Milky way (Чумацький Шлях)

Юля, співчуваю! Шкода кізоньку…
Втрачати тварин дуже-дуже важко, в самої душа болить від недавньої втрати…:disappointed_relieved:

3 лайка

Мне как жаль она была куплена за 6 тыс, сколько внее вложено сил и терпения, а сколько ожиданий, и для чего? В послееднее время лучшие козы моего хозяйста идут за радугу. Мистика а может быть, как раз за день до потери козы была продана козочка с хозяйства, а через день погибла лучшая коза стада , вот так вот. Нет сил больше, или я криворукая, пускай будут они жить но не у меня.

3 лайка

Ось і я думаю, краще вже козочка ані ж страшна хвороба прийшла б до когось із рідних

3 лайка

Юля, ну яка ж ти криворука? Та багатьом ще вчитися треба, щоб уміти те , що ти вмієш…Поплач, подумай і не вирішуй “з горяча”. Сіна ви запасли, все у вас є. Весною продажі дорожчі, а зараз ринок спить. У багатьох трапляють втрати, але не всі пишуть. Все у вас буде добре, на настроюй себе на погане і нехай всі будуть здорові.

10 лайков

Юля, все обязательно получится, это просто испытание, не сдавайся. Мы кролей завели, за первыйгод теряли много, муж ругался, деньги вкладывали не маленькие, но со временем все наладилосьКоз тоже теряла и не дешёвых. Собирать волю в кулак, сопли подтереть и дальше, вперёд . Извини, если что не так написала.

10 лайков

Все нормально, Одну еще продам а 2 оставлю на молоко

12 лайков

Я теж в темі))) :hugs::hugs::hugs:
Вже отримала адресу дитини. Приєднуйтесь)) Тільки беремо участь чесно. :wink::wink::wink:

Дорогі мої друзі! Я розумію, що до свята Св.Миколая ще далеко, але чим швидше розлетиться цей пост, тим більше ми зможемо зробити подарунків нашим діткам, адже ми дорослі повинні заздалегідь думати про свята! :blush::blush::blush:

В минулому році я вже бачила пост про флешмоб під назвою "Подаруй шматочок чарівництва незнайомій дитині»! # GiveBabySurprise. В цьому році захотіла спробувати взяти участь.

Читала багато позитивних відгуків про даний флешмоб!!!
Давайте разом подаруємо радість свята абсолютно незнайомим діткам і у відповідь теж отримаємо добро!!!:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

Цікаво?
СТАВТЕ+++

Умови такі : зробіть подарунок:gift: одній дитині, і ваша дитина у відповідь отримає поштою багато-багато подарунків :gift::gift::gift:від різних людей.

Обмежень за віком немає, і ви теж - чиясь дитина, можна зробити🎁 подарунок самому собі.

Як це працює::thinking: ви купуєте і посилаєте по виданій Вам адресі тільки ОДИН (!!!):gift: подарунок, а Ваша дитина або Ви самі після цього отримуєте багато-багато подарунків від інших учасників ( це вийде, якщо усі будуть дотримуватися простих правил і будуть чесні перед собою).

Одразу визначимо мінімальну вартість подарунка :wink:( хоча б 100 гривень), думаю, це під силу кожному . Торішній флешмоб показав відмінні результати! Великий або маленький, отримати подарунок від незнайомця-це майже як отримати його від Св.Миколая, ще й не один!:wink::wink::wink:

Давайте подаруємо собі трохи чарівництва! Нехай Ваша оселя наповниться добром і радістю))):heart::snowman_with_snow::santa:t2::mrs_claus:t2::christmas_tree:

6 лайков

Какая интересная идея!!! Хочууууу! :heart_eyes:

2 лайка

Значит пишу вам адресс подопечного :grin:

1 лайк

И я хочу присоединится :star_struck:

2 лайка

И Вам пишу :blush:

2 лайка

Юль дуже співчуваю, в мене була схожа ситуація, великі надії на козку і її мучительна смерть. Майже рік відходила, ще й моя провина була. Вона до зерна дорвалась, врятувати нам не вдалось. Час лікує, тримайся.

Співчуваю по поводу Милки. Зелених їй лугів за обрієм. Дуже шкода.

1 лайк

Готовлюсь к ярмарку :blush: в Овруче на 15:00 19.12

50 лайков

Юлічка, яка ти молодець! Удачі на ярмарку!

6 лайков

Спасибо большое ))

1 лайк

Удачі,Юля,щоб на ярмарку все продала і до чаю собі не осталось.:joy:Сирки такі класні. Молодець,уже руку майстра видно.

9 лайков

Будем стараттся :smiley:

2 лайка

Немного фоток с ярмарки :wink:

`

Доказывала мне одна дамочка что такой сыр дома не сваришь :thinking:
А многие спрашивали чей продукт я представляю :smile:
Вообщем было весело

34 лайка

А як спродалась?