Милыны козочки в Степанках

кто его знает то и гривны не дадут работать умеет но если выпьет .Спасайся кто может дурнее не найдеш сейчас постарел легче стало

2 лайка

А козочки ваші гарнюні і козлики
теж. Бажаю вам щоб кози-мами роздоїлись а малята повирлстали гарними удійними козами

3 лайка

надіюсь все буде добрекізоньки залишились всі дойні ось почну відсажувать на ніч то я думаю зможу робить сир треба вчиться

3 лайка

А на першому фото, козлятко з фіолетовим відтінком? Чи то світло так лягло?

1 лайк

Ні то світло на фото у козочки бік грязний то світло вони січас чистенькі під хвостиками ще замурзані деякі бо чистяться у мене гязні тільки літом після дощу і то не всі а вобще телефон не передав іх колір завтра на дворі буду фото робить

1 лайк

А я вже подумала, що то колір такий :joy:

1 лайк

пробувала подать обьяву не виходить не вмію

1 лайк

Там де создать тему.

1 лайк

отж создаю а воно з помилками не создається обіцяла Таня підкорректирувать

1 лайк

Слава Богу Таня подредактировала очень ей благодарна.Яневмію ні коми ставить у мене старий ноутбук деякі кнопки западають камери в ньому нема і батарея вже не працюе тільки від електрики. отіла сьогодні пофоткать а погода не дозволяє з ранку крупа а січас дощ. Та нічого ай сил набираються. Я сьогодні і вчора звернла увагу як вони граються і сплять разом кучкою не біля мамок.На головах ходять балувані та смішні.У Мартушки все висмоктали сьогодні вчора 1500 молозива здоіла а сьогодні пошти пусто .

2 лайка

вчора пропали двоє козенят вірніше одне позавчора вечером козочка переходила 8 днів родила маленьких одне 1500 друге 1200 спочатку все було добре підносила до кози щоб смоктали а на третій день стали вьялі носилась але не змогла

підозрюю що не додивилась коза в загородці із своєю дочкою вони гарно ладять і дочка окотилась раніше а сісю бігали смоктать де ім сподобається у мамки тугіше вимья а сьогодні дою у Дани у якоі пропали козенята пів літри вимья пошти пусте а у Маринки повне 1500 молока висновок що малеча перейшла до бабусі і вона іх приймає але я не проти бо плакала моя Дана вчора сльозки позасихали а сьогодні вже спокіна.

3 лайка

Хто нічого не тримає, то у того і убитку не буває. Ну нічого Люда, я думаю у вас малечііі, є кому вас розрадить. Жалко козляток, але головніше, щоб з козою було все гаразд :rose:

4 лайка

з козочкою сьогодні все начеб то порядо підпускає внучат але вчора цілий день мекала і сльози текли . я себе заспокоюю тим що маленькі і толку з них як з кіз не було б у мене е принцесса ламанчі погуляла в прошлому році випадково окотилась козеням 1500 годувала і мама і бабуся виросла але більше 20 кг не набірає і мама десь около 30 я підозрюю що це до мене попали міні кози мамочка дає за день 600 гр. молочка але дуже смачне і густе вимьячко гарне але маленьке у доці Бусінки вушок пошти зовсім нема дуже цікава держу любуюсь незнаю як узнать може кумирунець був батьком

Не обязательно камерунец, у Ла Манчей тоже есть мини вариант

1 лайк

сколько весит взрослая мини ламанчулька так называю и из за доброго характера

А этого вам вам никто не скажет :slightly_smiling_face:.так как породы как таковой нет - только эксперименты и импровизация :wink: А стандарты…Главное.что вы её любите.

2 лайка

не то слово что люблю они смешные. вообще ламанчики это лапушки у меня есть с рогами но не видела чтобы они бодались это очень ласковая порода и козлы 2 комолых а младший роги красавцы живут дружно иногда играются бодаются но просто без агрессии если крикну видно что . Поэтому стараюсь не повышать голос

1 лайк

сколько читала а учатся на свои ошибках .Залез козленок в ведро с водо хорошо что воды не много но забрала в дом обтерла одела пальтишко после как высох крыхтит как старичок но сиську ищет

1 лайк

Я в козлятнике оставляю ведра с водой на четверть. У меня в первый день жизни один тоже искупался) Но сам же и вылез. Прям при мне как-то умудрился заскочить, тут сухой, пару сек - и мокрый.

2 лайка