OLGA Ольга "Кози над Тікичем"

Не кіпішуй! Все буде добре!

2 лайка

Мабудь, коли Вас дома не буде, і родить Ваша Белізка.

2 лайка

І був новий день і новий місяць . Сьогодні в 1.05 і в 1.20 народила наша Белізка кізку Аську 2,050, кізку Ліру 4,200, козлика Персея 4,100. ( Імена давав чоловік, це йому подарунок на ДН). До 3-х ночі справилась, поїли, помились, подоїлись і пішла бабуся спать. З чистою совістю поїхали на кладовище, пом"янули батьків і родичів. Коли повернулись всі мирно спали, животики повненькі, мамка їсть, водичку пила.Козлик кольором в маму - білий з розовинкою, а кізки - це чудо, У них папа 100% альп Банан з Лукачівки. Фото буде.

31 лайк

Прийми мої вітання. Особливо за дівчаток -альпійок. Скоро буду “вангувать” на форумі. :rofl: Здоров’яка всім , а дітки хай ростуть здоровими і молочними. А я свого цапка продала, а тепер шукаю, як його відправити на Київ.

3 лайка

Оля! Вітаю тебе з іменинником, Дай ВАМ обом Бог від своїх щедрот довгого віку та доброго здоров"ячка, та ще тільки добрих новин в хату! І вітаю з прибутком на молочко, на сир-масло, на нові достатки,

6 лайков

Ася, Ліра і Персей. У двох більшеньких ще і сережки є, чим дуже задоволений внук. Він рано ще в піжамці прбиіг козенят дивитись. На фото нам аж 5 годин!

43 лайка

Всі козенятка комолі. Чоловік сказав, що Ліру залишимо. І щоб це значило? Вона мала, а вже така лізуха-цілувака.

8 лайков

Гарнюні козодітки! :heart_eyes:
Як до чого? :wink: Припала до душі мала лізуха :grin:
А мені теж вже кортить діточок від Бумера альпіка побачити… але ще місяць чекати :roll_eyes:

3 лайка

Красуні дітки, та ще й як модно взуті в красиві чобітки, нафарбованими очима. Красота! Очей не відвести!:heart_eyes:

3 лайка

Да Оля і я була в захваті коли родилися від альпа з Лукавички діти - кожного разу приємний шок. Такі вже кольорові! Тож вітаю Вас!

3 лайка

А мордельочки в них які розумненькі і гарні, що не можна намилуваться.

2 лайка

фото п"ятирічної давнини, спеціально для Мар"яни ПАЛЛЕС, щоб нерви заспокоїть

22 лайка

Які солоденькі дітлахи :heart_eyes:

У нас сьогодні вітрище, але треба піти закінчити садити картоплю, та буде вже інша робота. Дівчата і хлопці, які там прогнози на суданку? вже пора сіяти, але ж так сухо.

2 лайка

У нас тоже ветер сегодня с небольшим дождиком, похолодало.

Ой, и у нас такой сильный ветер, что без утяжелителя лучше не ходить. даже куры не гуляют по двору, видать, сдувает, в сарае сидят. На чердаке в сарае набираю сено - аж страшно, кажется, что крышу сорвет, или конек, он у нас из оцинкованного листа, как листик трепыхается. Шумно очень.

8 лайков

Унас тоже, все по сараям сидят, мы в доме :wink:

2 лайка

Я дождя так и не дождалась, и сегодня сожгла навоз, который раскидала по огороду, как раз ветруган то что надо, в разные стороны. Так что завтра буду орать и сажать, сажать…

3 лайка

ой, які ж вони гарненькі ТТТ, колір неймовірний

1 лайк

Вороні Бог послав кусочок сиру, а нам кусочок городу, так, соток 15, близенько від дому, рівнесенький, виораний, не засмічений. Запропонував чоловікові його співробітник, колись вони працювали разом. Тепер у нього магазин і просто немає часу (читай бажання) займатися городом. Залишив собі на огірочки соток 3 , решту здав нам в оренду з щорічною платою в розмірі ОДНА гривня за все. Каже - задаром неможна, а треба щоб родило. Оренда не менше 5 років. От і будемо сіяти люцерку Вся ця афера провернулася в 8 годин вечора, так що ще переварюємо. Завтра підемо до чоловіка, у якого є невеликий трактор і всякі причандалля до нього, будемо просити посіяти. Ну і чим я не куркулька? Таки є в мене дідуньовий ген, мені не стидно , що я такого роду. Во, похвалилася, піду сховаю халлумі в холодильник і в люлю. Буде новий день і нові турботи.

31 лайк