OLGA Ольга "Кози над Тікичем"

Дівчата, робила я цукати з груш - до фото не дожили. Смакота!!! Внук казав - що це за жабкині лапки сушені? А як попробував , то вже і нема. Навіть сироп розібрали дочки, такий смачнючий. Ото в кого є груші і вже починають портиться, то ви їх у цукати. Точно не пропадуть.

13 лайков

Сьогодні почистила козлятник, поставили Лірі лежачок, а то вже холодає. Тепер всі дівчата мають своє ліжечко. Ось спеціально піду подивитись, хто де спить. Подивилась. Ще не сплять, сіно розкидають. А на вулиці холодненько, особливо якщо вискочити з теплої хати в халатику :grinning:

11 лайков

Всі спальні місця козюлі прийняли в експлуатацію. Ранком на лежачках горошків купка, позмітала , видоїла і киш на вигул. Ще не дощ, самі просяться. Белізка сама перша біжить, хоч у неї і найбідніша шубка. А Сімка і Ліра такий підпушок мають, що ого.У малої Ліри геть сісюні в шерсть заховалися, так шкодно виглядають при ходьбі. Сьогодні в планах ще педікюр.

14 лайков

Всі плани виконали - педікюр, почистили вигул. Так гарно на вулиці було, що навіть кізок фоткали

Це Ліра з мамкою Беліз. А це вже все стадо Сімка вирішила попробувать сіно з другої сторони. Лірі 16.11. буде 7 місяців.

48 лайков

Ой, які красуні ТТТ! З Лірою і Сімкою познайомились, а хто ото друга красуня? Чия?

Ліра -молода кізка, дочка Беліз,( білої кози). Сімка - друга сіренька коза з білою буквою V на боку

2 лайка

Красивые, ухоженные девочки. А у нас сегодня руки не дошли, убрать выгульный двор, да и педикюр сделан только у троих😔.Жалко рано темнеет.

4 лайка

Ой какие ж все красунечки ухоженные! Приятно смотреть! :hugs:

4 лайка

Харошенькие козочки ттт…

У нас сьогодні сто погод. Ранком -8 і сонячно, після 10 години почало хмаритись і вже -3, в 12 - сніг, в 16 - крупа з дощем, в 18 - ясно, тихо, мороз -4. Снігу самтиметрів 2-3, але слизько. Ранком ще козюні гуляли, їли листя з іви і груші, а як почався сніг - запросились у хлів. Сьогодні був завершальний етап заготівель на зиму, привезли кукурудзу на куплені паї. Я дякую тій людині, яка придумала возити пайове зерно розфасоване і зашите в мішки. Приїхала машина, два козаки за 10 хвилин перенесли і склали ( куди покажеш), розпишіться і все. По негласному правилу дали грошинку хлопцям і всі задоволені.

14 лайков

Хозяин придумал. Молодцы. Очень большая подмога тем семьям, где нету “козаків”)

8 лайков

И к вам снежок дошел :sweat_smile:
А у нас прям с самого утра начало сыпать, плюс с мокрым снегом и дождем… Жесть… Не дорога, а каток… Ехали за детьми в соседнее пгт вместо 15 минут, все 25. И то муж на меня кричал - помедленнее… Обратно сказала - садись сам за руль! Если до утра не растает это все, утром никуда не поеду… Очень опасно

4 лайка

ЗИМА!!! Ранком відкидали сніг, десь 5 см. випало, але ж слизько. Така тиша, тільки півні кукурікають. Хто що не встиг зробити, то сніг усе сховав.

7 лайков

Точно) у мня на огороде две кучи не сожгла, что дождик был,думала - хоть чуточку подсохнет, потом бац и снег) Теперь уже точно не подсохнет.

зато сгниет до весны

Я в понеділок спалила, якраз вітер східний був, нікому в хату не несло, а по городах тільки. Ранком з чоловіком думаємо - які в кого плани? Яка ще робота? А тут наша Лірочка всім підкинула завдання – ХОЧУ ГУЛЯТЬ, ВЕДІТЬ! Один дзвінок і ми побігли. Ну, потягнулися, повпиралися, пішли, а як почула цапа - бігом. З мене дим, а вона хвостом крутить. Наче все гарно. Додому йшла з гордо піднятою головою - краса і грація, завтра 7 місяців.

9 лайков

Дорогі форумчани! Вітаю Вас з Днем працівників сільського господарства! Здоров"я всім, море молока, гори сиру, бочки масла і гарних пасовищ !

28 лайков

Ольга, и вас с праздником! Большого успешного хозяйства и здоровья, чтобы за ним ухаживать!

9 лайков

Зараз у нас як в анекдоті. Просинається вранці баран, струсив іній з шуби і каже : ну і мороз бере! А овечка відповідає - він ще з ве-е-е-чо-ра. Вийшла доїти кіз - за руки хватає. На термометрі -12! Ясно, місяць як сонце. А цілий день було хмарно. І скільки то воно на ранок буде? Свиням закрила двері на вигул, кізкам теж. Киця пішла спати в кормокухню, собачка в будочці на перині, ну а я включила котла на 2 і не мерзнемо. Таки ЗИМА!

7 лайков

Я не знаю сколько у нас на градуснике, но выезжав в город, я оделась супер тепло :grin: и не пожалела. А глянула на дорогу, по обочине лужа :thinking: надеюсь от соли, а не я мерзлячка :laughing:

2 лайка