ПГ Зефірка

78FD2C30-2D28-4D18-B09D-EC39AF857D90

4 лайка

Дякую Наташа! Вітаю нас всіх форумчан з новим роком. Бажаю щастя, здоров’я, благополуччя в родинах. В господарствах найкращих тваринок. :clinking_glasses::clinking_glasses::clinking_glasses:

7 лайков

5 лайков

А у нас прямо під ялинку поповнення. Два роки мрій і нарешті здійснилося бажання. Ми купили собі козлика. Дуже дякую Наташі @NATKA за такий подарунок. Наташа хотіла подарувати свого козла на новорічному обміні подарунками, а я хотіла такий подарунок отримати. Ми разом помріяли і мрії здійснилися :smile:. Він як справжній дорослий мужчинка їхав автобусом САМ.

18 лайков

Хоч руль у водiя не забрав))))?

5 лайков

Ага, чого мені вартувало вмовити водія його взяти, то тільки чоловік мій бачив. Він сказав що я і мертвого б вмовила.
Водій не хотів брати такий вантаж через погодні умови і технічний стан автобуса (а він дійсно жахливий). Але я його таки вмовила і у нас все вийшло.
Нехай козлик росте і виправдає всі ваші сподівання.

11 лайков

Дякую Натка, що вмовила ( можна ж на Ти?). Автобус зупинився, пасажирів було аж три чоловіка, і я така довольна заходу і кажу - " Можна мені передачу забрати?“. -” А що Ваше?" І тут я бачу купу сумок, пакетів, пакунків, а самого мого немає? Я аж розгубилася, як можна не здогадатися по що я прийшла :joy:, у мене саме головне :smile:. Кажу -“Моє козенятко”. -“Так біля задніх сидінь”. Я мабуть дуже раділа, бо водій весь час посміхався і більше грошей взяти не схотів. Дякую Тобі, Наташа :kissing_heart:.

11 лайков

Ні, не довірили, ззаду в автобусі посадили. :grinning:

4 лайка

Що мене найбільше здивувало, це те, що він не разу не пісяв і не какав за цілий день. Пелюшка і памперс були абсолютно сухі. Занесли зразу в хату дітям показати, випустили походить і тут почалося :droplet:, тільки вспівай памперс підкладать :laughing:.

8 лайков

Девчонки, повеселили :laughing:
Наталочка, поздравляю с успешной доставкой! И, конечно же, с таким чудным приобретением :star_struck: Пусть оправдает Ваши надежды и наделает молочных козочек :heart_eyes:

2 лайка

Звичайно ж можна. :heart_eyes:

1 лайк

Дякую, Таня! Буду дуже надіятись на нього.

Сьогодні гарний день. Я познайомилася з форумчанкою Лєночкою @Alenka :hugs:. І ми купили в неї двох дівчаток :goat:. І отримали Бонус + півтора кілограма смачного сиру. Нам ТАК сподобалось їздити в гості :wink:. Лена я була дуже рада знайомству. Дякую за все. Господарство поповнюється.

17 лайков

Поздравляю с отличным выбором. Каких малышек выбрали? Как там мой бывший “ребенок” Зевсик? Понравился? Тоже собираюсь к Леночке в гости съездить. За покупками.:laughing: Будем с Вами родственниками.

1 лайк

Наталочка, вітаю з козодітками! які саме дівчатка ? блондинки чи брюнетки?:heart_eyes:

1 лайк

Дякую Юля. Ваш Зевсик це щось. Ми з чоловіком і досі під приємними враженнями. На фото звичайний симпатичний козлик, а насправді це не козел це поні :joy:, я таких в житті не бачила. Дуже гарний.

1 лайк

Дівчата, їхала по одних, а вибрала зовсім інших, і …вибирати по фото то одне, а коли біля тебе бігає і стрибає куча красотульок я б усіх забрала та молочка не вистачає. Купили чорненьку в лунних плямках, і …я навіть не знаю як передати колір, вона якась рожева (Юля @itti на вашу Луньку чимось схожа), а яка буде побачимо і вона рогата.

8 лайков

Наташ, так то добре коли із пари хтось рогатий бо козлик же комолий.

1 лайк

Ми теж так вирішили, бо у нас майже всі комолі.

1 лайк

У Зевса папа с красивым окрасом и отличной родословной. У меня был на страничке вместе с мамой. Надо поискать скину вам на вайбер.

1 лайк