Не уявляю свого життя без квітів

Скорее всего последняя. Зимует очень хорошо.
А вот с осеними распрощались. Чесено сказать надоело обрезать и укрывать… хотя были уже до 3 м

1 лайк

Вот ветры у нас и морозы бывают…стойко переносит…

1 лайк

Канн было 13 сортов . Раздала соседям… корневища каждого сорта весной вынеси а осенью внеси… тяжело здоровье подкачало

1 лайк

Та дійсно він не вибагливий, часом навіть на зиму з опори не знімаю і цвіте двічі а сезон.

з

13 лайков

Я також від кан відмовилась взагалі відмовилась від усіх квітів які потрібно було на зиму викопувати и перетягувати до погріба. По це важко фізично і в погребі місця маловато.

2 лайка

Зоя, вы так и не ответили, у вас можна будет весной купить княжик и Хайгли ?

Думаю, що можна :blush:

Девочки, у меня когда появилась первая дача, я покупала, копала, все что цветет😅 сейчас только многолетники и для души лилии с тюльпанами😁. Нельзя обьять необьятное.

5 лайков

Зоя, спасибо огромное!!!:hugs::hugs::hugs: будем ждать весны.:rose::rose::rose:

На вулиці сніжок, заметіль, а я перебираю кольорові пакетики з насінням квітів і мрію про весну. Поки е час замовила трохи насіння овочів і , звичайно, квітів:slight_smile:


Кавунів та динь садимо щороку чимало

Помідори, перець, хоч маю і свого насіння зібраного чимало але щороку купую щось новеньке
,

6 лайков

І я вже почала скупати))))

1 лайк

Жоржини замовила однорічні, які сіються із насіння, поскільки багаторічні потрібно щороку копати, ховати в погріб в якому завжди мало місця.

6 лайков

Ще із однорічників мені подобається лавантера, вона невибаглива і дуже довго цвіте

6 лайков

Вони так1 повн1 ростуть,як на малюнку? Ви 1х с1ете в землю,чи розсадою висаджуете?

Так ці жоржини бувають різні, також повні

1 лайк

Сію відразу в землю, коли прогріється. На розсаду квітів часу і місця не вистачає.

1 лайк

Зоя, так ви ніякі квіти не садите через розсаду?

Ще кліщовина, дуже декоративно і екзотично виглядає.

3 лайка

Якщо сію, щоб на розсаду, то тільки на вулиці в рядочок, накриваю плівкою, поливаю. Коли підросте, то пікірую вже на постійне місце. Але роблю це дуже рідко, в основному сію все відразу на постійне місце. Вибираю квіти не дуже вибагливі.(чорнобривці, соняшник декоративний, матіола,настурція, айстри та ін.)


А ось аквілегію прийдеться посіяти в горщик, бо вона куплена має завжди малу схожість. Коли збираю власне насіння, то відразу висіваю на ділянку і вона гарно дає всходи, а з купленим складніше. Це багаторічна рослина. ось аквілегію прийдеться посіяти в горщик, бо вона має завжди малу схожість

3 лайка

УПС, вибачте ось аквілегія

4 лайка