Мини - ферма "Чарівна кізонька"

Татьяна, а у Маши с Мишей были медвежата или они в неволе не размножаются?

фото не маєте?причеп до квадрацикла напевно для сіна потрібно.

якщо б не борода, подумала б що бик. Просто красень мущина Ваш Тор

Якої породи ваш Лексус?

Лексус и Тор чистокровнын зааненцы.

1 лайк

А такі різні на вигляд, я би не подумала. :star_struck:

малышей медвежат пока небыло.Медведи размножаются в неволи,медвежата рождаются по 300гр самка когда в спячке даже не чуствует когда они рождаются.Наша Маша каждую весну гуляет,но Миша с ней всегда рядом,может и сел малышей

1 лайк

Разные линии,завводчики.Козлы хорошие,проверены .

Таня, я сьогодні цілий день в гостях у вас. Перечитала від першого до останнього повідомлення. В захваті від Ваших тваринок. Напевно буду збиратись на відпустку до Польщі на роботу щоб заробити на достойну кізочку. Моя Баська гарна кізка, але молочка теж хочеться більше. Кілька кіз нема можливості тримати і цапа теж, тому треба думати про породну козу.
Дякую, купу позитиву набралась побувавши віртуально у вас в гостях.

4 лайка

я не сумніваюся, доречі моя Баська мала можливість такого кавалера як Лексус мати, і чомусь їй не став до вподоби. Опускала хвіст і не було на то ради. Потримати не могла бо роги мене цапові лякали, хлопець був масивний і активний але весілля не відбулось. А виявляється цап був породистий. Не доля, нажаль. Ось така історія. 8 км пішки до нього йшли.

2 лайка

Заходите всегда рады гостям!Козы как женщины,балованы,перебирают мужиками.

1 лайк

я б сама після такого кросу ніякого весілля б не хотіла :smiley:

8 лайков

image
Усатый нянь…

33 лайка

Таня так цей нянь напевно і непроти такої компанії, вони йому молоком пахнуть )))

2 лайка

Он постоянно возле козлят,греет их,вылизывает,нянька хоть куда

3 лайка

Ну никак не получается загрузить фото…

Начинаем продажу козлят!Все объявления в Козьем Рынке.

4 лайка

Таня, доброго дня, мене звати Назар, я 2 роки тому приїздив до вас за козликом, ви мені тоді порадили заана від Асоль і Сулеймана. Ваш козлик ріс дуже гарно, він просто пив молоко і пасся, вже в 4 місяці важив 38 кг, він мені дуже сподобався.Зараз йому 2 роки (через 20 днів), гарний, животатий, важить покищо 84 кг а міг бути і 100 і більше.Справа в тому що винуватий дуже пер ним: минулої зими, в його “кабінеті”, небуло кормушки, тому основний корм, вівсяну солому ві швидко розкидав і неїв, а літом вони двоє, були привязані дуже часто і рас на день приносив всього лиш верето трави.В півтора року покривав ним вибірково кози, одну всьго лиш саму меншу надіюсь що він покрив(коли вона вродить то тільки тоді зможу точно сказати чи це від ньго чи ні). Я впевнений що винувате всьому погане годування і раціон вцілому томущо мій старший козел десь після 7 покривань теж дуже часто почав “холостими стріляти”. Звичайно що цього року я все виправлю, але хочу скоріше за все перестрахуватися.Таня, я б хотів знати коли будуть родитися ваші зааненці, може є такі що будуть пізнішим часом, наприклад кінець травня?

Але ні пізніше це погано.

Доброго вечора Назар!Окоти уже закінчуються,залишилось ще 9штук до кінця березня.Я підберу тобі хорошого козлика іншоі лініі.Буду рада тебе бачити у нас знову

2 лайка