ПГ Зефірка

Приятно видеть земляков!!! Я даже не поверила глазам, как прочитала что вы из Сумской обл.!! Привыкла, что нет никого из нашей местности… А где именно живете? Мы возле Ахтырки.

1 лайк

Наша дівчинка Аделька походу не покрилася. Їй 10 місяців, мабуть хай ще підростає. І козла свого немає, а в селі вже всіх більш менш нормальних порізали.

І Маїчка якась зачарована ходе, їсть потроху, жуйку жує, але від кіз ходить окремо. Молочка зменьшила. Покрила я її 24.11. може в неї токсикоз :thinking:. Вона ж не наша, як вона поводилася в інших господарів? Скільки їй років?

Наталочка, у меня вообще не понятно что…моя старшая коза уже четвертый раз в охоту приходила, а молодежь по второму разу…ни разу такого не было, скорее всего козел не годный. Зато будем с молоком, пока что коза хорошо доится.

1 лайк

За останні 3 роки не можу виростити собі козу. Ні не так виростити як раз виходить, але… Одну купила місячну красуню, така риженька як лисичка з білою плямкою, безрога ( за словами господарів від мами п’ятилітровки). Виросла така собі кобилка, билася ужасно і виявилась гермофродитом, козенят я від неї не дочекалася. Потім вигодувала ще одну красуню, в 2,5 місяці кітності у неї був викидень. Відпочила вона і покрили знову, чекала козеняток, а вона так розтовстіла і в срок розкотилася … водою і все. Пішла вона на котлети, дуже багато було жиру, всі внутрішні органи позаплівали жиром. Так важко було її різати :tired_face::disappointed_relieved:

Ох, Яночка мої походу обидві не покрилася. Водила до одного й того самого цапа. Що тепер з ними робити?

Девчонки, а у меня козлы есть и большие и маленькие. Если надо, могу помочь.

3 лайка

Дякую за пропозицію :blush:. Можна детальніше про ваших козликів, а може навіть і козочок. Оленка чи є у Вас досвід передачі автобусом. Я ще тут заглядую на сторінку Наташі @NATKA , в неї теж козлик народився. Маленького забрати простіше бо в нас свого транспорту немає .

1 лайк

Да, народився. Хотіла сьогодні фото зробити але нас ТАК замело…може в сараї сфотографую. То у себе на сторіночці викладу сьогодні. Бо таки планую його пристроїти.

2 лайка

Нас також замело, просто якийсь капець. Таке враження, що зима вирішила вкластися в один день. :joy: Ще й світла не було пів дня.

1 лайк

А нас досі замітає… На дорогах такі перемети, що не-пройти-не-проїхати.
Добре, що нікуди і не треба☃

1 лайк

Я теж радію що сьогодні вихідний, і коли
я вдома і всього вдосталь то впринципі класна погода, :smile: але завтра на роботу, дитині в школу. Сьогодні дороги чистили, а що буде зранку невідомо.

2 лайка

Форум сегодня целый день слетает. У меня 2 козла. Один 100 % зааненец Тани Броварчанки с доками. От него есть козлик один и козочки. Козы у меня в основном цветные дворянки.
Второй козлик заано-нуб 50/ 50 из хозяйства Юли itti. Он наделал мне девчонок много, и козликов немножко.
Как наладится погода сфотографирую. Могу привезти или передать в Сумы.

2 лайка

Класно, отже будем домовлятися.

Оленка, Ви цікавилися в Тані на сторінці собаками. У нас вівчарка, 2 роки позавчора було, хлопчик. Коли ми його купували заводчик нам поясняв так, якщо хочете розводити то спочатку потрібно купувати кобеля, а потім суку. Там багато нюансів. Коли сука старша, вона забиває кобеля, не підпускає до себе. Але в мене досвіду немає, може хто ще щось підкаже.

Я теж чула такий варіант розвитку подій.
Дякую, що написали.
Швидше за все так і діятиму!
Якось мені здається правильнішим, коли господарем самця буде людина, а не самка😜

1 лайк

Я думаю, що різниці в пів року достатньо. Але ми так і не наважилися, велика відповідальність.

1 лайк

Ніколи не мала собак.
Я ж міська котяча дівчинка😀
Але без собак в селі ніяк…
І питання не в людях, а в інших здичавілих собаках, диких тваринах…

1 лайк

Наші хлопці, сьогодні місяць. Ну як таких на шашлики :sleepy:

20 лайков

Вечная проблема, к сожалению…:joy:

2 лайка