МолоЧари. Львів

Так, я не скажу, що боїться, скоріше - охороняє… тому що, літаки не мають права летіти над будинком, навіть коли вони маленькі сріблясті цятки в небі… якщо за літаками шлейф він також загроза… місяць, хоч маленький молодий і світленький на світлому небі…теж ворог… великі птахи (ворони, кобці, сойки…), білки на деревах… Мухи над головою… сніжинки з неба коли темно на дворі і на них світить прожектор. І все це коли ти десь поруч у дворі… дивиться бентежно на тебе…потім на об’єкт, котрий “небезпечний” і починає гавкати, щоб всі ховалися :sweat_smile:… вас же попереджають… ну чого смієтесь? Он! Дивіться як низько той місяць…майже на дереві… і мусиш пригорнути, заспокоїти її бо за тебе переживають…
А коли спалахи і салюти…то вона їх обгавкує на всі боки…перший рік як вона в нас з’явилася, то вона зірвала голос на новий рік і майже два місяці шипіла… Блискавки і грім те ж саме… але там хоч видно,що буде дощ… а от салюти в нас пускають цілий рік…вихідні…бари… і в лісочку якесь… людисько постійно стріляє по бляшанкам порожнім…
Одним словом, ворог не пройде з таким охоронцем :sweat_smile:
Саме цікаве явище, коли вона бачить об’єкт який треба прогнати,налякати, обгавкати, вона робить вигляд, що боковим зором спостерігає за ним і непомітно приміряється, щоб розрахувати напад, а в цей час на холці шерсть стає дибки, спочатку вона ричить, а потім робить короткий випад в сторону нападника … при цьому так красиво грають м’язи та коливається шуба…як у медвідя. І от коли “нападник” її не послухає…а висить собі в небі місяцем далі, на нього вона вже свариться…поки їй не скажеш, що все добре. А літаки…після її грозного гавкоту, звісно боязко тікають… куди у них там заплановано :joy::joy: а вона ж гадає, що то вона прогнала… одним словом небо над нами теж під охороною :sweat_smile::hugs:

14 лайков

Ой, заводите ещё и кобеля :muscle:
Наш такое впечатление что ничего на свете не боится и в его огромную голову никогда это не приходило. Скорее мы боимся, чтоб кто то случайно в его зубы не попал. Но благо люди знают что у нас такая охрана.
Ни выстрелов, ни грома, абсолютно ничего. Если ему что то внушает недоверие, реакция только одна, убрать этот объект угрозы.
Москвичка (его любимая жена) ) то же прирожденная охрана, но если будет гроза, заранее ломится в дом и помещается под стол в банановый ящик. При том она туда тоже помещается очень приблизительно :rofl:
Сандал иногда заходит с нею за компанию, ложится на пороге с таким видом “ох уж эти женщины” и всегда готов выскочить в дождь и под гром, если потребуется.
На новый год салюты пускали, но очень умеренно, нам повезло!

12 лайков

Ну, это не значит, что все кобели ничего не боятся. У нас когда-то был старичёк-подобрашка, похож на смесь овчарки и добермана, крупный кобелина. Но во время грозы прятался в дом и в панике укладывался в детскую коляску :rofl:

7 лайков

У нас даже маленькие собаки и грозы никто не боится. От салютов мелкотня не в восторге,но без истерик. А Вот Рута, считает своим долгом накричать на непослушные громыханья и вспышки и желательно угрожающе перекричать попытается. Если попадется на пути (в будке лежит матрас), вот этот матрас станет тысячей матрасиков, ух! Який я злий! Який я злий! Як тузик грелку порву :see_no_evil:

9 лайков

Похоже, далее надо рассказать о нашей собаке :hugs::sweat_smile:… а то в очереди за козами наши собакевичи не дождутся знакомства и до лета следующего :sweat_smile:
Наталочка @Natalochka тоже просила ещё в прошлом году показать ее.
На днях напишу про них. Пока только маленькая лапка :sweat_smile: и приблудный взрослый кот, нашли мгновенно общий язык, греееются :hugs:

23 лайка

У нас теж була “весела” новорічна ніч. Собаки дуже бояться грози і виявляється салютів. Літом була гроза і вдарило дуже близько біля двору і після цього все :disappointed_relieved:, хоча до цього Умка зовсім не реагував на грозу і в мене таке враження, що він копіює поведінку дворняги Лорда.
Після зустрічі нового року збиралися поспати, і тут почалося :sob:. Наші нові сусіди вирішили запустити салют так щоб і ми бачили, людині вже майже 60, а розуму 0, поставив серед дороги салют, не закріпив і підпалив він звичайно впав і полетіло нам в двір і вздовж вулиці. Лорда накрило так що навіть рвати почав від страху. Так і просиділи в хаті до ранку.

6 лайков

Господи…який жах… так і до підпалу недалеко…а не дай Боже в копицю втрапило би…
Собаку неймовірно шкода… Я в нас на вулиці хоч і провожу регулярно “виховні бесіди” все одно проскочить десь якесь “розумне”… цього разу відзначилися наші дальні сусіди… вони глухонімі від народження… їм тільки візуальне видовище… а от поруч, живе дуже старенька бабця… лежача… в самому ранньому дитинстві потрапила під обстріли… і під самою хатою їй лупало так, що у нас здригалося все у дворі…
Одних ближніх сусідів, які дуже “переживали” за новорічні враження дитини, щоб “свято” їй зробити салютами… Ледь умовили, щоб для враження спокійного святкового, посприяємо купити вуличну гірлянду під софіт, щоб і святково і безпечно…то одних умовили, то другі побабахали…

5 лайков

Кошмар. Ну вот и почему не запретить этот ужас, и обложить штрафами? Но понятно , почему. Пару дней в году - малый доход и неинтересно властям.

6 лайков

Цього боялися найбільш, чоловік ходив по двору і перевіряв і до сіна ходив, так до ранку і не заснув нормально. Ми в минулому пережили дві пожежі раз горів великий кагат сіна в кінці серпня розрахований на дві корови, а другий раз хлів де горище було забите сіном. Страх тримає й досі.

7 лайков

Поведінка “веселунів” наштовхує тільки на такі думки
“Є дві безмежні речі — Всесвіт і людська дурість, хоча щодо Всесвіту я маю сумніви”.
Альберт Ейнштейн.

9 лайков

Думала минула Новорічна ніч і буде тихо. Та де там… Сьогодні була в місті і побачила,що біля папатки де торгують піротехнічними прибамбасами здоровенна черга . Стоять не тільки діти та молодь також чимало людей середнього віку. Дивно…

1 лайк

То ще ж старий-новий рік прийде.
Я завжди дивуюся, плачуть - роботи нема, грошей нема, а на дурниці і пляшку завжди є. Ну вміють наші люди добувати гроші.

8 лайков

А я й не сподівалася на тишу в ніч з 6 на 7, завжди салюти гатять тільки сонце сяде… а це тиша… тиша аж до ранку… такого точно не пам’ятаю.
Прогрес?

Ще два свята пересидіти і будемо далі без музики в козовнику!

Жаль не було чим відео зняти, лунала одна досить жвава мелодія і кози якось так поглядали на телефон, звідки була мелодія… і одна стала так погойдуватися смішно, в такт… а інша підійшла, пригорнулася до неї і почали в унісон розкачуватися, і мордахи довольні і ритм прям з тієї музики… а далі з саксофоном дівчата малі почали на задніх ходити і підстрибувати весело… До речі, вних є улюблений виконавець… сусіди коли приїздять на город, в машині вмикають пісні Джо Дассена…то треба бачити як вони то слухають :joy::joy:… Патрісія Каас нє… і якась ще французька виконавиця, не знаю ім’я…теж нє… тільки він може тримати свого козо-слухача до кінця касети в магнітофоні :joy::joy::joy:
Отакі у мене козо-меломани :heart:

17 лайков

Есть фермы, где коровам музыку включают. Утверждают, что удои увеличиваются

4 лайка

О, то це ж український співак. Ну, майже :rofl: Один дідусь з Одеси, а другий з Бучача.

7 лайков

Отож, бачте, вони і чужому научаються і свого не цураються :sweat_smile:

2 лайка

Погода непредсказуемая… сегодня морозище… снег всю ночь шел…
А пару дней назад было так…

21 лайк

Тук-тук… А у кого это тут День рожденья? :slight_smile:

По-здра-вля-ем! :tada: :tada: :tada:
Мира, благополучия во всём, весеннего настроения (несмотря на зиму), и пускай все домашние радуют! :rose:
3

10 лайков

Спасибо Вам дорогая моя фея-волшебница, внимательная и ЗАМЕЧАтельная :sweat_smile:, так как всё ЗАМЕЧАете :sweat_smile: :heart:
Я правда не праздную никогда его.
Только маму всегда поздравляю в этот праздник. Ведь это по праву её торжество :heart:
Вот опять я не правильная :joy::joy::joy:
Опять со своими правилами командую :joy:

6 лайков

165778480_786405645586997_4519363670335542525_n

2 лайка