OLGA Ольга "Кози над Тікичем"

Ми теж даємо і щавель, і живокіст. А ще по рекомендації Олі-ветеринара даємо листя ясеня і сушимо його на зиму, теж від глистів.

7 лайков

як ви гарно пишете про природу, так цікаво

Вдома залишилась тільки Ліра. І я примітила таке: не ссе вана доєчку Персіка, чесна, йому оставляє. Я вдень не додивилася, а потім виганяємо на випас, дивлюсь - одна дійка більша. Я дою, а потім малишню на 3 години залишаю з мамкою. Прийшлось придержать мамку і показати Лірі другу дійочку. Ранком процедуру повторили, вже все пройшло простіше. Кізка нассалася і відійшла. А на випасі така важна - КОЗА! От тільки зернові поганенько їсть, чи її молока вистачає. Даю в кастрюльці, пожує і відійде, а до дорослих у кастрюльки заглядає, така верхолазка, все під небесами.

12 лайков

Сьогодні "сінний " день. Накосили трави на лугах і привезли на свій город, що на сусідній вулиці. Там уже скошене сіно, трохи його посунули і розстелили свіже. Ввечері будемо перевозити сухе. А ще і у дворі сохне те , що вчора накосили. Все для козюль!

12 лайков

Які розумні кози! Ліра вже сосяє дві дійочки, пососяє і відходить, гарбузик повний, а я вже перевіряю, що там залишилось. Вже і пасеться гарно. Чоловік навчив, що приходить забирати з поля з гіллячкою, так вона так жде листочків, мала підлизка.

15 лайков

Вітаю зі св"том Трійці! Миру і достатку в кожен дім, здоров"я і щастя кожному!

37 лайков

Сьогодні вже привезли першу порцію Іван-чаю, починає цвісти. Є забота на два дні, завтра покрутимо і поставимо на ферментацію, а в п"ятницю чи суботу - сушка. А зимою буде насолода.

13 лайков

Вот это класс, а у нас в округе нет нигде, спрашивали - искали, все безрезультатно. А на это дело, как и на грибочки я бы нашла время)

1 лайк

Инна, если у вас в округе есть вырубки леса, то надо искать иван-чай там, это растение является, так называемым, растением-пионером.

4 лайка

На сьогодні ми знайшли тільки дві ділянки з чаєм, а об"їздили вже не один лісок і ярок.

1 лайк

У нас много Иван-чая, а козки его просто обожают.

20 лайков

Класс, моя мечта - заросли Иван-чая. Не забудьте нарвать себе цветущего)

3 лайка

Наші кози і стебельця з чаю з задоволенням поїли.

3 лайка

Їздили в ліс на заготівлю гіллячок. Знайшла велику поляну зарощу ожиною, гарна, хоч косою коси. Нарізала сікатором добру купу і задумалась - чи можна козкам зимою ? Зараз даємо, але не багато, молоді пагінці, є і цвіт, гарно їдять. Мабуть поїдемо ще, ну сильно мені сподобалась, і до стежки близько, виносити не далеко. А ще сьогодні була липа, дуб і осика. Вільхи багато, але чомусь зараз не їдять. Чи будуть їсти зимою?. Гіллячки без листя ранньою весною приносили і кози аж облизувались. До яблунь ще не добралися, старезний садок, щось наріжемо.

4 лайка

Оля а ми найшли велику поляну кропиви теж думаємо цілою насушить зимою кізкам буде за цукерки.

2 лайка

Хто про що, а ми про…кози:heart_eyes::heart_eyes::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:
Жнивуємо, аж ребра цілу ніч ниють :grinning::+1:t6: але в кізок ,слава Богу зубки всю зиму прогулу не матимуть.

16 лайков

Оля, хотіла тебе спитати. Викосили люцерку і вже звезли . А сьогодні чоловік каже ,що треба піти на поле прибрать купки, бо повідбирав полин і ще й бур’ян якийсь. Кажу ,що вези додому, а він -у двір бур’ян везти не буду,є гарне сіно. А знаю ти писала,що взимку і бур’ян для кіз за лакомство. Так везти чи не везти?

Звичайно везти! Зима все поїсть. Це ж кози, сьогодні одне, завтра інше. Ми вже теж всякого різнотрав"я навозили, люцерка є і ще, надіємось, буде. А всього треба. Сьогодні викидали на горище гіллячки, що вчора привезли, так ожина пахне гарно, ще поїдемо. Сьогодні привезла на пробу кізкам дивисил, чи дев"ятисил, на левадках його море, корови не їдять, листя здоровенне, стебло соковите… Так Ліра взяла листок, а він довжиною з козюльку, і жує. Прийшлось допомогти, розривала на шматочки і так 2 листки з"їли. Знаю, що липухи зимою за цукерки, то ще і такого дива насушимо. Почали косити суданку, саме смак,а ще полили її, то така соковита, всі їдять.

7 лайков

Везти! Чомусь мені не хоче комп показувати , до кого звертаюсь.

2 лайка

Гарячі деньки! Сіно, вже косимо суданку на зиму, чай, сир, діти, кози, господарство. Нарвали 3 відер черешень, добре що сестра не відмовилась, трохи скинула її і зараз буду варить.

4 лайка