Не уявляю свого життя без квітів

кактусят з насіннячка вирощувала

цікавий процес скажу вам…

5 лайков

Ось такі мої фіалочки…правда не такі гарні. як Ірині.

Одна жінка показала мені один спосіб посадки цих рослин. В дні горщика в якому має рости фіалочка робиться отвір через який протягується кучок тканини (гарно для цього підходять порізані капронові колготи).Частина цього шнурка залишається в горшику і засипається грунтом а інша частина звісає із горшика. Далі горшик ставиться на іншу посудину із водою так, щоб мотузка була у воді і через неї рослинка буде отримувати вологу. Для мене самою зручної в цьому плані виявилась обрізана пластикова пляшка.
При такому способі посадки фіалочка ніколи не заливається і гарно квітує. Правда, я не знайшла горщиків, які б підхщдили для такого використання. На фото я придумала маскування, щоб приховати пляшки:wink:

3 лайка

Я також так колись вирощувала кактуси, вони так ростуть …незвичайно. Щодня хотілось пощупати їх руками і переконатись, що вони справжні:grin:

так-так квіти-це якась магія.Як і все навкруги:slight_smile:раніше було часу…вагон,квітів було море,з часом стала спокійніше вести себе у рядах з квітами.Зараз більше за обміном з;являються “новички”.

а фиалкова була манія

14 лайков

Моя монстера, вытесняет меня из зала, утром роза распустилась:slight_smile:



На улице - 12 а дома тепло и солнышко.

14 лайков

когда купили дом, в огороде рос огромный куст, сначала розовые цветы, типа сакуры, а потом листочки. не подскажите название?

6 лайков

похож на декоративный миндаль, у нас тоже такой растет…

еще растет такое, размножается как сорняк

3 лайка

Цветы- просто суперские!!! не знаю, в какой теме спросить- нет ли у кого-нибудь семян девясила на продажу???

Это вроде на клещевину похоже.

Ох закончились сердечки…Все фото красивые…Сколько лет вашей монстере ,?

Юля, на фото лаконос американський. Ця рослина лікарська. але водночас і отруйна

1 лайк

спасибо огромное за ответ. хорошо мы отгородили сад сеткой, вдруг бы козюнечки съели.

1 лайк

Ой, сколько вы тут про цветы наговорили!)) И фото все такие классные, летние))
Зоя, я на ирисы в первых рядах записывалась, меня тоже в тетрадочку)))) Только если можно, после цветения, чтоб видно было, кто где:blush:

Добре, Марина, домовились і в зашит записала, а то пам’ять зовсім “девичья” стала :wink:

Меня не забыли?:blush:

Та ні, в зошиті № 1 - yagusya. :wink:, Як тільки навесні потеплішає і почнуть рости іриси, буду готувати посилки тим хто бажає саджати уже весною. А може ви в той час в наші краї завітаєте:relaxed:

Ура!!!
Мне можно всего набросать.что будет цвести…цветники только организовываю…:blush:

2 лайка

Самое лучшее время для пересадки ирисов…Также и пионов… После цветения…

1 лайк

Я знаю, але коли дуже хочеться, то можна і навесні. А так уже хочеться щось садити…:wink:

2 лайка