OLGA Ольга "Кози над Тікичем"

Оце у нас перший хороший дощ після снігу. Вчора і сьогодні така роса - аж біло, кізок виводимо пастися пізніше, вони ж на прив"язі, попасуться і лягають, от і боюсь сирості.

1 лайк

Ви в попередньому пості наче про наш вчорашній день розказали - все тютілька в тютільку :smiley:-і дощик і кабаки з кукурузкою і зозуля

1 лайк

Їздили в ліс, грибів нема. Печалька. Наварила пельменів і тихенько св"яткуємо з чоловіком свою дату. Козюлі були на вулиці до комарів, як підняли крик - додому, спасайся, хто може. А комарів - тучі.

9 лайков

Примите поздравления :cake::rose::rose::rose:

О, да! Мы сегодня тоже не смогли нормально попастись :hushed: камаров, мошки жуть! Козы психуют, отмахиваются, брыкаются! Пришлось уйти :persevere:

5 лайков

Сьогодні нашим козюлькам два тижні. Виросли. Ася 2,050-3,250-4,500, Лира 4,200-5,900-7,900, Персей 4,100-6,200-8,200. Треба вже по трошку відсажувать, може будуть краще вчитися їсти. Травичку жують,( какашулі вже не жовті), воду п"ють, зерно не дуже.

12 лайков

1-ше травня! Колись було МИР-ТРУД-МАЙ. Осталось тільки ТРУД. Але ми нагадали молодість і з обіду помчали на шашлики. Не забули прихопити мішки і сікатора , товсті рукавиці, бо кропива дуже люта. Приємне і корисне. А ще рано поставила тісто на пиріжки, а тут підвалило молочко коров"яче. Так усе мухою, в духовці печеться, на плиті гріється. Все вийшло смачно. Ще і козюлі встигли ввечері напастися, зараз приведемо - комарі, таки точно, що всю зиму не їли, такі злющі.

18 лайков

Це точно, що лише ТРУД і лишився. Сьогодні зранку всім козомордам провела обробку від паразитів кому івермектином, а кому присипкою. Наслухалась невдоволених пісень козинних зранку. Проколола всіх котів і собак. Далі майже півдня чистила зимові апартаменти двох козлів. Добряче ухайдохалась. :sweat_smile:

8 лайков

У нас в минулий четвер була профілактіка - кози ( ждала окоту Беліз, новеньку обробила теж після окоту, вона в окремому хлівчику), свині, кури-курчата-киця. Чоловік сміється - може і нам прийнять.

5 лайков

А ми так і робимо - якщо дегельмінтизація. то усім. бо котики. собачки ходять де хочуть і смакують поза вуглами невідомо чим. а тісний контакт з ними то є. особливо у дітей.

4 лайка

Да, тим хто цілує козюлічок треба проходити профілактику двічі в рік. А вони ж такі цілуваки.

9 лайков

Мій також заявив, що на все господарство необробленими у нас залишились тільки він і я :grin:

7 лайков

Сьогодні в обід забрали нашу Асю, за трошки грошей і домовленість на парування Ліри. Забрали в те господарство, де живе її папка. Для своїх нових козюль там будуть шукать цапика, от і ми домовились. Через день-два піде на нове господарство Персей. Дітки пасуться, їдять ячмінь і геркулес, скошену траву. Бажаю її добрих ручок і багато молочка. Молочко буде пити з кози, там є така, що всі дітки ссуть.

16 лайков

На пробу - рулет з халлумі з рікоттою і зеленню Свіженький панір.

29 лайков

Умнычка, все вийшло)
тільки Халумі жорсткуватий
я в Моцарелу мотаю Ріккоту)

1 лайк

Наталя, це я вчора пробувала. Була бринза, я її прогріла, як халлумі, розкатала, намазала, згорнула. Тільки солі мало, не розрахувала на все, а рікотта була хороша. Моцарела жде своєї черги, у Іри рецепт записала з лімонкою. Пока мало роботи на городі - експерементую…

3 лайка

Де ви молоко берете? В мене все козенята випивають, 10 літрів як з куста кожен день
А спробуй не дай, кричать як різані

2 лайка

Молочко домашнє, у нас лишилося 2 козенят, Персік як піде в гарем, то тільки Ліра залишиться. Уже і мамку їхню дою, не все, а так, украсти трошки. Трава, еспарсет, на підході люцерна - молочка добавили.

3 лайка

А в меге наче й молокт є, і немає одночасно :slight_smile:

1 лайк

Частинка сьогоднішніх сирочків. Опробувала нові форми-сердечка.

30 лайков

На вид такі великі а які іх розміри у мене маленькі.