Милыны козочки в Степанках

А какой нормальный рост у него в холке должен быть?

У меня козлик 1 год в холке 85, 5 месяцев - 70 см (но это из зааненских лосей)

я тільки що закривала своіх цапів то Боцман 2 роки лось великий Тасон півтора роки менший а Петрович у травні рік ще менший я не міряла іх але читала про ламачів то вони не так бистро ростуть як другі породи так що виросте.

1 лайк

Зараз піду свого міряти цікаво

Ох як я на це надіялась азараз прямо сумніваюсь

А в мене 59 сантиметрів, маловато наче

я десь читала на форумі, що у зимку зріст призупиняється, тож почекайте, зараз піде трава- тепло-сонечко і він може потягнеться у зріст

2 лайка

Хочеться вірити, чоловік теж каже чекай, але 2 квітня в чоловіка день народження,думаю тепер чи шашлик зробити чи хай росте, гроші ж уже і корма вложені

це точно від довгого збору молока гіркувата бринза. В мене таке було.

1 лайк

А навіщо вам великий цап? Ламанчі невеликі кози порівняно з іншими.
Головне щоб мачо був і не агресивний
ІМХО

2 лайка

оце ж і я каже я бачила великого це батько мого Боцмана але ому 4 роки так що тіштесь .

Дякую всім за поради, сьогодні сфотографую його на прогулянці з козами а Ви оціните нормальний він чи малуватий для його віку.

1 лайк

Яночко я сьогодні дивилась на свою ламанчу первістка родила в кінці мая я і назвалаМайя то після родів теж була не велика а січас окріпла гарна стала але менша чим заанки

В мене заанок і нема, тому з ними я не порівнюю, але думаю що той мій білий цап був зааноламанч то через те й високий був, а цей від обох ламанчі, то може і нормальний. В мене також до речі і первістка і не первістка невеликі

1 лайк

отож у мене ламанчі е уже не молода років 6 то теж не велика але цю породу люблю за характер дуже спокійні

Я також, не хочу навіть іншої породи, і молока багатенько і смачне, тому не хочу експериментувати тільки ламанчі у мене

4 лайка

Ось і день пройшов сьогодні половина кіз гуляла з дітками забавні мамки молочка більшенько дали син купив ще сіна наче уже і хвате а раптом погода сюрприз зробе краще лишнє чим не хвате. Учора наблюдала як Сімочка малявок годує і подумала яка уважна мама тільки доіться не дається.В ОБЩЕМ ПОВТОРЮСЬ ЗАХОЖУ ВЕЧЕРОМ СТОІТЬ МОЯ КІЗОНЬКА НА ПЕРЕДНІХ КОЛІНАХ А ДІТКИ СМОКЧУТЬ.це ж щоб ім зручно було бо манюні.

6 лайков

Сімка молодець, гарна матуся

1 лайк

Захожу в сарай там порживає Ночка із 2 дівчатками і Алмазік мій улюбленмй цапурик на ніч дівчат з ним закриваю вранці дою Нічку і випускаю до мами дівчаток а Алмазіка годую з бутилки а вони відкрили хвірточки лежать у мами а Алмазік обіжається я іі доіть а вони йому залишили пів літри і пусто я на уявляю як одщипнули защіпки Авобще шкодливі і все разом так я іх і не назвала не можливо треба тільки або розмалювать або ошийнички різні.

1 лайк

Люда, козинятка, за звичай, гарно дістають до маминих сісюнь. Перевірте копита у кізоньки. Я думаю їх треба підстригти, почистити і перевірити щоб не було копитної гнилі, та тріщин.
Здоров’я Вашим кізонькам!

2 лайка