця. А в того дядька питання -
і як це вони сюди залазять? А нашо їм сіль? ( Кози саме їли овочі, я роздала і пішла, пройшло небагато часу.)
А шо, ви їм сире даєте? Ми тільки варене і потовчене.
Ну тут уже чоловіка мого понесло. Каже - ми козам і від глистів даємо, і вітаміни, і яблука мочені, сушені і даже нігті стрижемо регулярно.
Гість дивився круглими очима і спитав - то це при такому догляді вони у вас по 10 літрів дають?
Тепер хочу розпитати в подруги, що то за хазяїн, головне, що корова у них була. Ну нехай корові копита не стрижуть, вона на випас ходить і стирає, але від глистів обробляти треба, сіль покласти треба і хоч би трикальційфосфат давати треба, хоч перед отелом. Я представляю, що він там про нас розказуватиме. Але з усього цього є один позитив. Казав, що люди на його вулиці привезли цапа без вух, чи то обрізані, як у собаки, чи такий виріс, але добрий цап ( слова гостя).

25 лайков

@Jkmuf , Оля, ото б ви йому прочухана зробили :triumph: :grin: … можу собі уявити - випадок дядька пожалкував :grin:

3 лайка

Та ні, чого б я його лаяла, я б ще більше йому розказала і сиру дала б попробувать. Я ж теж училась, але та бабулька, що продала нам першу козу, мала академічну освіту, в порівнянні з цим дядьком. І вона багато мені підказувала, як бути з козами. Мої батьки тримали корову і завжди весною здавали аналізи, глистогонили, лизунець завжди лежав у жолобі і нічого не варили. Годували добре, бо корова годувала сім"ю. Я представляю, якби дядько побачив, як кози ходять по доріжках біля хати, коли кругом сніг. Ото ми засранці, горошки на плитці! (хоч після прогулянки хожу з віничком).

7 лайков