Обезроживание взрослых коз

Лариса презервативом обмотать кругом рога декілька раз і зав’язать.

Люда, начиталась як Єлісавета зупиняла кров козлові і задумалась, шо потрібно мати у аптечці. Так, як у нас ветеренарії немає, а потрібно їхать у район. А у козла скоро бачу одпаде перший ріг, бо вже єлі держиться.

так просто як ленточкой?

Наташа, собственно, традиционный набор - чеми(дэзи)спрей, присыпка, антибиотик, бинт.

1 лайк

Антибиотик любой, у меня тилозин, подрйдет?

Думаю, что да, но лучше перечитать инструкцию.

1 лайк

Да, як лєнточкою.

А теж під отой крючок зав’язувати?

Да, як можна нижче. Мені допомагав чоловік. Він держав козла, а я зав’язувала. Один ріг дуже добре лягло під крючок, а другий не вийшло. Ну другий врізається із заду рога. Ну ще не відпали, але той, що ліг під крючок уже грубо сказать на соплях держиться.

1 лайк

Доброго дня.
Маю до вас одне запитання.
Перечитав пів форуму, конкретної інформації не знайшов. Прийшлось зареєструватись :slight_smile:
Після обезрожування однієї з кіз. Орієнтовно через тижні 3 як відпав ріг, проламалась корка яка закривала дирку в голові. отвір невеликий, зараз орієнтовно 1 х 1,5 см. але в середині видно живу тканину. Зовні отвір ніби по чуть чуть заростає. Але вже активізувались мухи, і вже за днів 20 чекаємо окотів. То ж сам побоявся обробити чеміспреєм, чи присипками.
Підскажіть як бути? тупо запшикати чеміспреєм? Засипати антибактеріальною присипкою?
Боюсь що отвір закупориться, присипка залишиться в порожнині.

За присыпку не бойтесь, я засыпала очень обильно, образовывывалась корка и не отпадала, никаких дырок сквозных у коз не было. Руками туда не лезла, после присыпки как хорошо впитается запшикайте чеми спреем. Все будет хорошо не волнуйтесь :slightly_smiling_face:

1 лайк

Зрозумів, дякую!
Тобто, та присипка, що залишиться в середині біди не наробить після заростання?

Да какая ж беда если это лекарство. Очень хорошо затягивает рану, у меня четыре козочки живы здоровы, и вашей козочке того же желаю.

2 лайка

Именно поэтому засыпте йодоформ 5% , запах йода в этой присыпке неприятен мухам и они не садятся на рану .

4 лайка

Користуємось антибактеріальною “ПП Фарматон” . Йодоформ в складі.
Дякую за підказки, будемо лікувати :slight_smile:

1 лайк

Вчора відпав один ріг сьогодні другий пощитала 39 днів. Крові було трішки посипала присипкою веде себе як нічого й не трапилось. На осінь обезрожу решту. Головне правильно надіть резинки. Мені більш сподобалось з презерват. вона іх не перетерла як резинки.

4 лайка

Вчера одела резинки на рога годовалой козе (уж больно буйная она) Сегодня при осмотре увидела, что резинки врезались примерно на пол сантиметра. Так мгновенно можно сказать :thinking: Это норм?

2 лайка

У меня молоденькой тоже быстро вьелись. Меньше месяца прошло и отпали

3 лайка

Начиталась і теж своїй єдиній рогатій козі почепила гумки…
Перший день активничала і виявляла незадоволення, а потім заспокоїлась. Вже минув тиждень і чекаю, що буде далі…
Є у мене ще один клієнт - мій цап-нубієць Вітер. Попередній власник один ріг йому випалив, а інший чомусь просто відрізав. Ясно, що ріг потроху відростає. Малому було тоді півроку, тепер рік і ріг сантиметрів 5. Поки він про його існування не здогадується і ніяк не використовує.…

2 лайка

А у нас прошло 9 дней как одела резинки. Дашуня моя совсем без настроения. Сбавила молоко, сено, траву практически не ест. Да что такое? А оказывается она боится голову засовывать в кормушку. Сделала шире, так по-лучше, но все равно аппетит не важный. Зерно топчет. Думаю, что все таки из-за резинок. Они впились уже почти на половину рога. Не мекает, не орет. Но настроение подавленное. Ждем.
У Зефирки в прошлом году первый рог отпал через 2 недели. Так что думаю и у Дашки быстро отваляться

2 лайка