ПГ Зефірка

Это правда, мы тоже семьей часто вспоминаем как наши родители, бабушки работали, идут вечером с поля и поют, это ж они какие уже заморенные были!

1 лайк

Мабуть просто уміли радіти життю. А додому приходячи ще й господарству потрібно було дати лад, витопить грубу та наварити їсти.

6 лайков

Часи міняються, міняється темп і бажання. Тож це зараз нормально.

1 лайк

Сьогодні зробила масло, перше в своєму житті саме з козиного молока. Довольна :laughing:. Спасибі мамі, що принесла нам 0,5 л. вершка, наше все молоко випивають козодітки. Вийшло 140 гр. чудового масла :yum:.

30 лайков

А на маслянці такі пиріжки добрі, або оладки, коржі.

2 лайка

Треба буде спробувати… але вже іншим разом. Вилила песику. Чомусь став погано їсти, дуже на нього впливає погода, як тільки відлига, або дощ ніжка болить. От і балую його чимось смачненьким.

2 лайка

Прислала мені Інна резинки. Ну що я можу сказати. Нічого в мене не виходить. Натягала я їх, натягала і… нічого. Коза стояла спокійно, не пручалася. Навколо рога лягає добре, а загогулінку я ту за яку потрібно зачепити не знайду, просто ріг і зразу тіло і воно так трішки вниз той ріг я туди дотягую відпускаю, а вона назад скочується. Може мені хтось щось порадить буду дуже вдячна.

Наш підростаючий парубок Нік (2,5 місяці), вже почав робити шкоду. Вже два дні поспіль вибиває двері з своєї загородки. І вже доводиться надягати футболку, бо капец. Вже думаю фартушок замовляти.

1 лайк

Наташа, добре обстрижіть кругом рога. Можна буде побачити краще. Але у мене теж не у всіх зацеплювалась резинка. Восени я знайшла у чоловіка таку пилочку, мабуть вона іде для метала. Обляла її горілкою. І нею підпиляла ріг, трошки, щоб резинка не підскакувала. Зараз я б це не зробилаб, але тоді була на рогатиків зла і все швиденько зробила.

3 лайка

Дякую Інна, я буду ще пробувати обов’язково. На фото погано видно, я стригла, там гарно так видно ріг і зразу тіло і ніяких зачепочок.

Резинку можно придержать пока не врежится в тело под рог, натягивая в низ тонким шнурком, и прижать в нужном месте пальцами. Обычно несколько минут и резинка вдавливается в мягкое тело и уже не подскакивает. Главное, что бы в передней части рога она попала под основание, тогда резинка будет быстро врезаться. И правильно Инна Вам советует, шерсть надо хорошо обстричь, она очень мешает врезаться резинке.

3 лайка

Дякую, отже буду стригти і надавати знову.

Во, да, да. Я подбривала, но резинки, когда вытягивала шнур все равно цепляли шерсть с округи. Вытягивать надо вверх и в сторону, как показывала на схеме Оля в теме по обезроживанию, тогда резинки скачиваются туда куда надо. На Вашей фотке видно, что резинки слишком высоко

1 лайк

Наташа, как козюльки, ростут?

1 лайк

Аленка, звичайно ростуть. Лялічка в 3 місяці 19 кг, Ночка в 2 місяці 11 кг. Вона трішечки дрібніша, все забуваю спитати в неї були братики-сестрички?

1 лайк

Сьогодні наші козочки відкрили сезон випасу, причому самостійно. Вигульного двора в нас немає, вони постійно в сараї, а в обід вони гуляють по двору десь хвилин 30-40 кожного дня. Ну випустив їх сьогодні чоловік на прогулянку поставив їм вкусняшки, а сам дрова возить. А на вулиці в нас сьогодні весна, ну от вони і вирішли, що вже пора пастися і пішли самі на випас в парк, правда не всі далеко зайшли вагітні дамочки тільки за двір вийшли, а козенята взагалі були на " роздоріжжі" то за двір вибіжать то назад забіжать, страшно :joy:. Довелося всіх вести гулять.

9 лайков

Мы уже аж пятый раз вышли сегодня и первый так смешно было наблюдать, как малышня, которая знала только двор, голосили всю дорогу пока шли на пастбище. Зато такие кульбиты на свободе вытворяют!

3 лайка

Нажаль я зі своїми не змогла сьогодні гуляти, так збиралася, думала пофоткаю… не вийшло. Гуляли вони з чоловіком і сином, так що я не бачила, що вони там робили.
А мені сьогодні навіть приснилось, що я пасла кіз і що вже лелеки прилетіли, так хочу тепла і сонечка. А обіцяють похолодання і дощ :sleepy:.

2 лайка

А я сегодня видела, как гуси летели) Так что точно, весна!

5 лайков

А нам вчера скворцы так красиво пели!
Целый день такая весна, просто прелесть, а теперь уже дождь…

2 лайка