"ЗЕМЛЯНЕ і Ко - вітає вас!

така цікава таракотова кізка, симпатяга просто.

2 лайка

Перепустите сыворотку через сепаратор. Я даже от своих простушек 300-350 мл. с ведра сыворотки получаю

, представляю, что у Вас выйдет с нубийской сыворотки.

2 лайка

Вона вогнено рижа, тепер радує нову хозяйку, там 50 нубійських кровей по підрахункам, але лягли дуже гарно, я в неї влюбилась тільки вона родилась. Має довгі вії і дуже ніжна кізка. Рада що попала в люблячі гарні руки.

Так я читала про ваші досліди :slight_smile: як назбираю сироватки спробую, цікаво що вийде. А поки що вона йшла в їжу песам вони були не проти)

Донечка Бруні 2018 і Грека Амалі, 9 місяців

Тіса Грек 2018

33 лайка

Тут нас недавно згадували. Тіса на зимовій прогулянці. Вона дійсно дуже гарна, дуже прив’язана до людей. Єдина у нас проблема - до дениха не хоче. Сьогодні спробую шипшину подавати, надіюсь спрацює.

16 лайков

У мене теж одна жениха не хотіла. Я іі поганяла козлом і нууу трошки понасілнічали ми з ним над нею,зате через два дні все село чуло,що вона заміж хоче.

5 лайков

У нас козла немає. Ми збирались в гості їхать. А їхать наобум не хочеться, бо далекувато.

А,ну тоді да. Треба вже як іхать,то іхать навірняка.

Олена уберіть зерно, сочні, тільки лишіть сіно і воду, якщо в селі є козел об нього потерти лоскут і обтерти ним Тісу, загуляє як треба.
Вже грудень не відкладайте. На фото не видно добре живота.
Скільки молока зараз?

3 лайка

Шукаємо плюси в неочікуваному рості, один із них

13 лайков

У кого-то ездовые козлики, а вы собак тренируйте. И будет подмога :hugs:

1 лайк

Так, вже амуніцію в інтернеті скачала як шити, руки дійдуть пошию. На слідуючий рік йому треба вже 2 катати.
Він коли розженеться то син з санками часто перевертається, вже і лицем в сугробі був, добре що він від того сміється, доньку ще не пускаю, вона навряд любить такий екстрім :slight_smile:

5 лайков

У наших родичів є молода собака , вівчарка. Ростом уже ого яка і сили має. Так вечорами, щоб ніхто не бачив, вона катає на санчатах хазяїна, він, правда, десь 60 кг важить Вчать собаку, щоб на наступну зиму внучку катала, зараз дівчинці 1,5 рочки. А Ваший собачка молодець, а синочок - супергерой на санчатах.

2 лайка

Олічка вітаю тебе з Днем народження! Від щирого серця хочу побажати, щастя, сімейного затишку, благополуччя, усього найкращого!

1 лайк

Олю, прийміть мої найщириші вітання! Щастя, здоров’я, удачі в житті! Радості від дітей, кохання від чоловіка, поваги від людей! Нехай забуваються всі хороші мрії! :tulip::tulip::tulip:

1 лайк

Оля вітаю з Днем народження!!!
Вітаю з твоїм святом та хочу побажати яскравих посмішок, чудових мрій, щасливих сподівань, веселих жартів, добрих справ, неймовірних успіхів, насичених кольорів життя, світанків натхнення, романтичних пригод та виконання усіх бажань твого серця.

1 лайк

2 лайка

@Viktoria1
Дуже дякую за гарні побажання, чудові слова і щирі вітання. І вам всім всього найкращого.

4 лайка

Хай будуть з вами здоров’я та сила,
Хай доля буде ласкава і щира!
Щоб ніколи не знали ви втоми!
Хай мир і злагода будуть у домі,
Хай Господь дарує надію й тепло
На довгі літа, на щастя й добро!

3 лайка