Мартинівська ферма-екоферма

В нашій екофермі проживає 2романівські вівці та баран тіє ж породи також кози ламанч зааненська та ще одна кізонька —також цап альпієць красунчик -є також кролики прості та 2 німецьких строкачі.з козячого та овечого молока на днях зробила сир качота—тепер визріває…Все почалось з того що мама купила мені козу маленьку таку–первістку -народила трьох козенят—породи ламанч (тато ламанч мама біла проста)…щоб було дитині молоко.Потім з чоловіком поміркували що треба дитині ще й мясо купили трьох ягнят романівської породи -----а тоді як все закрутилось …то козу треба то барана нового …

28 лайков

36 лайков

-----це наш красень Валера —хазяїн в стайні не випускає овечок щоб я їх подоїла —привезений з Ворохти

24 лайка

мої овечки --дуже розумні хоча дехто каже що вони не такі розумні як кози.Так ось маленький приклад-перший раз коли я доїла вівцю то був жах ставала диби-так ще робить моя 5річна коза кожень день----на другий раз вівця вже слухняно стояла і лиш дивилась на мене.От вам розум.

25 лайков

Хорошие фото, но только ламанчей вы не показали . Добро пожаловать.

2 лайка

16 лайков

в мене одна кізонька ламанч на вхідних зроблю фото

1 лайк

коза Зірка чекаємо в кінці березня поповнення .

25 лайков

МІЙ ПЕРШИЙ СИР КАЧОТТА

33 лайка

Дуже приємно, що нашого козоводного) полку прибуває і прибуває :heart_eyes: В добрий час!

2 лайка

Сьогодні покажу Вам свою Люську -вигодувала двох ягнят в кінці квітня чекаємо на козенята --це буде другий окіт —перший раз була трійня.має небагато молока але смачне -солодке якесь особливе.

24 лайка

Вдалось зробити фото Валєри --для нього немає ніяких перешкод якщо овечки окремо від нього закриті–перестрибує виламує все що йому заважає-коли ж добирається до своїх красунь облизує їм мордочки—любов.Зараз йому 1рік 4 місяці , вага 95 кг.куплений у Ворохті-точніше виміняла на 2х малих баранчиків–думаю що хтось з батьків -суффолк -дуже мягеньку вовну має.

23 лайка

дякую ви вгадали —у всіх окоти а я все думаю що в моїх аж на квітень ,подивилась фото люськи ----а вона ж то родити має 13березня-вже чекаю аж веселіше стало і в мене як в людей буде…

6 лайков

Всім доброго вечора.Нарешті вдалось виділити час щоб поділитись з вами чудовими новинами з нашої ферми.І так—вчора наша ламанча Люська з допомогою прекрасних фахівців і просто чудових людей–ветеринарів цього форуму П.ОЛЬГИ та КАТЕРИНИ----народила 2 цапків–обидва вдались в маму з малесенькими вушками.Я б ніколи несправилась без допомоги фахівцім за що щиро ДЯКУЮ…Мама та дітки здоровіТакож ми з чоловіком придбали чудового цапа-ламанча Васілія привезеного з Казахстану–на відміну від альпійця дуже лагідний величний цап.Сьогодні ж ми привезли чистокровну вівц меринос асканійська тонкорунна з двома ягничками.І це ще невсе я подумала щоля моєї малої романівки потрібна її мама тож викупила її і тепер в нас вже 3 дорослі романівські вівці.Тепер лиш потрібно дочекатись ВЕСНИ і в поле …

27 лайков

22 лайка

ОКРЕМО ХОЧУ ПОДЯКУВАТИ
Katerina_Lubanska
Katerina LubańskaЗА ТЕ ЩО ПЕРЕЖИВАЛА І ПІДТРИМУВАЛА МЕНЕ КОЛИ Я В ПАНІЦІ ПРИЙМАЛА РОДИ В КОЗИ ПЕРШИЙ РАЗ

7 лайков

Уляночка! Очень рада, что все у вас прошло хорошо и появились на свет такие чудесные малыши)

2 лайка

Минулого тижня купили козу в подарунок ще й цапка дали нам на шашлик!

12 лайков

Фото зроблені ще минулого тижня тепер снігу вже нема—перший раз всі вийшли на пасовище!!!

17 лайков

17 лайков