ПГ Зефірка

Прямо в точку. Ламанчи-королевы.:grinning: Не могу выбрать, какая порода лучше или хуже. Все козы классные по-своему и всех хотелось бы держать.

7 лайков

О, а я подумала моя одна такая. Как лебедь белая плывёт. Так сильно отличается от моих дворяночек. Она у меня 2,5 месяца, но я её обожаю просто :hugs:. И характер совсем другой. Уже думаю, может женишка ей такого найти. Только два козла уже не поместятся

4 лайка

Щастя, миру і добра!

5 лайков

Кутя та кексики.

15 лайков

Знайомтесь, наші малюки.

Козлик Нік від Наталочка @NATKA. Ляля, крутька ще та, змогли сфоткать тільки на руках. Ночка, миле дитя. Дівчатка від Леночки @Alenka .

34 лайка

Ой, вони такі гарненькі всі. А Нік наче підріс такий гарний. Т…Т…Т на них. Ната, дуже хочу щоб всі твої сподівання щодо козочок справдилися і ти отримала величезне задоволення від вкладених коштів і труда.

3 лайка

Дякую Наташа, будемо старатися.

1 лайк

Які красунчики. А доця яка щаслива,що значить дітки. Один одного розуміють.

4 лайка

Щаслива, цілий день хвасталася що її Нік цілував.

8 лайков

Нік,вообще такий красунчик. Аж цікаво,який буде,як виросте.

1 лайк

Мені теж цікаво. Будем чекати. Він такий цікавий, не схожий на звичайний кіз.

2 лайка

Чудовий день.

28 лайков

Вчора були в місті, возили песика в лікарню, дізнавалася за стерилізацію кішок. Як не крути 1000 гривень, а їх чотири :roll_eyes:. Будем поки що таблетки давати.

2 лайка

ну у вас и ценыыы!!! Я за 1000 трех кошек стерилизовала

2 лайка

Приватна клініка. Може є і дешевше, треба дізнатися.

Марин, это вам очень повезло с ветеринаром. У нас тоже 1000 гривен.

1 лайк

Наташ, може це зацікавить і допоможе вам. Сумское общество защиты животных - Стерилизация животных по льготным ценам

1 лайк

Дякую Наташа. Спробуємо.

Піца на сковорідці, швидко до вечері.

22 лайка

Наташа, ну зачем так на ночь?
Рецепт в студию…

2 лайка