OLGA Ольга "Кози над Тікичем"

Який апетитний. Оля, вже думала іти спати, а тут Ви з пирогами нагодились…Який там уже сон, мушу ще до холодильника заглянути…

10 лайков

Половина тіста ще в холодильнику, на завтра треба ще щось підглянуть.

1 лайк

Тісто дріжджове звичайне?

Ой, треба навчитися відкривати тему. а то Антон знов буде за мене працювати. Навчусь і напишу рецепт, або у Юлі в темі.

1 лайк

Який гарнюня!!!

Наганяете все аппетит )). Завтра кроме хлеба еще что-то надо придумать. Пирог красавчик!

Я вчора ватрушки пекла - смачно, швидко і все є вдома. Ох, ця зима! Вся на боках осідає. Хочу весну, там як узяла сапку в руки - ніякий фітнес і поруч не стояв.

13 лайков

Белплер кнолле - бомба смаків!

38 лайков

А скільки це йому? У мене є навідь 1 рік :relaxed:

1 лайк

11 днів, став тверденький, пахнееее, є ще тижневий, можна порівнювать.

1 лайк

Да, и усыхает быстро… За 2,5 недели практически в 2 раза…

1 лайк

Я перший раз робила, але ж усі кажуть, що теба підождать хоч 10 днів, ми чесно ждали. Уже один улопали!

1 лайк

В месяц попробуйте. Вообще улет и перец не острый уже.

2 лайка

Дякую, оставлю на пробу. Пока є молочко, то зроблю ще. Мені белперчики сподобались більше, чим булети.

1 лайк

Мне булеты именно свежие нравится, до недели. Если сливок в молоке много, они очень сочные. А потом усыхают, я такую консистенцию не люблю… А бельперы ведут себя немного по-другому. Вообщем, как придумали щвейцарцы, чтоб выдержанный был типа пармезана, такой самое то!)

3 лайка

У меня завалялось несколько штук белперов возраста 1 год и месяца 4-5. Это такие каменючки… Только расколоть, на терке тереть не пробовала. Ну очень сухие - вызревшие.))

6 лайков

Насилу дійшла до Вас в гості - ох як же я нагостювалась! а стільки всього позаписувала. Оля яка ж Ви умничка. Завтра буду пробувать закидать трошки фоток - заходьте!

3 лайка

Галина, на терке отлично:)

Один сырок муж расколол к пиву, остальные пока лежат. Сейчас балуемся гренками с сыром ля(а)бне или ла(я)бан. Как правильно? Кто как пишет))…

1 лайк

Галина, не знаю как у нас кто пишет, а арабы говорят - ла(я)бнэ

2 лайка