Милыны козочки в Степанках

Наташа спасибі тобі за побажання я всим фурманчанам бажаю легких окотів .Ну що ми одстрилялись Даночка привела мені цапка і кізоньку поки не важила але маленькі погодувала із соски на ножки стали бистро поки не важила моі всі сплять як проснуться зважим окот був у 3 години ночі спочатку діжурив син потім я поки пішла заварить каву захожу а вже є повитерала обробила пупки жду послід тепер черга 7 березня кізоньки Тані СОЗІДОРА і того 9 цапків 8 кізоньок

11 лайков

Вітаю, що все добре. Син молодець, що допомагає і є переміна :rose:

4 лайка

спасибі мені дуже повезло з дітьми ніхто поганого слова не скаже дуже поважають і заздрять не всяких молодих побачиш за працею на городіне пьють не лазят і дівчата хороші порядні господині. А от чоловік і руки золоті та як запье дурнішого нема хорошо що хлопці виросли і не дають мене в обіду а він іх боіться бо раніше була бита . Та і після війни став жалісливіший хіба що матюки. Іто старається додому не приходить.

5 лайков

Ой дівчата думала пару днів передих але прснулась у 3 часа ночі і щось не дає мені спать думки всала пішла на двір чую пищать козенята зашла в козовник а там кіндер сюрприз окотилась моя Мартуя яку привезла від Тані Созідора . Родила мені аж 3 цапків крупні пізніше зважу але більш як по три кіло живіт був здоровецький я думала там 4 і послід бистро відійшов.Буду продавать бо я від Тані привезла для себе цапка батько рекордсмен Дінар мама Дінара 8 літровка .А Мартушка полукровка 6 літровка . Сьогодні будем фотографувати .

11 лайков

Вітаю, Люда, що все добре. Козликам пошвидше господарів хороших найти, а козочці , щоб молока було не менше чим у предків.:hibiscus:

Наташа спасибі дуже хочу ім гарних господарів таких гріх на мьясо я Алмазика що привезла його вже приблизно 20 кг. а ще нема 2 місяців сильний гарний рогатий цілуємся з ним він мене щитає мамою може і цим повезе

3 лайка

И так пройдусь по хозяйству

мои козлятушки родились сегодня от Мартушки из Созидоры а это мои фотограф с меня плохой из чужого телефона

13 лайков

мой ТайсонPhoto0141 мой Боцман комолые ламанчи красапета очень добрый а это привезла в мороз и стужу от Тани Созидора АЛМАЗИКА ПРИШЛОСЬ ОДЕТЬ ЧТОБЫ БЫЛО ТЕПЛ

21 лайк

А ЭТО КОЗОЧКА СТАРУШКА мАТИЛЬДА ПОДСКАЖИТЕ ПОРОДУ алмазик 2 недели назад девочки вертолеты пока безымянные я их путаю тоже от Таниной козочки алмазик а это сегодня Петрович класны парень хочу продать мужа любимец Петрович в честь себя муж назвал мои козлятушки с мамамизааноламанчи

14 лайков

сама написала и смеялась насчет продаю мужа перенеслось любимиц мужа на другую фото так что если кому нужен муж тоже продам не дорого

6 лайков

вечером подам заявки на козьий рынок а сейчас уборка сена с одеждой нанесла полный дом

2 лайка

Красиві козлятка, особливо мені сподобався алмазік і дівчатка вертольотики, такі ушасті.:blush:

1 лайк

Наташа у мами кізоньок ушки заломлені у Тані броварчанки вона є з початку сторінки Ночка

здорово получилось :joy:

3 лайка

мои малыши и цветные у нас обед мы очень красивые это не все у нас был тиий час

9 лайков

может кому нужно отдам бесплатно и возврату не подлежит шутка.

1 лайк

завтра если потеплеет сделаем фотосесию на улице может кому приглянуться своих ламанчиков маленьких пофоткаю

1 лайк

Ага) Думаю, козлят продать шансов больше)

1 лайк

да я тоже так думаю теперь только не знаю как дать обьявление я в этом деле не чайник а самовар

он дерется, и недорого не купят :joy::rofl:

шучу не обижайтесь

3 лайка