ПГ Зефірка

Читаю, и там и там люди полют уже огороды. А мы еще даже не садили) У нас еще и не пашут.

4 лайка

Інна, так і ми ще не робили город. Оранка була восени, культивація буде … То так грядочку зробили. А цибулька у мене озима, треба пробити її, бурьяну там немає просто вона як в лещатах земля аж порепалася, я її в зиму не накривала.

1 лайк

Так, Наташа, Капучинка. Я вже начиталася, що дівчатка такі маленькі рожки обрізають, а тоді припікають. У мене немає чим, та і в нашій області теж мабуть немає, або я не знаю :blush:. І ще в неї є козлині замашки, але я надіюся що там всі рогаті і вона в тому числі, може просто мала і гратися хоче, може переросте.
Феточка розумничка, ріг то немає, але відчуття що вона рогата таки є, теж малих козлів буцяє. Одна кришешка злізла десь тиждень назад, все добре, а одна ще намісті. Мазушка мала, набігається і лізе цілуватися

3 лайка

Козлині замашки у моїх також були, коли малими були. А зараз не має, думаю просто граються. Одна до самого окоту їздила на других, а зарсз нормальна коза, у цьому році уже з другими козенятками.

Якщо хочеш, давай я вишлю тобі термокаутер новою почтою, якщо сама зможеш обезрожить?

4 лайка

Дякую Наташа, трішки заспокоїла хоча я теж думаю грається. Я вже общупала і обдивилася де тільки можно :blush:. За термокаутер спасибі, але я навіть не бачила ніколи як це робиться, якби хоч ріжки не зрізати, а так боюся. Хай росте з ріжками, може вона не буде вредна.

2 лайка

Ну якщо надумаєш обезрожить то пиши вишлю.

Хіба що разом з Тобою :kissing_heart:.

1 лайк

Ой ні, сама зрізать боюся.

Феточку обезрожила добре, я довольна :hugs:, ще одна кришешка відпаде і буде красуня.

1 лайк

Ну й добре, а то в цьому році перший раз роблю. І мені здалось, що в Яни один підроста, то допалювала. А в остальних здається добре.

3 лайка

Отримала вчора фартушок для Ніка, і старшим дівульки ошийнички. Все таке гарне, якість просто супер, дякую Світанa @Yara88, підросте буду ще замовляти. Він в тому фартушку зразу себе таким дорослим відчув, на випасі всих кіз задовбав і здорових і малих. А ще пробував поливатися, а достати не може, фартух мішає так він його зубами хотів стягнути :grin:.
А ще чекаю останній окіт у цьому сезоні на 24.04., така вона здоровенька ходе, наша Маєчка, мабуть четверо буде.

24 лайка

Сьогодні дізналася, що кози можуть їсти сирі яйця, для мене це новина. Запитала в однієї дівчини як там її кізонькам кітна, а вона мені каже яйця краде і їсть, срок окоту на 30.04… Кажу може їй кальцію не вистачає, треба вітамінів дати. Вона тааак на мене подивилася, прийшлось розмову звертати.

1 лайк

Ой еще как едят,вернее пьют…давят скорлупу и так быстро слизывают содержимое :rofl:

2 лайка

А мои давят яйца. И не едят) Вредители такие. Повадились в курятник и капец, если вовремя не заберу. Нравится им, наверное, как скорлупа лопается.

2 лайка

Купували ошийник для кіз в магазині Аврора по 35 грн. Написано - для собак, гарно прошитий, широченький, хороша застібка. я ще й ціні здивувалася.

2 лайка

Оля, я в Аврорі ніколи не бачила, може треба краще дивитися :blush:. По місту багато таких магазинів, а асортимент у всих різниться. У нас в селі в магазині є ошийнички, гарні прошиті і широченькі, а ці що я замовила красиві такі блакитненькі, далеко видно, вони ж дівчатка :laughing: хай красуються, я тільки два замовила.

3 лайка

А ще я сьогодні варю свій перший справжній сир, до цього було одне баловство, а сьогодні з градусником, новими формочками, заквасками і строго по рецепту :blush:.
Були на випасі і Нік мене трішки злякав, ходив собі щипав травичку, а потім треться губами об траву, тоді лобом і робе через голову кувирок потім починає мордочкою по животу, по ніжках, як вроді чухається і так разів сім. Я злякалася, зразу думала що його щось кусає, общупала всього, обчухала, а він лежить і балдіє. Так я і не зрозуміла, що то було. Подуркував і пішов пастися. І Феточка учудила, знайшла кусок клейонки і почала гризти, я не встигла і вона мабуть трішки заковтнула, потім знайшла якусь тряпочку і теж до рота. У мене за шість років таке перший раз, ніколи кози нічого не підбирали, тепер буду за нею слідкувати.

6 лайков

У меня целый квест, добеги до кустов первой- найди и собери мусор. Если не успела первой тогда уже квест догони козу и отбери гадость🙈. Я с детьми делаю субботник, и мы собираем мусор, там где гуляем с козами!(только безруких людей, которые не могут выбросить мусор в мусорник очень много)

5 лайков

У нас стадіон і після футболу вболівальники залишають купи сміття, це ще минулорічне, а скоро свіже буде. Я теж вирішила, що потрібно вийти й позбирати. Чекаю коли розкотиться Майка і будемо ходити далі, щоб менше на нас витріщалися.

1 лайк

Ну що, вчора 22.04. наша Маїчка подарувала нам три козла. В обід доїла дівчат десь в 13-30, на неї подивилася, все як завжди, мовчить як партизанка,пішла на роботу. Вечером прийшла 17-30, розтопила грубу і збираємось на випас, я випускають з одного хліва, донечка з іншого, всі вийшли а Маїчка ні, донечка заглядує і питає в мене, а в Маїчки вже козенята? Я забігаю, а там уже троє останнє тільки народилося, і почалося пити, мити, доїти, годувати. Діти погнали пасти самі.
А ще я наварила сирочків, качота і кнолі. Виявляється це так захоплює вже хочеться щось ще спробувати.

19 лайков