OLGA Ольга "Кози над Тікичем"

Оля вітаю! Молочка багато і здоров’я мамі козі, а Вам кізочок побільше!

2 лайка

Дякую! Ще переживаю, що холодно. Чоловік сміється - навіщо ми сушили малишів феном, як коза знов і знов їх облизує? А малюки висохли і такі чудні - кізка каракулєва, а козлик гладенький, тільки чуб уже з завитком Козел!

14 лайков

Дівчата, хто виставляв молозиво - дякую за рецепт. Напекла лоток, наїлася і оглядаюсь, уже ніч , а я жеру. Смакота!

19 лайков

2 лайка

Рада , что рецепт - молозива понравился ! Приятного аппетита !

3 лайка

Тая, спасибі! Я ще і сьогодні поставила, жалко молочка, якщо не використаю. Вчорашнього трошки заморозила для зятя, він любить, ну а теща стараїться.

3 лайка

Вчора дістала з морозілки кефірний гриб, залила молочком і ОПА! Рано вже кефірчик пили. Так що переніс гриб заморозку прекрасно. Ще 2-3 дні і буду пробувать використовувать як закваску. Першими будуть кнолі, на сир молоко ще молоде. А бринза сьогодні - смачна, солодка. Скучили за свіжою, аж ТРИ тижні не було!

17 лайков

Оля вітаю з початком сезону. Сирів смачних та новеньких. Я також хочу трохи переходить на закваски типу сметана кефір та ще треба вивчати на які сири. Пока використовую на кнолі.

3 лайка

Оля, а можете мені грибочка виростити трошки? Бо мій пропав(((

Наталя, розростеться і поділюсь, спочатку Ніна, я її обіцяла, а там і тобі передам дочкою в Київ.

2 лайка

Сьогодні гарний день, сонечко, і вже +, хоч рано було -12. Всі гуляють у дворі, Розулька з козенятками окремо, боюсь, що будуть вияснять хто старший, а Белізка ходить як корабель. Козенята скачуть, курей у дворику доганяють, кури кудахчуть, півень кокотить - броунівський рух. І так гарно на душі - весна! Раніше, як у нас були свині-в"єтнамці, то пака картина була до літа - виводок поросят, козенята, курчата - дитсадок на прогулянці.

13 лайков

Сьогодні розрізала бельперчик, два місяці від роду. Смакота, чоловік оцінив. Перець трошки пошкребла, сама не люблю перчене і шлунок чоловіка бережу. Але сам сир наситився смаком перцю, твердий, крихкий, смачнючий. І качотта, ще минулорічна( кінець грудня, але ж минулого року). Шкуринка трохи твердувата, але не товста, а сир добрий. От правду дівчата кажуть - витриманий сир - це СИР! Люблю своїх козюль за сир, чи сир , що дають любимі козюлі

18 лайков

https://prom.ua/p625554993-yaschik-polimernyj-400h265h54;all.html Ящички для сиру. Кому потрібні!

7 лайков

Сабурані

32 лайка

Краса! Не чула і не бачила! Виглядає апетитно. Як казала моя родичка (ще маленькою) " А в нас такого нема і я б таке їла" Рецепт в студію!

3 лайка

Рецепт в темі Сабурані. Тільки фото не вставились

23 лайка

Оля, выглядит очень аппетитно, глядя на ночь. :stuck_out_tongue_winking_eye::wink::rofl::joy:

1 лайк

Подтверждаю, очень вкусно!:wink:
Только я перед тем, как запекать, заливаю разведённой сметаной или йогуртом. Тогда получается пирог мягким. На Кавказе такие пироги называют ачма.:slightly_smiling_face:

7 лайков

У нас в начинку йшла бринза і качотта. Бринза з молодого молока, тому жиру і рідини вистачило, при нарізці витікало.

5 лайков

Нам сьогодні тиждень. Підросли, вже обоє по 4,1 кг! Кучерява кізка, вже встигла випачкаться, з розгону сунулась по мокрій плитці.

38 лайков