Natalochka 🤗

Тепер можна експерементувати з доповненнями в хліб)

1 Симпатия

Юля @retera , дякую тобі за закваску кожного дня :revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:. З доповненням в хліб експерементую. Сьогодні в ФБ прочитала про дріжджі, це жах :scream::scream::scream:, тепер ми будемо їсти тільки домашній хліб.А три дні назад спробувала зробити на закваскі квас, це бомбезний смак, тепер влітку ми будемо з корисним квасом.
А ще Юля ми з тобою породичалися з допомою Ладиних козликів, твій Кокос і наш Шейх рідненькі братики :hugs:.

6 Симпатий

Чекаємо на чергове поповнення в господарстві, через 10 днів повинна розкотилися Адель і повинні бути перші курчатка :hugs:.

8 Симпатий

Тепер ділись рецептом квасу)

3 Симпатий

Можливо і дріжджі зараз кошмарні ,але хліб спечений вдома ,навіть на дріжджах ,лежить довго і не вкривається цвіллю, як магазинний, засохне сухариком .
Надивилась на домашній хліб - буду теж пробувать закваску виводити ) , а то сестра цим ділом займалась …
А квас як робили і мені цікаво :hugs::slight_smile:

6 Симпатий

А ще ми свій хліб кладемо порізаним в форму - і в холодильник. Розігріваємо в тостері, дуже смачно. Якось забули в холодильнику хліб днів на 10 - ніякої цвілі! Хоча ми використовуємо сухі дріжжі із «Дім Хліба».

2 Симпатий

На квас рецепт простенький
На відро води 0,5 літра цукру звичайного і 0,5 л. цукру розплавленого на сухій сковорідці щоб був темно коричневий, і закваску приблизно 0,5 л.
Воду підігріти трішки. Бродило три дні хоча думаю можна і більше. Смачно.

7 Симпатий

Треба спробувати, дякую Наташ за рецепт. :rose:

1 Симпатия

Літом буде класно, він такий різкенький тільки мені аби ще трішки кисліший, може ще недобродив. Пробуй, я хліб як починаю місити мені закваска квасом пахне :drooling_face:.

4 Симпатий

Як там Феточка?що каже коли ждать?

1 Симпатия

Феточка підростає і мовчить як партизанка :grin:. Чекаємо. Може вона ще з місяць походить, щоб я себе не дуже корила за ранні гульки.

2 Симпатий

Будемо ждать, самій цікаво.

1 Симпатия

В п’ятницю до мене на консультацію :joy:приходила жіночка (дружина нашого ветлікаря), запитувала як дізнатися чи кітна козочка… Питаю
Я - який приблизно термін?
Ж.- 6 березня, первістка.
Я - так вже повинно бути вим’ячко хоч маленьке.
Ж.- та я й не подумала, треба подивитися, пощупати.
Я - ще можна козенят послухати, як водички гарно нап’ється.
Ж - вони води в нас не п’ють, скільки не давала, та їм і буряка вистачає.
Я - а тепленьку пробували?
Ж.- ми до теплої їх не привчали
Я-…(в думках розумію що кози всю зиму без води)
Ж.- треба дати теплої бе ще подохнуть.
І взагалі вони такі противні, та щоб їх і т.д.
Якось сумно стало :sleepy:, у нас тільки цап може видудлить піввідра за раз. А ще вона почула що в нас альпійські кози і хоче купити козочку. Кажу їй, альпійських немає і козочок в цьому році не продаю. Жалко продавати таким людям.

22 Симпатий

А ще маленька новина у Лялі відпав один ріг, крові було багатенько.
У Адельки 146 днів, ще чекаємо. Феточка мовчить :blush:, Капучинка задовбує всих дівчат на випасі уявляє себе цапом :joy:, а охоти немає.

10 Симпатий

І найсумніше що “дружина ветлікаря”… Отже, вдома у цього ветлікаря…

12 Симпатий

Так самий сумний факт, і ще сумно те що кози це наче й не тварини :sleepy:, аби тільки молока побільше а раціон - моціон то таке…

3 Симпатий

Так может это и есть охота? Мои так во время охоты себя ведут.

2 Симпатий

Наташ, а ти не пробувала їі під цапа поставить, у той момент коли вона на других плигає?

1 Симпатия

Я її регулярно до цапа відправляю, як тільки вона ковбиситься, так я їй цапа і пропоную, не хоче :stuck_out_tongue_winking_eye:. Це на неї весна діє :blush:, охоти були разів чотири підряд, та не пускала, а тепер перерва хоч би не до осені.

1 Симпатия

А попробуй придержать під цапом. Я отак одну зірвала на охоту. Грубо сказать, ми з цапом її понасильнічали і через два дня коза прийшла в охоту. Правда з другою яркою номер не пройшов.

1 Симпатия