Natalochka 🤗

Мені здається,що у нас одні електрики :joy:. Але уже хвилин 30, як не тухне.

2 Симпатий

Супер ! Братик Шансон 13 кг , але ж він постійно на сіськах висить :rofl: :rofl: :rofl:

1 Симпатия

Завдяки гарній господині і чудовій людині Юлічкі @retera,я сьогодні здійснила свою давню мрію, спекла хліб на закваскі. Юля дякую :kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:.

23 Симпатий

Что ж вы делаете! Некогда возиться с закваской, а тут такое.

5 Симпатий

Який гарненький, напевно аромати…мммм.

2 Симпатий

Давайте і вам відправлю закваска уже готова.

2 Симпатий

Юлечка, спасибо, но пока повременю, наверное. Для закваски еще и тепло надо, а у меня в доме сейчас “церковный воздух”, как мама говорит. Вдруг я решусь, напишу вам в личку.

2 Симпатий

Пахне дуже класно. Я ніколи не думала, що в мене може вийти такий хлібчик без дріжджів.

5 Симпатий

Тепер можна експерементувати з доповненнями в хліб)

1 Симпатия

Юля @retera , дякую тобі за закваску кожного дня :revolving_hearts::revolving_hearts::revolving_hearts:. З доповненням в хліб експерементую. Сьогодні в ФБ прочитала про дріжджі, це жах :scream::scream::scream:, тепер ми будемо їсти тільки домашній хліб.А три дні назад спробувала зробити на закваскі квас, це бомбезний смак, тепер влітку ми будемо з корисним квасом.
А ще Юля ми з тобою породичалися з допомою Ладиних козликів, твій Кокос і наш Шейх рідненькі братики :hugs:.

4 Симпатий

Чекаємо на чергове поповнення в господарстві, через 10 днів повинна розкотилися Адель і повинні бути перші курчатка :hugs:.

8 Симпатий

Тепер ділись рецептом квасу)

3 Симпатий

Можливо і дріжджі зараз кошмарні ,але хліб спечений вдома ,навіть на дріжджах ,лежить довго і не вкривається цвіллю, як магазинний, засохне сухариком .
Надивилась на домашній хліб - буду теж пробувать закваску виводити ) , а то сестра цим ділом займалась …
А квас як робили і мені цікаво :hugs::slight_smile:

3 Симпатий

А ще ми свій хліб кладемо порізаним в форму - і в холодильник. Розігріваємо в тостері, дуже смачно. Якось забули в холодильнику хліб днів на 10 - ніякої цвілі! Хоча ми використовуємо сухі дріжжі із «Дім Хліба».

2 Симпатий

На квас рецепт простенький
На відро води 0,5 літра цукру звичайного і 0,5 л. цукру розплавленого на сухій сковорідці щоб був темно коричневий, і закваску приблизно 0,5 л.
Воду підігріти трішки. Бродило три дні хоча думаю можна і більше. Смачно.

6 Симпатий

Треба спробувати, дякую Наташ за рецепт. :rose:

1 Симпатия

Літом буде класно, він такий різкенький тільки мені аби ще трішки кисліший, може ще недобродив. Пробуй, я хліб як починаю місити мені закваска квасом пахне :drooling_face:.

4 Симпатий

Як там Феточка?що каже коли ждать?

1 Симпатия

Феточка підростає і мовчить як партизанка :grin:. Чекаємо. Може вона ще з місяць походить, щоб я себе не дуже корила за ранні гульки.

2 Симпатий

Будемо ждать, самій цікаво.

1 Симпатия