OLGA Ольга "Кози над Тікичем"

Оля, так это ж замечательно! Хорошо, что есть люди-человеки, а то в основном сейчас и воздух продали бы. Я по крайней мере за своих знакомых людей говорю. И главное я им, значит, по дешевле должна, а они мне за по дороже! :hahaha:

7 лайков

Олечка, большое вам спасибо за посылку, сегодня получила! всё доехало хорошо, и отдельное спасибо от детей за конфетки! И вопрос по ежевике- она стелется по земле , или подвязывать, как обычно?

2 лайка

А ми в середу посіяли. Есперцет і суданку. Добре зараз сіять. Розкидали зерно по землі, а тракторець фрезою перем"яв усе, навіть пару стебел кукурудзи на порох. Правда 45 грн за соточку, але ж не треба тягать батовку, пригрібать.

3 лайка

Вчора посіяли суданку сівалочкою, зверху закоткували і чекаємо дощу. Земля суха. Цибуля вже сходить. Сьогодні перший раз виводили кізок на пустуючий город попастися. Вже пирейка хороша, трошки походили і додому. Вчора приносила козюлям вербу, так пахне, а вони ще і носом крутять. А лопухи тільки давай, та де ж їх набрать. Еспарцет уже підріс, скоро можна буде косить.

9 лайков

Вот это да, у нас еще отава только вылазит, а у вас косить можно.Лето.

1 лайк

У нас люцерна, що минулий рік посіяна, так уже десь 30-35 см, але ж її дуже молоду не мажна давать кізкам, от еспарцет і виручає, як перша зелень. Інна, насіння отримали?

2 лайка

Ой, а я и не написала? Да получила, ждет своего места на огороде! Спасибо большое, надеюсь, вырастут те самые гарбузы, что у бабушки были) Сколько каш не варили, с новомодными этими балалаечными гарбузами и ананасовыми и миндальными - нет того вкуса детства!

3 лайка

И я хочу таких гарбузиков :hugs: у кого просить семечек? :wink:
А я думала с вкусом детства только я такая вредная :smile:

7 лайков

Ранком важили малишів Ася -3,250, Ліра - 5,900, Персей 6,200 Гуляють у дворі, травичку пробують, водичку з відра п"ють. І мені трошки молочка перепадає. Персейчика попередньо пристроїли на гарем, пока побуде три тижні під мамкою, всеодно молоко на сир не йде.

5 лайков

Поділюсь своєю радістю Посіяли нам сьогодні люцерну, 15 соток, такий маленький тракторець, за ним сівалка, борони і коточки. І всього по 20 грн. за сотку. Так гарно виробився город, рівненько, косить буде добре. От якби ще дощ, а то похмарніло, поросило і все. Сіноптік показує дощ, а кульбабка каже - ні, не буде, я не закрилась. А як вчора жаби квакали, я вийшла кізок доїть, а вони верещать, стала і слухаю. Ніч, тихо і жаби. Садки цвітуть, хоч би щось уродило, в минулому році вимерзло, вже і в погребі попідбирали банки, треба нові ставить.

16 лайков

У нас минулого року також виморозило, а що відійшло і виросло то град з дощем в липні вибили в щент :sob: Аж моторошно згадувати. Так хочеться вірити що цього року все буде добре.

7 лайков

Сьогодні малишам давала ячмінь, Персей їсть, Ася пробує, а Ліра фиркнула і пішла спать. Треба ловити, пока голодні, хоч я сумніваюсь, що вони голодні бувають. Травичку біля мами пробують, а воду з відра так шкодно п"ють. Хто не розрахує глибину - фиркає, сердиться.

10 лайков

Сьогодні перший раз робила сир панір, заквашувала кефірчиком з грибка , 150 мл. на 1 літр молока. Сподобався, вирішила все зразу випробувать. Нажарила - смакота! Тільки солі трохи мало поклала в молоко. А так цікаво, смачно, швидко і оригінально. Дівчата, хто скільки солі кладе в розрахунку на 1 літр молока?

17 лайков

Это сыр а панировке? Наверно невероятно вкусно :yum::yum:

А як це, заквашували панір кефіром??? Цей сир просто до кипіння доводять та оцет ллють…

В одному з рецептів написано: на 1 л. молока (не свіжого, видержаного не менше 20 годин) додайте 150 мл. кефіра. Нагріти до 93-95 град, влить кефір, перемішать і через 2-3 хвилини, як молоко звернеться, відділиться сироватка, виключіть нагрів. Дайте постоять ще 5 хв. і відцідіть. Потім під прес. Але в тому рецепті 0,5 чай.л. солі на 4 л. молока, це , як мені здалося, дуже мало.

13 лайков

Це весь рецепт Олечку? Сподобалась картинка хочу зкуштувати.

2 лайка

Так, оце і весь рецепт. Я перший раз робила на 3 л. молока, вийшло більше 400 грам, на пробу достатньо. Спробуй, потім поділишся враженням.

Вночі з четверга на п"ятницю був у нас хороший тихий дощ, землю промочило гарно. А ще і вдень трошки моросило. Так тепер гарно, все радіє і пре! Вчора садила гарбузи, квасолю, огірки, кабачки,попкорн, ранком ще було на городі дуже мокро, а от з обіду - саме те. Насадила кашових гарбузів, ще і тих, що Галя Мінікозка в Київ у грудні привозила, ну і звичайних. Якщо вродять, то буде їжа всім. Зійшла рання картопля, жуків - тьма, аж земля ворушиться. Вчора вже чула зузулю. Одним словом - літо! Може після обіду поїдемо в розвідку по підвишні, так хочу, аж пахнуть.

12 лайков

Нашаманьте і нам дощу! Дуже-дуже треба.

4 лайка