EN | Главная портала | Непрочитанные | ПОМОЧЬ ФОРУМУ | Делаем свой сайт | Скорая помощь | Форумчане | Доска почета | Лидеры | Награды | Козоводческая карта | Калькуляторы Контакты

Natalochka 🤗

(Инна) #82

Цвет у нее обалденный. А взгляд ламанчевский. И вообще ламанчи все с поднятой головой как королевы выглядят.

(Юлия) #83

Прямо в точку. Ламанчи-королевы.:grinning: Не могу выбрать, какая порода лучше или хуже. Все козы классные по-своему и всех хотелось бы держать.

(Ирина) #84

О, а я подумала моя одна такая. Как лебедь белая плывёт. Так сильно отличается от моих дворяночек. Она у меня 2,5 месяца, но я её обожаю просто :hugs:. И характер совсем другой. Уже думаю, может женишка ей такого найти. Только два козла уже не поместятся

(Наташа) #85

Щастя, миру і добра!

(Наташа) #86

Кутя та кексики.

(Наташа) #87

Знайомтесь, наші малюки.

Козлик Нік від Наталочка @NATKA. Ляля, крутька ще та, змогли сфоткать тільки на руках. Ночка, миле дитя. Дівчатка від Леночки @Alenka .

(Наталия) #88

Ой, вони такі гарненькі всі. А Нік наче підріс такий гарний. Т…Т…Т на них. Ната, дуже хочу щоб всі твої сподівання щодо козочок справдилися і ти отримала величезне задоволення від вкладених коштів і труда.

(Наташа) #89

Дякую Наташа, будемо старатися.

(Наташа) #90

Які красунчики. А доця яка щаслива,що значить дітки. Один одного розуміють.

(Наташа) #91

Щаслива, цілий день хвасталася що її Нік цілував.

(Наташа) #92

Нік,вообще такий красунчик. Аж цікаво,який буде,як виросте.

(Наташа) #93

Мені теж цікаво. Будем чекати. Він такий цікавий, не схожий на звичайний кіз.

(Наташа) #94

Чудовий день.

(Наташа) #95

Вчора були в місті, возили песика в лікарню, дізнавалася за стерилізацію кішок. Як не крути 1000 гривень, а їх чотири :roll_eyes:. Будем поки що таблетки давати.

(Марина) #96

ну у вас и ценыыы!!! Я за 1000 трех кошек стерилизовала

(Наташа) #97

Приватна клініка. Може є і дешевше, треба дізнатися.

(Инна) #98

Марин, это вам очень повезло с ветеринаром. У нас тоже 1000 гривен.

(Наталия) #99

Наташ, може це зацікавить і допоможе вам. http://animal-home.sumy.ua/sterilization

(Наташа) #100

Дякую Наташа. Спробуємо.

(Наташа) #101

Піца на сковорідці, швидко до вечері.