OLGA Ольга "Кози над Тікичем"

Чогось згадала 90-ті, бойові човникування в Румунію, на базарі червоні перчини товщиною в палець і завбільшки, як гарного дядька два кулачища. І літні запахи на базарі в листопаді такі, що голодні животи в дулю зводило.)

5 лайков

Вот в таких мешках " матрасах", так их называли у нас, и возили перец на базар. Шили эти огромные мешки из полосатой плотной ткани. Как их бабы сами грузили на машины грузовые и как сами разгружали?.. Возили в основном в Одессу и Первомайск. Крепкие были женщины, не то что мы сейчас ( это я о себе) :slightly_smiling_face:

4 лайка

Таке хороше діло сападін! Встала рано і бігом на город. Після дощу все росте, а бур"ян преее. Градом наче не наробило великої шкоди, вчора просапувала помідорки, ну 15 штук треба пересадить, це дрібниці на таку плантацію. Ще перець посадить і город заповнений. Чуть не забула, ще ж капусту листову козявкам, там де є місце.

7 лайков

Сьогоднійшій “улов”. Перші гриби в цьому сезоні. Дві години подорожі і смакота. Підвишнів нажарила, а жовті відварила і в морозилку. Ще і два синьогуби попалось, тільки починаються.

22 лайка

Поїздка в ліс була як нагорода за просапану картоплю. Самі собі ставимо цілі, потім їх досягаємо і отримуємо самі від себе нагороди. До вечора ще і люцерну перенесли, гарна, зелена, хороший корм буде. А ще сьогодні привезли гіллячок всяких і багато квітучої акації, так усі їли з апеттом, я тільки боялася, щоб бджоли ніде не було, перетрушувала гіллячки. Навіть малиші уплітали на весь рот… І як воно козам не колеться?

6 лайков

Вот это да! Я даже не знала, что так рано грибы бывают.
Хотя, у нас вряд ли есть, дождей нету.

В цьому році найраніше. У мене є такий зошит, як у юнната календар природи, там все собі занотовую. Два роки назад перші гриби були 13.05. Ще і маслята були, штук 15, але вже червиві, то не брали.

2 лайка

Надо и себе на разведку сходить, на всякий.

Я осенью первый раз пыталась засолить маслята, а они все расползлись в выварке. Что-то пошло не так( Люди как-то солят, а у меня не получилось.

Оля, у вас нет опыта засолки маслят?

1 лайк

Ліра і Персей, вже підросли. Персея продаєм.

20 лайков

Інна, ми не солимо гриби, тому підказати не можу. Маринуємо, але багато кладемо в морозилку.

2 лайка

Були сьогодні в лісі - пенсіонерська відпустка. Є вже гриби, дві годинки походили і море задоволення.

49 лайков

40 лайков

35 лайков

34 лайка

32 лайка

Олю, фотки супер! Чоловіку показала , кажу поїхали завтра в ліс теж … на розвідку. :smiley:

6 лайков

Які гарненьки!! А я в них ну зовсім ні бум бум…

4 лайка

У кожного своє хоббі. Я раніше теж не знала, а тепер ще і інтернет в допомогу.

2 лайка

Ух тыыы, класс какой. Тоже хочу за грибами. Только у нас дождиков не было(

2 лайка

Як міняїться розклад у природі. Сьогодні дивимось, а липа вже через тиждень зацвіте, так багато цвіту. В минулому році липи вимерзли в лісі і не цвіли. А як пахне акація - мед, сосни і собі стараються. Поляни прямо білі від цвіту полуниці. Шипшина ще тільки цвіт викидає Чебрець цвіте, де на сонці, а де трохи в тіні - чекає. Нехай підожде, а то на Трійцю не буде чого нарвати.

12 лайков