OLGA Ольга "Кози над Тікичем"

Построил пирамидку из лотков, выбрал температуру, включил в сеть - все)

Вот на яблоки какаятемпература и временисколько?

У меня были сочные яблоки, настелила не в один ряд, а больше, ушло часов 10, температура была градусов 60. Второй раз в один слой стелила, ушло 8 часов при 70 градусах.

Ото якби восени був такий довгий день, як на початку літа! Ото б ми наробилися! У двір страшно зайти, Від воріт лежить люцерна, треба трошки підсушить, а потім уже на горище, яблука-груші-горіхи-шипшина-кукурудза. Рано, як роса спаде - винеси сушить, ввечері занеси назад. А там уже баби моркву копають, за буряки беруться. А у нас ще кашові гарбузи боки гріють на городі, жалко мені їх відривати. Край города сохне трошки суданки, 4 укоси в цьому році, а п"ятий піде під випас.Молода люцерна, що сіяли весною, дала 3 укоси, скосили, сохне, тоненька, чиста, а козині морди пирхають, уже не хочуть. Ой, такий рік плодородний, аж страшно. А ще ж на соняшники хочеться встигнуть, бо на кукурудзу чоловік точно не поїде, сказав - на паї привезуть і нема чого кататься . Ну а на гриби - то св"яте, чогось нема ще, і тепло, і волого. Мабуть буде все разом Київ - гриби - соняшник. Хоч розірвись!

17 лайков

Оля я радію що діти виросли та порозіждялись - істи варим тільки із-за собаки - нема коли!

1 лайк

Ох, дівчата, вас читаю і бачу себе. Дуже скучаю за дітьми,радію, коли приїжджають, але вже важко все і всіх обходить. А от коли ми вдвох - красота. І роботи більше зробимо і якось ненапряжно і в толк. А роботи дійсно- море. Мені подобається така погода - не жарко. Робиш собі у задоволення . А при жарі з мене нема роботи - більше сиджу в хаті. Вчора теж знесли кашові гарбузи і прибрали грядку,де вони росли. А після обіду поїхали на поле люцерку докосоли,привезли додому,щоб було що дать козі,а решту підсушимо - і в сіннник.

12 лайков

А я сьогодні раненько собаці і киці суп варила. У нас такий розклад - пока всіх не нагодуємо, то самі не їмо.

5 лайков

у меня так же… сначала козы, потом собаки-кошки, потом мы с дедом завтракаем

8 лайков

Ми якраз вечеряєм, копали буряки , на неділю дощ обіцяють, поки всіх нагодували, подоїла, якраз і наша черга підійшла. І нічого, що вже 9 вечора, у мене ще сир стоїть. Добре що є інтернет, хоч і збреше погоду, але роботу піджене.

5 лайков

Как у нас всех всё похоже. :slightly_smiling_face:Точно так же всех кормлю, а потом сами завтракаем или ужинаем. Работы - море. Только успевай.

Это точно. Работать приятно, только рано темнеет.

3 лайка

Хіба вночі робить заборонено? Часто щось доробляю “до лампочки”, а потім сусідка каже - чого це ти опівночі ще світиш? А у неї ні кози, ні свині, ні курей. Головне на городі схватить при дні, а решту можна і потім. Колись ми привозили буряки додому, а вдома чистили вночі. Сьогодні рвемо буряки, а на них скільки землі, що мабуть більше, чим сам буряк. Правда, і буряки в цьому році не погані, головне -здорові, не гнилі і не чорні. Чистила на полі, а вже ту грядку, що біля хати, колись викопаїмо.

Нет , ночью иногда лучше работается, чем днем. Но потемнело и уже бывает сил нет. Буряки тоже дома чищу при лампочке.

4 лайка

У нас дощ почався, але я раненько встигла сходити з Белізкою до Банана. І облом. Вчора коза трохи чистила, вона в нас тіхоня, ото і заглядаю. Молока дала половину. Рано та ж картина. Ну я козу на поводок і швиденько на провірку. Коза чуть не бігом бігла, мабуть дорогу пам"ятає. Козел поцокав, понюхав, один раз питався стрибнуть і все. Пішли ми додому. Ну нічого, будемо ждать. Не хочу пропустити її охоту, бо знов дочекаюсь листопада.

4 лайка

Оля, якщо через кілька днів не кричатиме, то через 3 тижні буде точно . Це вона розгон бере. Так мені казала наша Оля 79.:yum:

4 лайка

Точно, мої розгон брали з садками, і через 4-5 днів повторили.

3 лайка

Спасибі, дівчата. То я вже над нею трушусь, не хочу пізніх козенят.

Дівчата-собаководи, підкажіть! Є у на спесик Річі, брали як сторожа, мамка його маленька, прекрасна сторожиха. Ну Річі в мамку не вдався, видно десь папка величенький пробігав. Але то не проблема. Розумне цуценя, без потреби не гавкає, ДУЖЕ дружить з кицьою. Як ми його привезли, то вона взяла його на виховання. Навіть дозволяла їсти із своєї миски. Тепер миска перекочувала високо, бо цей проглот спочатку у киці виїсть усе, а потім від своєї миски відганяє. Не з голоду, а з прожорливості. Річі-товстун, так його дражнить чоловік. Сьогодні в обід їду доїть кіз. Тут киця вискакує з-під складениї тюків соломи з великою мишою в зубах. Тільки вона пепеплигнула хвіртку і стала на землю, як Річі ту, ще живу, мишу клац і нема. Раніше бачили, що киця приносила маленьких мишенят, живих, і він з ними грався. Кого загуляв, кого в траві загубив. Ну і хіба це правильно? Він у нас малину, помідори, яблука, гарбузи, буряки - все їсть або хоч облизує. Даємо молоко, яєчко, суп, картоплю, кашу, шерсть на ньому блишить. Клики як випали, то через три дні нові вже видно було. Отака собака-мишепоїдака.

15 лайков

Розкажу, що я в дощ роблю. Ну сижу на форумі, читаю розумні речі і… роблю цукати з гарбуза. Такі смачні дегустували в Києві, що дочка аж загорілася - треба зробить. А коли там робить, як сім"я, робота. А у нас повний двір смачних гарбузів і в придачу дощ на вулиці. Ото я вчора перечитала Ксеню (Мир вокруг Оришки), потривожиля дядька Гугла, накришила гарбуза, засипала цукром, додали апельсин. На ранок все це плавало в мисці, соку багато. Злила, нагріла, залила і так уже 3 рази, холодно ж. Правда, я кожен раз пробую і боюсь, що поки висохне, то я його з"їм. Смачно! Корисне діло - Фестиваль!

12 лайков

Оля. у нас тоже дождь. я варю сыр паяная коза, а еще заварила кружечку чая ива нив чай:kissing_heart: спасибо Оля, за чай.:wink:
Кто ни прикупил у Оли чай, будет жалеть об этом:stuck_out_tongue_winking_eye:

4 лайка

А мы в дождик за грибами, одели сапоги, дождевики и вперед. В хорошую погоду время на это не хватает.

27 лайков