Натуральная косметика и не только от крафтовой студии "NEEDLE"

Не потрібно хвилюватись :relaxed:, всі дівчата дорослі, впевнена, що на зуб смакувати ніхто не буде. А я вже не витримала, нанесла маску (спочатку нанесла, потім вернулась перечитати як це потрібно правильно зробити:smile:). Вже півгодини минуло, а змивати не хочеться :blush:, приємна прохолода, а головне натуральний запах, десь вгадується чабрець (обожнюю:heart_eyes:, хочеться вдихнути і не видихати).
Але маска вже висохла, неприємних відчуттів немає, пішла змивати.

5 лайков

Нічого страшного, якщо і на зуб, там усе натуральне, шкоди не буде.

2 лайка

Инна, спасибо за труд, сегодня получила заказ, буду пробивать.
Инна, не траться на такие дорогие коробки упаковки.
Мне лично можешь в любую коробочку упаковать. Ты получила дерюжку?

1 лайк

Инна, а бальзам для губ это как?

1 лайк

Галя, какие там коробки) Вы еще не видели? Они в баночках для пробников.

Если класть в нормальные баночки для кремов, это удорожание минимум на 25-30 гривен, это если не в красивые, а просто бюджетные с закрутками. А хорошие пластиковые - около 50, про стекло вообще молчу.

Денежку получила, спасибо за заказ. К вам уехал самый легкий крем для рук под названием “Кокосик”, как и заказывали.

Инна, я не про баночки, а про коробочку в которой упакован и баночки.

А, так коробочки то с новой почты. Там же вроде в других не принимают. Да в любом случае, у меня дома нет столько, сколько нужно. Она всего 5 гривен стоит.

1 лайк

Инна, если есть свои коробки, то НП совсем не против. Я посылки отправляю в своих коробках.

1 лайк

Буду знать, спасибо. Но столько коробочек у меня нет.

1 лайк

Так… Инна, это для размягчения? У меня на локтях прям корки. Если да, запишите в мой список, пожалуйста :slight_smile:

1 лайк

Это Наталья делала тест на аллергию, на сгиб локтя.
А для размягчения - это можно. Зачастую мы про них совсем забываем.

Кстати, французы оценивают состояние кожи именно по коже наружной части локтя.

4 лайка

Инна, а вы еще не придумали прайсик? А то прийдется всю тему перечитывать и записывать, что я хочу.

Инночка, времени не хватает. Обязательно сделаю.

1 лайк

Теж так думаю, то так для красного слівця😊.
Звітую: маска діє суперски (смішно було, коли чоловік в пожежному порядку підізвав, аргумент “зараз змию маску і підійду”, йому не підйшов :smirk:, нахилилась до нього і відчула як маска ламається, а посміхатись нізззя :blush:), відчуття, як з ранки злітає засохша скоринка, а під нею свіжа рожева шкірка (може для когось невдале порівняння, але з найкращими намірами :relaxed:), кремчик жирнуватий (хоча крему взіла трошечки, на наступного разу братиму троханечки)), але на ранок все всмокталось, і :peach: обличчя- персик.
Інна @Varvara, дякуююю! Вітаю зі святом ВЕСНИ Вас і всіх пошановувачів Вашого таланту! Дай Боже Вам здоров’я, натхнення і виконання всіх Ваших задумів!

5 лайков

Дякую, Наталя.

Залишки жирного нічного крему для обличчя краще через 10-15 хвилин знімати спонжиком, або ватним тампончиком. Шкіра забере за цей час рівно стільки, скільки їй потрібно. Не варто залишати до ранку.

Задумки є дуже цікаві! Поки тривають клінічні випробування) Але дуже скоро вас чекають нові супер-масочки та кремчики.

6 лайков

Дякую за увагу, знала ж про зняття залишків крему☺, але і “на старуху буває…”.
Крем для рук “Кокосик” випробуваний, після двох використань руки м’якенькі-гладенькі.
На новинки чекаємо всім форумом з нетерпінням😍 і цікавістю.

5 лайков

Дякую, Наталя. Працюю над новинками.

2 лайка

Інна що ж ви так довго мовчали? Ну не козоводи а феі!

5 лайков

Спасибо, Елена. Как-то не думала, что кому-то будет это интересно.

3 лайка

Получила свой кремчик “Ботокс эффект”. Крем понравился. Очень нежная текстура и приятный запах. Хорошо ложится на кожу не оставляя жирного блеска. Крем, действительно, обладает подтягивающим эффектом и освежает кожу. Я довольна. И еще было очень приятно получить бонус к своему заказу -три масочки для декольте. Инна, спасибо Вам большое. Буду заказывать у Вас еще:heart::heart:

3 лайка