Милыны козочки в Степанках

Це дуже добре, надіюсь Ви своїм малюка знайдете хороші ручки, а чоловіка нема і нема, і невідомо коли буде…

я від хроменькоі залишу собі колір супер не переживайте приіде чоловік і як що воно ваше значить дочекаіться

Я також такої думки притримуюсь, якось доля теж трохи вирішує за нас.А можна нескромне питання: в Вас багато клієнтів на молоко є?Чи Ви для родини скільки тримаєте? Я просто прикидаю для себе, в мене всі в родині молочні, думала 4 кози вистачить, але ж ця хвороба - козанутість все затягує і затягує.

3 лайка

я поки не продавала але на сир точно буде в прошлому році ізрідка продавала сир молока було 15 літрів за день чоловік випивав 6 а то сини то мамі передавала але завжди був творог і сир

Дякую, а то я переживаю, щоб не понастягувать лишніх(хоча лишніх не буває), але ж розумію, що скоро на роботу виходити, а чоловік по заробітках, то щоб моє господарство не голодувало поки мене не буде, бо накосити я можу, але ж не на цілий день

Яночко ви ще молода робота потрібна бо стаж.Якби ти доця знала як бистро летить час . Мене спочатку старша дочка лаялаі 39 років казала що не відпусток та даже в лікарню нема часу.Тепер підтримує бо знає що я від цього получаю задоволення і хворіти перестала. Уцієі жінки що брала козочок чоловік теж працює по різних містах геологорозвідник у неі більше сорока кізвона дома варе сир творог і оптом оддає молоко ого нема то він ій завозить сіно солому зерно вона так чк і я не випасає бо нема де . Доречі у мене велики вигульний дворик і якщо по всих кормушках трава сіно вода то дньом можна оставить.Ця жіночка як десь іде то поручає на знайомих а молоко здають а так залишать я незнаю у нас багато хто держе для себе кізоньок то з ранку накидають а потім в вечері.Але я так не можу

1 лайк

Оце ж і в мене такий характер як у Вас мені до них треба заглядати чуть не через час, то те треба дати, то те… Але одне спасає, що на обід приходити у, то подивлюсь. Раніше було легше у нас була просто сільська рада, то я з сільським головою домовлялась, та сиділа на роботі до 12:00 а остальное брала додому, то в день по господарству працювала, а вночі роботу на комп’ютері робила. А тепер так не вийде, в нас зробили Об’ єднану територіальну громаду, все змінилось, на роботі треба буде бути з 8 до 17 і 1 година обіду. То хоч в обідню перерву загляну до своїх дівчаток і хлопчиків

2 лайка

Яночко раз робота не далеко то це леше просто с початку в обід прийдеться доіть і самій пообідать раніше вставать але ще коли діти це важко пожалійте поки себе бо так і життя пролетить для відпочинку часу не буде. Мені вже однаково я нікуди не іду не біжу на працю та і мужики моі допомагають сіно трава вода це вони я тільки зерно і дою і то за день істи уборка посуда то день пролітає це при тому що на городі я не працюю тільки клубничка і то поробили високі грядочки .Яперенесла на позвонку 2 операціі то нахиляться я неможу

2 лайка

Ой я Вам скажу, що мені вже 29 років, а скільки я всього пропустила. Якби трохи мені мудрості раніше то я б уже багато чого зробила, а так хочу ще багато чого пробити. Дітки уже старший у 1му класі, а як вийду з декрету закінчуватиме 2, а менший піде в садок там до 16:00 буде, якось справлюсь. В мене чоловік зерно поставляє і на сіно свекор приїжджає викошує, ну перевертаю і ношу я сама. Але думаю, як буду на роботі то буде за що купити тюки сіна. Отож думаю прорвёмся, а ще б поросят ко якесь, бо сироватки багато… :thinking:

4 лайка

якщо зерно є то порося добре я тільки цей рік без поросяти побоялась щоб зерно козам було в прошлому році козам по 259 гр. давала то так і доілись. може на осінь візьмем теж порося а вобще поки молода живи для себе і діток бо потім так жаліла я що незамітила коли виросли не набавилась

3 лайка

Дякую, ваша думка мені дуже важлива, так як Ви вже прожили роки, мудрі, думаєте наперед.

знаєш як жалко що роки пройшли а я думала тільки як заробить потім як вилікуваться як пісок скрізь пальці роки пройшли діти виросли і не замітила. Треба жить сьогодні ивчора вже не повернеш а завтра буде завтра мріі збуваються тільки тихіше ідеш далі будеш.

5 лайков

сегодня руки болят делала педикюр своим козочкам и вычесывала начали некоторые очень линять под хвостиками после родов тоже шерсть вычесывала и понатирала водянки.Зато красивые какие в прошлом году бороду состригала в этом еще нет ато воду попьют и бородка мокрая .

1 лайк

Добрий ранок! А в нас старі люди кажуть, що бороду козі і цапу не можна одрізати, бо молоко одріжете. Може це просто повір’я? Ви постійно їм відрізаєте і ні нащо не впливає?

Да много чего говорят:grin:…, у моих летом в бородах репяшки бывают, запутаются, быстрее и проще остричь бородку, на моих никак не повлияло, да и как связаны между собой молоко и борода?

2 лайка

А я не ріжу бороду, бо дуже зручно за неї тримати козу, не тягне . І ще зручно коли треба примусово чимсь напоїти.

3 лайка

Не знаю, а я від реп’яхів олією змащую ту шерсть з реп’ яхами, а потім вичісую і легко і красиво😀

2 лайка

Да я это написала к тому что, неоднократно стригла своим бороды и ничего страшного не произошло))). А идея с маслом хорошая👍

3 лайка

А шерсть после масла не будет жирная и липнуть пыль не неё?

1 лайк

я в прошлому році робила болтушку від мух комаів і всяких літаючих олія дехтярне мило і не памьятаю що ще то від оліі як жарко і пилюка були замурзані. А бороди стригла завжди то як поідять гарбуз чи ще щось чистенькі не замічала щоб щось вліяло на молоко .Завжди роблю стрижку якщо довга шерсть біля вимья і штанці тоді шерсть не мішае сьогодні таку процедуру робила Мартушці пообстригала все щоб гарна була і копита тепер красуня.

1 лайк