ПГ Зефірка

Наташ, ми минулі роки теж так робили, за виключенням обідньої дойки, бо працюємо далеченько від дому. А тепер вирішили косити і накладати у кормушки. Так і час економиться. Бо як згадаю як я кіз виводила…в три заходи, то часу йде багато.

2 лайка

Начитавшись ужастиків про кліщів не випускала останній тиждень дівчат на прогулянку. Дві кітні, думаю хай народять тоді будемо пастися. Сьогодні з ранку прийшла доїти, а по козі біжить кліщ :scream:, зняла роздавила, це капець. Раз в хліві лазять то вирішили ми пастися. Малеча така смішнюча, сьогодні Феточка і Капучинка перший раз були на випасі. Капучинка бігала, жопку підкидала, а Фета так гарно гризла травичку :hugs:. Паслися правда тільки годинку, бо наша первокоточка Аделька схоже буде народжувати, мекала весь час, від мене не відходила, копитом гребла - пішли ми додому.
Вчора у мами народжувала її сестричка, я консультувала по телефону :sweat_smile:, три козли.

8 лайков

Зробили vip родзал, чекаємо. Хвилююся первокотка.

4 лайка

Все буде добре! Легкого і швидкого окоту!

2 лайка

Ура! Ура! Ура! Наша дівчинка, яка морочила мені голову цілу осінь приходячи регулярно в охоту, виявляється покрилася з першого разу, і сьогодні в 19-15 народила нам два козла, срок був на 4.04. Я її сьогодні просила, кажу мені ж завтра на роботу. Тільки що вийшов послід. Малюки з мамою, хай няньчить.

20 лайков

Вітаю, Наталочко! На сир та на масло! Головне - щоб мамка здорова, а м"ясо теж треба.

1 лайк

Вітаю Наталочка з поповненням. Козомамі побільше молочка, щоб і діткам і господині на сирочки та маселко:rose::rose::rose:

1 лайк

Наташа, вітаю з таким довгожданним окотом. Які ж вони у нас розумні. Хазяїна розуміють з напівслова.:kissing_heart:

1 лайк

Дуже дякую за привітання, а що козли то я рада, всеодно шашлики не так шкода буде.

2 лайка

Шашлыки это тоже хорошо :yum: Поздравляю!!! Девять это еще не полный двор, я уже своих не считаю…:wink:

3 лайка

Мені донечка недавно заявила, що в нас кіз вже більше ніж котів :grin:. Ще й за сусідів переживаю, що у них буде шок як побачачать кількість кіз :joy:. Я що не заведу з птиці вони обов’язково продублють, доходить до смішного.


Ось і мужички, обидва з сережками. 3740 і 3400. Сосуть козу, думаю вистачає бо те що я пропоную не хочуть.

14 лайков

Так ти за конкурентів- сусідів переживаєш? Чи за людей- сусідів, що не потягнуть таке господарство? А взагалі то да…іноді люди із заздрощів до маразму доходять.

5 лайков

Та ні Наташа як за конкурентів не переживаю, у них корова, не думаю що поміняють :joy: просто мені завжди смішно. У людини криша їде коли в мене щось є, а в неї такого немає, може й не здороватись.

2 лайка

Та…да…різні маразми людей накривають…

1 лайк

Коли я купила козу (4 роки тому) сусіди ходили дивитись на неї як на інопланетянина, хоча в однієї сусідки є кози (вона їх тримає скільки я себе пам ятаю) туди ніхто не заглядає.

1 лайк

Іра людські заздрощі страшна річ.

3 лайка

У нас сьогодні знову не було світла. Два тижні тому відключали на ремонтні роботи на пів дня, я не знала що з інкубатором робити, і мабуть перегріла термін був лупити вчора - позавчора, а там :sob:, накрились мої гусенята. Сьогодні знову пів дня :sleepy:.
Ну чого як тільки весна і люди закладають інкубатори їм потрібно щось ремонтувати??? Немає слів, сьогодні взагалі без попередження виключили.

6 лайков

Вірю тобі Наталю. У мене така ж проблема була в тому місяці. Як тільки весна у електриків проблема. Знову заклала і знову, як западло. Ну на цей раз недовго не було світла, то надіюсь що буде все гаразд, якщо знову не виключать.

1 лайк

Візьми в оренду слона) вони теж куплять, а ти свого повернеш. С хай стоять в черзі за бананами

1 лайк

Про слона ми якось і не подумали :joy:, чоловік пропонує страусів і крокодила :joy:.

2 лайка