Минеральные лизуны 5 кг/95грн

Доброго дня, так можна. Можете зателефонувати за номером 067 464 88 59. Або ж написати куди відправляти.

Ми знаходимось в київській області, м. Біла Церква. Працюємо по самовивозу і по Новій Пошті.

1 лайк

Для козлів і ярок гарно підійдуть жовтий або червоний, там достатня кількість макро та мікро елементів, для здорового росту та розвитку, м"язової тканини та кістяку. Всі макро мікро елементи в лизунці, в хелатній формі, легкозасвоюваній. Також є оксиданти, які сповільнюють не бажані процеси окиснювання.

З Укрпоштою, нажаль не співпрацюємо…

1 лайк

Добрий день, Лена. Я тоді хочу заказать один зелений і один який підходить для молодняка. Всього два буде. Відправка Полтава, Нова пошта відділення №29 на який рахунок переказувати кошти?

Доброго дня, зелені останні сьогодні забрали. Можете взяти для молодняка Червоний блок, а для дойного жовтий.
В жовтому більше макроелементів ніж у жовтому- він більше підійде для дорослих кіз. В червоному достатнь мікроелементів для молодняка.

А коли будуть ще? Я можу зачекати, якщо не довго

Напевно не менше 3 тижнів. тому що залишився ще запас жовтих та червоних.

Так какой лучше для дойных коз? Вы как-то непонятно написали…

Якщо брати самий-самий-самий, ато зелений і на другому місці жовтий. Але ще багато що залежить від пори року та утримання. Наприклад зелений ідеальний для зимового періоду, коли тваринки в стійлі, мало знаходяться на вулиці, на сонечку, не доотримують вітамін Д3. І плюс в зелених є екстракт орегано який позитивно впливає на лактацію, це так само як жінки під час лактації споживають чай з фенхелю. Жовтий по кількості макро та мікро елементів схожий з зеленим, відмінність - відсутність вітамінів та орегано. Але оскільки уже весна, день довший, тваринка більше знаходиться на сонці, плюс можливе споживання свіжої трави. Це все компенсує відсутність вітамінів в лизунці.

:slight_smile: , "тільки помітила що помилку зробила. Мала написати “що в жовтому більше макроелементів ніж у червоному”. Вибачте :slight_smile:

2 лайка

Ничего…)) тогда закажу два желтых… как платить?

Оплачувати по вашому бажанню, хочете на новій пошті хочете на карту привата.

1 лайк

Кому цікаво, можете пройти в наш інтернет магазин, там великий асортимент продукції. Правда головний профіль свинарство, але також є трішки для козівництва
https://pigtec.com

Елена, третий раз вам задаю вопрос. Продукция сертифицирована?

Пробачте якщо не відповіла. Так, сертифікована.

1 лайк

271

1 лайк

149 276 277_5 1410 2769 2783_5 2783_5%201

Елена, спасибо за лизунцы! Козы с удовольствием их лижут! Даже трехнедельная малышня !!!

1 лайк