OLGA Ольга "Кози над Тікичем"

У нас вообще нет дождей. Сухота. Все сохнет.

1 лайк

Я теж тих кабачків як з переляку насадила. Тру їх і мішаю з зерном, даю майже по 2 кг, а вони б і ще не проти. Ще качки на ура їх їдять

2 лайка

Я і насадила не багато, але стоять ті кабачки як їжаки, багато зав"язі. Купувала насіння кавіллі, але якесь дешеве було, 5 чи 7 грн. за 20 грам.

У нас сьогодні їжачиха дитинчатко водила, але тільки одне. Вже колюче, якраз на долоню. Дітворі винесла на вулицю показать, то вони вже заглядали, раділи. Швиденько занесла назад, бо мамка шукає, сердиться. Понюхала вона їжаченя, щось попирхала і пішли полювати далі.

9 лайков

А ми в садок ходили в розвідку на яблука. Суниці самі просилися в руки.

28 лайков

Сьогодні пробувала робити косичку. Може не дуже гарно, але смачно! Спасибі Іванові за відео.

41 лайк

Чому негарна? Косичка наче з кучерявого волосся :blush:, а що смачна, то впевнена, що ні в кого навіть питання таке не стоїть :wink:.

4 лайка

Дуже навіть гарна. Богу дякувати шо у багатьох получається, я дуже радий , значить труд не пройшов задарма.
Обовязково продиміть димом . Буде взагалі бомба.

14 лайков

Вау, еще как красиво. Олечка умничка. Я тоже начинаю осваивать.

2 лайка

Оля, вітаю з черговою вдачею у сироварінні. Сир- супер. Ваня-молодець, такий класний відео- урок показав. Я теж буду пробувати. Але відео не можна нормально подивитися- поганий інтернет.Якби, будь ласка, хтось молодший описав рецепт словами, то взагалі б не рецепт був би,а як каже Ваня - бомба. А може сам Іванко його продовжить?

2 лайка

Ой Ваня, нема чого вже диміть. Я робила на 5 лятрів, вийшло 400 грам. А тут дочка приїхала, то чоловік і доця під пиво, а я до чаю, то тільки і осталось на пробу сестрі завезти. Нічого, я буду стараться, у козок попрошу молочка і все буде добре.

7 лайков

"З півночі на південь повіту плине річка Гнилий Тікич, приймаючи чимало невеличких допливів: Шполу, Полівку, Посоховату, Вільшану і інші. Взагалі місцевість повіту, /28/ найпаче тепер, коли лісів нема, не маючи характеру лісового, не набрала і характеру чисто степового; хоч і зустрінете степову розкішну рівнину, заслану зелено-оксамитовим килимом, але вона не велика, і глянь: впирається вона в гору, колись покриту було віковічним гаєм!"
Дитинний вік Тараса Шевченка. Конинський О.Я.

16 лайков

http://forum.kozovod.com/t/v-gostyah-u-ivan-ko/14258/893?u=ivanko

8 лайков

Ваня, дякую ,що тикнув носом. Вибач, раніше не бачилаі ніби все читаю…:hugs:

1 лайк

Та ні то я вчора кинув. :blush:

2 лайка

Вивезли своє дитя камінних джунглів на природу. Назбирали ягід, наїлися, аж язик болить.

51 лайк

То видно, що ваше дитя) Схожа на маму дуже.

2 лайка

Ця мамина, а старша папина, тільки характер мамин

7 лайков

Який насичений сьогодні день! Тільки добралася до форума. Сьогодні їздили по гриби. От правду каже приказка - скаженій собаці сім верст не крюк. Так і нам. В 11 провели дочку, і поїхали по підосичники. Назбирали , знаємо місце і до нас там ніхто не був. Нагодували-подоїли в обід свою живность і в іншу сторону. Вже 15.15. Сусідка каже - багато людей ішло з грибами, визбирали. Але наших грибів ніхто не позбирав. Адреналін повний коли перед тобою штук 40 шляпок розміром з тарілку. Але сьогодні не повне грибне щастя - багато грибів червивих, перестарілих. Але і нам вистачило. Набрали синьогубів і жовтяків, вони з роду боровиків, смачні гриби, три класичних білих і додому. В 17.00 вже вдома. Перемила, поварила всі види окремо і вже в морозилку склала. А ще на вечерю нажарили до молодої картопельки. Он гримить на дворі, буде дощ, будуть ще гриби. І ми, як люди з абсолютною залежністю, покинемо все і поїдемо знову.

30 лайков

От ви молодці! Оля, я навіть уявляю тебе , як ти їх збираєш.:grin:

3 лайка