Монастырская ферма "Добрюша"

Напевно, ви купили препарат у самому початку його виробництва. Десь півроку після початку. Або ж з тих партій. Потім змінили постачальника сировини і перестав працювати. Зате на шкірі тварин страшенні опікі залишає. Двічі страждала моя корова, у цьому році останній раз, більше купляти не буду. До речі, цього року також не спрацював.

4 симпатии

Люблю ваші фото і ваше чудове козяйство. Як захожу на форум, то заглядаю до вас помилуватися. Щось мені дзвенять дзвіночки про те, що у вас там робиться. І принц ваш ніжку зрощує, і ваші ручки не в порядку… щось пахне мені тим, що комусь аж не спиться від того, що у вас і краще і більше, ніж у нього. Є таких багато. І війна їх не поправить. У мене тут весь куток мене тренує, хоча в основному люди нічого так, нормальні. Пам’ятаєте, як там у Кайдашевій сім’ї прокльони звучали, про ручки-ножки переламало і повсихало? Давайте вже, робіть вже якийсь захист. Ну, хоча б щось простеньке, ошийник декоративний навиворіт на хлопця можна вдягнути чи полин всюди розвішайте. Є багато варіантів, де допомагає рідна земля…
Вам здоров’я і побльше.
Спробуйте скупати руку в сольовій ропі гарячій на ніч, хвилин 15. Подивіться на результат. Другого дня залийте її розтопленим воском, потримайте так само хвилин 15. Паралельно до цього спробуйте крем типу Еспол (Фіналгон), на протязі цілого дня носіть садову рукавичку х/б, щоб додатково прогріти. Щось із цього дасть найкращі результати.

2 симпатии

Доброго дня. Дякую за хвилювання та Вашу до нас цікавість.
Ошийники на виворіт то не про нас, а полин добре від поноса та колік в животі , як тваринам так і людям . Тож полин заготовлюєм, щоб трохи був, тим більше шо в нас майже весь колектив з хворими шлунками, то інколи буває треба . Може комусь це знадобиться. Пів стакана гарячого відвара полину на мене діє аналогічно як ношпа.

Стосовно мене , то не одна рука, а всі суглоби , та коли було загострення це щось страшне , бо втрачаю працездатність майже зовсім , та жила кожного дня на знеболюючих , які не вертають повнісью працездатності , але хочь можеш терпіти та зробити мінімальне.
Пів року було дійсно дуже все погано, хотіла навіть частину кіз продати . Багато аналізів , багато всього. Наразі мені, слава Богу, трохи легше . Я радію тому що не просинаюся вночі від того що зігнула ногу невдало , зранку можу нормально встати та зігнути руки , хоча доїти ще не можу нормально. Вже не пью знеболююче кожного дня по два рази.
Був дуже низький вітамін Д, майже його відсутність. Це дуже “дає” на сустави та м’язи. Його відсутність викликає навіть артрити. Бо в мене саме вони. Це так , якщо дуже коротко трошки про себе.
Але тільки те що мені реально допомогло, крім того що піднімала цей показник який вище , це трави та коріння , які я місяць п’ю , та відчула що мені легше , саме від них , легше чім було на пігулках. Може пізніше напишу , бо хотіла теж про це написати , та поділитися досвідом. Виявляєтся ліки ростуть поряд з нами. Це може бути потрібно кожному.
А ще думаю що дуже допомагають молитви.
Дякую за них всім. Знаю що за мене багато хто молився. А також ми молимося за своїх тварин , кожного дня всіх їх хрестю , прошу в Бога та святих , щоб захистив нас, щоб вони були здорові та все було добре. Дякую Богу за все.

19 симпатий

Молитва - то головне. А мені з болями ще допоміг топінамбур. Коли вийшла після перерви на роботу, то так боліли ноги. Натрапила на рецепт: порубати стебла топінамбуру, залити водою, проварити і, як уже терпимо держати, парити руки, ноги, коліна, плечі( що у кого болить). Цей отвар можна використати 3 рази( дні). Пам"ятаю, що перший раз 2 дні попарила ноги, а третій день забула. Це була осінь і я згадала, що у мене боліли ноги лише на Новий рік за святковим столом.
А щодо недоброзичливих, то є вранішня молитва про спасіння “ненавидящих и обидящих мя” і Бог пошле їм добрі мислі та відверне від зла.

13 симпатий

Доречі ми сьогодні їздили з Дарханом знімати аппарат. Пройшов місяць від останнього рентгену . Сьогодні черговий рентген показав що щілина зрослася та можна знімати конструкцію .
Велика подяка від нас
Івану Івановичу Стойкову , та всій команді його клініки Animal Health . Зробили все що можна було зробити. Дуже добре що є такі відповідальні професіонали , до яких можна звернутися , а ще почувається , як там всі лікарі люблять тварин. До нашого неспецифічного клієнта дуже добре відносилися та все було на вищому рівні .
Тепер , як висловився Іван Іванович "тримаємо кулачки " за Дархана , бажаємо йому розробити ногу наскільки це буде можливо , та наробити багато нащадків.
До останнього він вже рвався навіть з аппаратом , тож , як Бог дасть , то в наступному місяці будемо гуляти козині весілля.

16 симпатий

Дуже дякую , топінамбур в нас росте, спробую і цей рецепт.
Дуже допомагає пити коріння лопуха , кульбаби та пирія . В мене є розгорнутий опис що саме вони лікують. Кому цікаво можу скинути в лічку. Саме зараз всі ці коріння потрібно заготовляти. Про лопух завжди знала тільки що ним коси миють. А от що він знімає запалення , лікує артрити , остеохандрози , печінку та багато іншого , це було відкриття.
Але пити треба довго та систематично. Але ж коли пів року хворієшь та тобі все гірше , випив умовно пів кіло пігулок , а воно не легше , а тоді вже місяць попив тричі в день коріння , то наче це вже і не довго для початкового результату . Дякувати Богові.

19 симпатий

якщо можливо, скиньте мені на вайбер, в діда сильно ноги болять, а кульбаби, пирья та лопухів в нас повно росте

3 симпатии