OLGA Ольга "Кози над Тікичем"

Дівчата і хлопці, дорогі мої форумчани! Щиро дякую всім за поздоровлення!

7 лайков

С Днем рождения! Присоединяюсь ко всем поздравлениям и пожеланиям! Здоровья, счастья, удачи и хорошего настроения!

4 лайка

Поздравляю с днем рождения! Желаю каждый день просыпаться с ощущением счастья и в самом лучшем настроении. Пусть здоровье и деньги по умолчанию только множатся, а мечты и желания исполняются как можно чаще, позволяя радоваться новым победам и всегда улыбаться.

3 лайка

Трошки з затриманням(не бачила, що вітають), теж хочу Вас привітати!
З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ВАС! Здоров’я міцного, удачі у всьому, радості від дітей та онуків, турботи і любові від коханого чоловіка! Нехай всі хороші задуми здійсняться! :rose::rose::rose:

3 лайка

З Днем народження! Бажаю щасливих та довгих років життя!

3 лайка

С днем рождения!!!

2 лайка

Краще пізніше, ніж ніколи! Вітаю з Днем Народження! Бажаю здоров"я та посмішок! Хай мріі збуваються!

4 лайка

Благополуччя і достатків,
Втілення задумів, мети,
Богатства, розкошів і статків,
Щастя і радості завжди!

Сорри, вчора не заходила на формум…

2 лайка

Така важка ніч була у нас. Найбільше важко морально, Так хотілося альпійців, але природа розпорядилася так. Будемо чекати приплоду від Беліз, а кожні 3-4 години заглядать на нову козу, бо там ніхто не знає строку. Може хто роздоював козу після раннього по строку окоту, а може правильно сказати викидня, підкажіть, буду вдячна.

5 лайков

Олечка, сочувствую… у меня первый раз когда котилась Аза - тоже были крохотные козенята, козлик умер сразу, а козочка несколько часов прожила. Точных сроков окота я не знала - купила ее котную. Так вот, к чему я - в тот первый окот раздоить ее мне не удалось, максимум было 1,5 по-моему, в основном 1-1.2 в день. Тогда было всего 2 козы - Аза и Глаша, поэтому вопрос о выбраковке не стоял. После 2 окота без проблем давала 3,5. после 3-го - 4,5 в день. так что если не удастся раздоить в этом году - не расстраивайся

9 лайков

Марина, коза уже з другом окотом, по першому окоту було 3 маленьких козенят, всі виросли на шашлик, вона видала 3,5 л майже все літо, лактація 11 місяців. Запустила я її в 3 місяці… Я сильно переживала за послід, ну не типовий він, намисто в 2-3 рядки. І годівля хороша, і вітаміни, вулиця кожен день. Вона вчора підійде до мене, голову положить на коліна і стоїть, або ляже на 2 хвилини біля ніг. Ще і киця прийшла у хлів, наче ніколи не сиділа у кіз, а тут не виженеш. А вже як коза окотилася, чоловік приніс воду, киця шмиг у двері і пішла. Така собі солідарність.

9 лайков

А кошка у козлятнику - это плохо? У нас кошек нет, но соседская кошка поучилась спать в нашем козлятнике под сталажом, где козы сверху лежат. Она мне не мешает и козы к ней привыкли, только не хочу чтобы котят она там родила.

Оля я ту кізочку що був викидень доіла як обично після окозу_роздоілась

2 лайка

что-то в этом году много окотов тяжелых… У меня Глаша все еще не восттановится никак, выделения некрасивые, аппетит никудашний - видно, что ей болит… ну и молока соответственно. А после окота уже две недели…

1 лайк

Інна, кішка це не погано, просто вона там ніколи не сиділа, наружні двері в основному відкриті, а внутрішня хвіртка вверху має пройом, при бажанні сиділа б там завжди.

2 лайка

Олю, вітаю з годовщиною на форумі!!!

1 лайк

Окотилася сьогодні в обід наша новенька коза Рогулька-Розулька. Привела кізочку і цапика. Діток підсушили феном, мамку напоїли, подоїли, дітки пососяли і сплять під червоною лампою В хліві наче і не холодно, десь з 10 годин лампу включила, бачила, що буде діло. Кізка справилася сама, вже і послід відійшов. Забот прибавилось.

28 лайков

Поздравляю с прибылью, козодетками, на молочко, на сыр.
Оля, тебе здоров я, терпения, удачи.

3 лайка

Поздравляю, на молочко и сыр

Это приятные заботы, я тоже на днях жду пополнения :hugs:

4 лайка

Наші крохотулі - кізка 2,720 козлик 2,580. Заглядала через вікно - сплять біля мами під лампою. Піду доїть кізку в 10 вечора, то і новоприбувшіх провідаю, не хочеться лишній раз двері відкривать. Козюля тільки вляглася, нехай відпочивають. Піду варить молозиво!

16 лайков