Минеральные лизуны 5 кг/95грн

Добрый день всем тем кто любит своих козочек. Сегодня хочу предоставить Вашему вниманию нашу продукцию, а именно минеральные лизунцы. Это не просто соль, для удовлетворения потребности в соли, это кладезь микро и макро элементов. В их состав входят микроэлементы, макроэлементы и даже витамины.
Предварительно писала что цвет не имеет значения, в чем ошиблась, за что прошу прощения. Меня ввели в заблуждение, но вопрос выяснила и теперь прилагаю всю информацию.
Как по мне фаворит, зелёный блок

9 лайков

Де можна заказати і побачити.на них є якісь сертифікати.хто виробник.

3 лайка

Ми знаходимось в Білій Церкві, київської обл. Можна придбати в нас в офісі, а також пересилаємо Новою Поштою, Інтаймом, Делівері, Нічним експресом. Виробник Україна. Але зразу ж скажу що якість вища їхньої продукції, працюють по турецькій технології.

8 лайков

И цену желательно бы сразу :slight_smile:

95грн/блок, блок 5кг

1 лайк

А колір на що вказує? Різний склад?

2 лайка

А! Ой, простите просмотрела)) любой?

Так, любий.:blush:

1 лайк

А Укрпоштою не пересилаєте?

1 лайк

Добрый день, скажите, кто производитель и есть ли сертификаты качества?

2 лайка

А що інсектициди тваринам можна вживати постійно? :hushed: А молоко? Взагалі то це яд.а лікарські дози даються разово…

2 лайка

это интересно, подскажите что по доставке выйдет? хотела бы приобрести для своей козочки?! Одесская обл.

Напевно не менше 50 грн, в мене замовляли 20 кг в Львівську обл, то обійшлось в 87 грн.

а який для кізочок кращій? З якого весною почати?

В залежності в якому періоді у вас кізочка. Якщо вона у Вас окотилась і доїться, то краще зелений, оскільки після пологів, кізочка віддає молочко, то їй потрібний кальцій та фосфор. В зеленому блоці, іх достатня кількість, а також є вітамін Д3, який допомагає засвоїтись макроелементам. Також в ньому міститься екстракт орегано, який наганяє лактацію.

2 лайка

Здравствуйте, Лена, можно заказать у Вас парочку зелёных?

Елена, какой у вас адрес и как вы работаете

Здравствуйте! Можно зелёный блок? Укрпочтой высылаете?

Лєна, а який потрібно для ярок і козлів.