Милыны козочки в Степанках

Марьянка у нас педикюр частіше чим в усих кожен місяць не запускаю. Мені достатньо було як привезла кізоньку то моі хлопці спрчатка ножовкою відпилювали а потім я тиждень зрізала руки в водянках були. Тільки на останньому симестрі за два місяці до окоту не трогала а після окотів ми позрізали. Просто дітки в неі 1500 гр. і 2000 гр. а вона височенька і вимя при животі.

1 лайк

ночю одкрили козенята защіпку дівчата до мамки все молоко висмоктали а Алмазік що хотів те й робив хазянував мабуть макухи напробувався бо жопа закакана дала дубови віник і льону запарила буде на дієті

1 лайк

дівчата а підскажіть з якого віку треба окремо малого диржать щоб козенят не наробив

Людмила, я бы с двух месяцев мальчишек отсаживала, от греха подальше)))

1 лайк

оце і я так думаю.Тільки він як сам плаче

Ще одного хлопця до нього підсадіть. Виберіть безрогого красавчика, у вас їх досить є, може пізніше ще хтось купить .

іх багато але поки під мамочками у нього вже аппартаменти готові з вигулом я хочу щоб теж гарні і здорові як і Алмаз були

1 лайк

Боже яка радість в 10 часов годувала Алмаза а поряд ламанча Маня я вже писала що в неі задня ножка була поломана і вона ходе на трьох а та пяма не згинаіться в коліні окот 16 березня але я не надіялась у прошлому роця прохолостила у 12 часов вийшла доіть козочок а син каже а давно крайня козочка родила. Я туди а там двойко вже облизані козочка і цапок .Але радість в томущо дівчинка темна оставлю собі хоть рогата мені однаково мама рогата але сама спокійна.

9 лайков

Вітаю з козлятками і благополучним окотом:hibiscus::hibiscus::hibiscus:

2 лайка

спасибі Наташа тепер перерив аж до кінця квітня здоіла маню 1 літр але половину залишила думала під вечір ще піддоіть а там пусто дівчинка пяд сісьою сидить дуже гарна по окрасу а я думала якщо не буде в цьому році окоту то здам. Тепер залишиться уже почистилась я обмила. Ушок пошти нема забуваю як називається суслік чи ельфік путаю. Треба імья гарне придумать

3 лайка

Якщо ушок зовсім нема то суслік. А я від своїх сусліків ніяк не діждусь, одні ельфики. Цап у мене суслік, так мені так його уші, яких нема подобаються.

4 лайка

А можливо нада щоб і козочка була також сусліком тоді получиться і будуть козлята суслинята.

2 лайка

Катя сто років не общалась з вами дуже рада так мене в пошлому році ламанчулька онотилась дівчинкою суслик але в іі мами мама заанка ви може бачили фото я в червоній кофті а ця по окрасу в альпійському стилі

Людочко все якось неполучалось. То телефон не працює то ноутбук не працює то роутер накривсь і інтернет з телефону не робить от і дуріла .
Зараз уже третій роутер купила є вай фай і тепер потроху буду наверстувать упущене.
Трохи хворіоа ніяк не вичухаюсь.
Коли потієте від роботи лучше перевдягнутись бо зразу простуда настає як охолонете.Таке трапилось зі мною.
Раз не перевдяглась коли потна і тепер пожинаю.

Може і таке. Ну пока в планах покупки нема.

Бдте здорові пийте молочко з медом . Ямолоко пью чашечку тільки наніч воно для мене як снатворне засинаю. Умене давно ноутбук поломаний і екран потік а вай фай теж нікуди не годиться я за вечір раз десять перезагружаю.Жду доцю у відпустку сказала планшет подаре. 13 кізоньок окотились забігалась але це так відовлікає від проблем. Катя я мокра не хожу у морози в двох світерах бо із за клімаксу то жарко то холодно а в тому році застудила нерв що всі зуби шия так боліло що нічого не помагало

1 лайк

Люда я при клімаксі колись спасалась чаєм називався ЧОРНИЙ ДРАКОНі я на нього як присіла то ніяких приливів і нестало по цей час. Я така благодарна людині що мені порекомендувала, сиділи в черзі до гінеколога. Чай цей чи китайський він зелений.колись купляла на базарі на розкладках. Може стоїть пошукать.
Людочка я першу чергу по окотах пройшла уже і в 2 місяці порізала всіх козликів осталась одна імбридінг красівенна англонубійка- альпійка.
З 5 квітня буде 2 а потім числа 20 знову 2 і все в цьому році кінець.
У тебе хазяйство дуже велике, я вже й цього не потягну. Як всі понароджують буду знову продавать щоб вийти штук так на 3-4 і все.
Дай Боже нам здоров’я з усим справляться.

6 лайков

Катюша ми не ріжим чоловік аж кричить не дай Бог у дворірізать оце АТО дало раніше сам колов свиней кролів забивав і сусідам кіз різав а тепер все я хочу поміняться на англонубіка може кому своє жалко а не продали то я декількох цапків на обмін 1 на 3 або 4 ростуть під мамками величенькіта і од гарних козочок мене на сьогодні 23 козенят а за чай спасибі пошукаю може куплю .Я НЕ СПЛЮ ТО ЖАР ТО ХОЛОД А ЧАСТО СЕРЦЕ ВИСКАКУЄ НАЧЕ ЗА МНОЮ ВОВКИ ГОНЯТЬСЯ І ПАНІКА

Вітаю з окотом, на молочко, сири, маселко, хай радуют всю вашу родину!

1 лайк

Яночка спасибі яка ж моя хроменька мамочка хорошатаку кольорову дівчинку подарувала пішла доіть пусто а молозиво розвела один на один а воно запеклось плотнеі смачне

1 лайк